DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #816722  autor: Xy
 11 sie 2015, 08:27
Jak piszesz długi post to po jego napisaniu (lub kilka razy w trakcie) klikaj zestaw "ctrl + a" i "ctrl + c". Jak Cię wywali to zawsze możesz po ponownym zalogowaniu kliknąć "ctrl + v". Ja tak robię i w zasadzie nie zjada mi postów. Ale fakt, czasami trzyma mnie zalogowanego na Telepolis miesiąc, a czasami wywala dwa razy dziennie. Tyle, że dla mnie prywatnie osobiście nie jest to w żaden sposób uciążliwe. Login i hasło mam zapamiętane w Chromie więc klikam tylko "zaloguj" i po kłopocie ;-)

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #816741  autor: cyanoone
 11 sie 2015, 10:07
Xy pisze:Login i hasło mam zapamiętane w Chromie więc klikam tylko "zaloguj" i po kłopocie ;-)
Spróbuj kiedyś zamiast tego odświeżyć stronę, będziesz magicznie zalogowany :D

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #816818  autor: bazooka
 11 sie 2015, 17:08
Mamy sobie stałe IP w domciu i sieć bezprzewodową - logujemy się na kompie i przy wchodzeniu przez telefon przy połączeniu Wifi w tejże sieci nie trzeba się od nowa logować. Wyłączcie Wifi i połączcie się przez sieć mobilną w telefonie - potrzebne będzie login/hasło - po czym wylogujcie i usiądźcie do kompa - logowanie ponownie będzie potrzebne - prawdopodobnie odświeżenie nic nie da.
To znak, że forum telepolis nie akceptuje multisesji zalogowań - nie jest to zatem portal społecznościowy typu fb, tylko forum na nienajnowszym silniku - jest szereg innych, ciekawszych silników pod fora internetowe.
 #825832  autor: Gregrin
 29 wrz 2015, 15:46
ManiacGSM pisze:Dowiem się gdy znów będę chciał napisać dłuższy temat.
Ja wole być przygotowany i od lat korzystam z wtyczki "Lazarus: Form Recovery" (chrome i FF). Przydaje się na wszystkich forach i niektórych formularzach.