DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:

 #101495  autor: Th0mas
 02 wrz 2006, 13:23
WitekT pisze:Ja pierdziele, ale ful profeszynel relacja... Zero wyjaśnień o unicode, itp. Zero rozwiania jakichkolwiek wątpliwości...
To Wy napiszcie o tym artykuł i wyślijcie im linka ;) By the way, dziwne, że dopiero teraz o tym poinformowali, skoro wiadomo o tym nie od dziś. Chyba brakuje im materiałów.

 #101505  autor: Irek
 02 wrz 2006, 13:28
D@rio pisze:hehe :mrgreen: kurcze, no no...już nawet na BLOG-ach o Nas piszą ;)
No pierwsze słowo mało cenzuralne, a drugie to już chyba prawda. Tylko piszą piszą.... ale chyba nie czytali całego wątku(tematu). :lol:

"And one more thing..."

 #104689  autor: Sirmark
 11 wrz 2006, 17:24
gazeta prawna

W promocji raz taniej, raz drożej

Ci, którzy czekali na ofertę sieci Era z okazji 10. rocznicy powstania tej sieci, mogą być nią rozczarowani.

Sieci komórkowe pozyskują nowych abonentów wśród klientów indywidualnych, kusząc ich promocjami, w których umowy podpisywane są na 24 miesiące. W zamian za taki kontrakt nowy abonent może kupić dotowany przez operatora telefon, a czasami także uzyskuje różne upusty.

Łączne koszty dwuletniego kontraktu i telefonów w promocji Okazja dziesięciolecia są w większości planów taryfowych większe niż w poprzedzającej ją promocji Więcej lata. Abonament składający się z jednego pakietu w Więcej lata kosztować będzie klienta w ciągu 24 miesięcy umowy – 600 zł. Taki sam abonament w Okazji dziesięciolecia kosztował będzie 520 zł. Klient, który zbudował abonament z pięciu pakietów, zapłaci w Więcej lata w sumie 1800 zł, zaś w Okazji dziesięciolecia
– 2600 zł. Różnica jest więc spora.

Cena jest kluczowa

Z badań i obserwacji Ery, która jest pod względem przychodów największym operatorem komórkowym w Europie Środkowej wynika, że klienci porównują oferty poszczególnych operatorów, a także – co nie jest bez znaczenia – ceny dotowanych telefonów. Im droższy abonament, tym tańsze telefony. W Okazji dziesięciolecia telefony kosztują nawet 10 gr.

– W tej promocji przy wyborze jednego pakietu w większości przypadków ceny telefonów są wyższe niż w Więcej lata – zauważa Marcin Kozłowski z portalu Telepolis.pl. – Przy dwóch ofertach jest lepiej, bo w kratkę. Jedne ceny są wyższe, drugie niższe. Dopiero przy wyborze trzech ofert jest zauważalny spadek cen telefonów.

Z kolei w trwającej właśnie letniej promocji sieci Plus GSM klient za darmo dostaje jeden z wybranych pakietów opłaconych ryczałtem połączeń. Poza promocją pakiet kosztuje 10 zł. W innej promocji tego samego operatora w zamian za 50 zł miesięcznego abonamentu dostaje 60 minut rozmów do wszystkich sieci oraz bonus w postaci możliwości rozmawiania za darmo począwszy od trzeciej do 30 minuty połączenia. Sieć Orange zapowiada promocyjną ofertę z okazji rocznicy wprowadzenia nowej nazwy.

Zmiany w abonamencie

Każdy z pakietów, z których można zbudować docelowy abonament w promocji urodzinowej przez pierwsze 10 miesięcy kosztuje 10 zł, a przez następne 14 – 30 zł. Możemy stworzyć osiem planów taryfowych składających się z dowolnych pakietów. W promocji Więcej lata klienci mieli do wyboru pięć określonych przez operatora planów taryfowych o niezmiennej w czasie wartości. Nowi abonenci dostawali też bonusa: przez pierwsze dwa miesiące mieli do wykorzystania – w zależności od wysokości abonamentu – od 600 do nawet 2400 minut na darmowe rozmowy do sieci Era i na telefony stacjonarne. Z jednym ale – aby móc to zrobić, musieli najpierw wydzwonić wszystkie minuty opłacone w abonamencie.

– Okazja dziesięciolecia daje klientowi swobodę budowy własnej taryfy, czego nie miał w poprzednich promocjach. A to oznacza, że jeśli nie pasowały mu poprzednie nasze oferty, to płacił więcej niż w najnowszej promocji – mówi GP Grzegorz Bors, dyrektor zarządzający rynku prywatnego w PTC.

– Klienci głosują nogami. W pierwszym tygodniu promocji Okazja dziesięciolecia sprzedaż była ponad dwa razy wyższa niż zwykle. Najlepiej sprzedają się telefony po 10 gr – powiedział nam dyrektor Bors.

Wcześniej było lepiej

Ubiegłoroczna urodzinowa promocja Ery, której udziałowcy niemiecki Deutsche Telekom, francuskie Vivendi i polski Elektrim toczą bój o kontrolę nad spółką, była strzałem w 10. Dzięki stosunkowo tanim telefonom i dobrze dobranym cenom w promocyjnych abonamentach firma zdobyła wielu klientów. Telefon Sony Ericsson K700 przy 40 zł abonamentu (80 minut do wszystkich sieci) kosztował 50 zł. Także kolejne promocje dla abonentów cieszyły się sporym powodzeniem.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #118496  autor: ganc2
 28 paź 2006, 23:25
Ja ostatnio widziałem pełnostronnicową reklamę telepolis.pl w jakimś kolorowym magazynie (serio!).

 #118497  autor: przemek910
 28 paź 2006, 23:26
ganc2 pisze:Ja ostatnio widziałem pełnostronnicową reklamę telepolis.pl w jakimś kolorowym magazynie (serio!).
Może w "Twojej Komórce"? Bo widziałem ostatnio reklamę TK na telepolis.

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #118561  autor: ganc2
 29 paź 2006, 00:01
Tak, wydaje mi się że to jednak był listopadowy numer TK (czytałem PDFa online-oszczędzam 2PLN -ale przez kilka miesięcy prenumerowałem i nie widzę różnicy między papierową wersją a elektroniczną).
Raczej to było na pewno TK. A może Mobile Internet? W każdym razie w jakieś gazecie zajmującej się tą tematyką widziałem. Na pewno była.

Na całej stronie:
Najnowse informacje
Najlepsze Forum

Telepolis.pl


Czy jakoś tak.

 #118567  autor: lookass
 29 paź 2006, 00:07
tez to widzialem i hmm wlasnie nie pamietam w ktorej bo przegladalem i tk i mobilty wiec nie wiem bardziej sie skupilem ze jest ta reklama ;]

 #118570  autor: RafalM
 29 paź 2006, 00:10
Może nie długo TELEPOLIS.PL będzie częściej cytowany przez zatarg z Polkomtelem? Jeśli chodzi o serwis nie jest zbyt często cytowany, ale Witek nawet książkę o GSM napisał.

 #118574  autor: lookass
 29 paź 2006, 00:13
RafalM pisze:Może nie długo TELEPOLIS.PL będzie częściej cytowany przez zatarg z Polkomtelem? Jeśli chodzi o serwis nie jest zbyt często cytowany, ale Witek nawet książkę o GSM napisał.
co do ksiazki to sie skusze na nia chyba w najblizszym czasie :wink:

 #118582  autor: RafalM
 29 paź 2006, 00:33
lookass pisze:
RafalM pisze:Może nie długo TELEPOLIS.PL będzie częściej cytowany przez zatarg z Polkomtelem? Jeśli chodzi o serwis nie jest zbyt często cytowany, ale Witek nawet książkę o GSM napisał.
co do ksiazki to sie skusze na nia chyba w najblizszym czasie :wink:
Zdaj relację jeśli będzie fajna trafi do mojej domowej biblioteczki ;-)

 #118726  autor: D@rio
 29 paź 2006, 14:12
ja ją mam ;) mogę nawet spokojnie polecić. Prosty język, są wytłumaczenia - nawet laik jak trochę pomyśli to zrozumie. Szkoda tylko że tak mało miejsca jest poświęcone technice i architekturze sieci GSM ale ogólnie nawet przyjemnie się czyta ;) w sumie o najważniejszych rzeczach jest wspomniane, o rynku, troche historii itp.

na stronie HELION'a powinna być dostępna jeszcze.

Obrazek

 #118807  autor: ganc2
 29 paź 2006, 17:31
lookass pisze:tez to widzialem i hmm wlasnie nie pamietam w ktorej bo przegladalem i tk i mobilty wiec nie wiem bardziej sie skupilem ze jest ta reklama ;]
Potwierdzę-dziś sprawdziłem-jest to 62 strona nowego numeru TK.

 #118942  autor: Gela
 29 paź 2006, 22:49
Obrazek

 #119042  autor: RafalM
 30 paź 2006, 13:47
Fajna reklama. Niedługo treba będzie zmienić nazwę tematu na TELEPOLIS reklamowany w mediach :wink: Teraz na serio widziałem reklamę TK na stronie Telepolis więc to może jakaś wymiana?

 #119043  autor: lookass
 30 paź 2006, 14:01
fajna fajna dzisiaj se kupilem tk i fazowalem sie xD

 #221799  autor: Kaczy
 18 wrz 2007, 20:19
Telepolis na JoeMonster. :)

...::: Made for loneliness :::...

 #227926  autor: Prometo
 18 paź 2007, 10:21
Tutaj przedostatnie zdanie :)

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #355858  autor: kameT
 28 sie 2009, 15:36
Strona telepolis jest już na pewno o wiele bardziej rozpoznawalna, niżeli kilka lat temu. Co jakiś czas mozna spotkać się z newsem, gdzie cytują telepolis, niegdyś był to konkurencyjny gsmonline.
Np. w firmie, w której pracuję, a związana ona jest z telkomunik. możemy korzystać tylko ze strony telepolis w celu wyszukania inf. na temat modelu telefonu :) Inne strony sa juz zakazane, wręcz zablokowane ;D

3510i --> T630i--> 6230i --> 6230i / 3310 --> 6230i / 6060
--> 6300 / 6230i --> 6300 / W580i --> N82 / 6300 --> N82/ 6303 --> S8500(Wave) / N82 .
"The future starts today, not tomorrow!"

 #356214  autor: Sirmark
 29 sie 2009, 20:58
Prometo pisze:Telepolis na Wirualnej Polsce.
Prometo ;) praktycznie jak dlugo istnieje Telepolis, tak dlugo dostarczamy materialy do WP.pl ;)

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew