DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #838476  autor: ManiacGSM
 05 gru 2015, 18:20
Śmiem twierdzić ,że na stronie głównej telepolis ''coś'' jest nie halo. Przy próbie wpisania komentarza pod danym tematem wyświetla mi się na czerwono informacja ,że tekst jest złej treści , lub nieprawidłowy nick ??? -przepraszam ale nie potrafię zacytować w 100% słowo w słowo bo komunikat ten szybko znika.

Tak czy inaczej chciałem napisać komentarz jako zalogowany użytkownik pod jednym z artykułów, a jak na razie widzę inni bez zalogowania mogą zaśmiecać pod danym tematem bez logowania się.

Dodam również ,że mój wpis nie miał na celu nikogo obrażać, i nie używałem we wpisie wulgaryzmów. Oczywiście przeżyć przeżyję ,ale trochę mnie to zaskoczyło.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #838494  autor: Niezgodna7
 05 gru 2015, 19:19
czasem i nielogowańcy są blokowani - przeważnie jest to blokada antyspamowa .... która nie ma żadnego sensu, bo działa jak se chce.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #838496  autor: ManiacGSM
 05 gru 2015, 19:41
Kurcze Calm nie widziałem Cię na forum kilka dni i przyznam się szczerze stęskniłem się za Tobą. Oczywiście ten komentarz nie ma drugiego dna, ani nic z tych rzeczy. Po prostu my Orendżowcy musimy trzymać się razem. ;-)

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #838512  autor: Niezgodna7
 05 gru 2015, 22:32
no widzisz, chociaż Ty
:- )
Maniac, ale ja jestem mieszaniec - Orange + Klucz (70%-30%)
:-D
PS.
Ja tam żadnego drugiego dna nie widzę; albo mnie lubią, albo nie znoszą...

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #838515  autor: ManiacGSM
 05 gru 2015, 22:41
Cieszę się ,że Ty się cieszysz.
....a tam zaraz mieszaniec.

Muszę się komuś wyżalić LOL ,więc zobacz na mój wpis pod tym artykułem:


http://www.telepolis.pl/wiadomosci/smar ... 34966.html

Chciałem się krótko wysłowić bo przeczytałem jak tam ktoś napisał na co komu salony stacjonarne, i podnieciłem się że u mnie w stolicy (czytaj Katowice) też już jest taki salon.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.

M

 #838522  autor: Niezgodna7
 05 gru 2015, 23:24
nic nie widzę
:-o
tzn Twojego wpisu.
Ale... zawsze znajdzie się jakiś smarkośmądrak i będzie piłował gębę, ze stacjonarne są ,,be".
Ja uważam stacjonarne za niezbędne, a jedyną ich wadą jest... cena utrzymaniowa.
PS. Maniac, głowa do góry - obyśmy tylko takie problemy mieli
:- )
hej.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #841766  autor: Sirmark
 23 gru 2015, 20:07
ManiacGSM pisze:Śmiem twierdzić ,że na stronie głównej telepolis ''coś'' jest nie halo.
Jak zauważysz, że coś jest nie tak, to poproszę zrób od razu screena, opisz dokładnie sytuację i ślij bezpośrednio do mnie. Będziemy od razu reagować.
W takich sytuacjach bez konkretu to naprawdzę ciężko jest cokolwiek ustalić.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #841770  autor: KR2615
 23 gru 2015, 20:26
A nie użyliście przypadkiem w komentarzu słowa uchodźca, szynka, Muzułmanin albo Święta Bożego Narodzenia? <joke>

Osobiście też zdarza mi się złapać blokadę na różnych forach na IP Orange'owym które dostało się na spamhouse. Jednak te ich zabezpieczenia są skuteczne jak ochrona zewnętrznych granic UE - wystarczy się rozłączyć i blokada znika.

Nie żebym był rasistą albo co...