DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 7 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 #796473  autor: Sirmark
 15 kwie 2015, 19:53
babeo pisze:Czyli wiemy tyle, że problem nie leży po "naszej stronie"
Bo po pierwsze na razie został udostępniony tylko dział TELEPOLIS.PL
A po drugie jak pisałem jeszcze nad nim pracy nie zakończyliśmy.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #797257  autor: manyaky
 20 kwie 2015, 02:20
SirmarK, nie wiem, czy bardziej irytujący, czy zwyczajnie smutny jest sposób i ton Twoich wypowiedzi wobec użytkowników forum. Szczerze.
 #797305  autor: user_delete26
 20 kwie 2015, 11:34
Jak mówią słowa pewnej piosenki "Każde pokolenie ma własny czas. Każde pokolenie chce zmienić świat. Każde pokolenie odejdzie w cień." ;)

Wszystko się zmienia, ja pamiętam jak zaczynałem tutaj (2009), to oczywiście poziom był zdecydowanie lepszy - coraz więcej osób chce być za wszelką cenę mądrzejszych od innych i być tym number one, tak jest wszędzie, nie tylko na telepolis :) oczywiście pojawia się pytanie czy być tak powinno... Nie, ale tak to już jest. Znaczna część a nawet większość ma pracę, której musi pilnować i nie ma czasu żeby tu zaglądać tak jak i w inne miejsca. Ja jestem tego przykładem. A młodzi z większą ilością wolnego czasu coraz częściej dochodzą do głosu.
 #797368  autor: bazooka
 20 kwie 2015, 15:49
Ile trzeba mieć lat by mówić o pokoleniu :?: Do którego momentu jest się młodym :?: A co jeśli ktoś umie pogodzić pracę z zaglądaniem tutaj, np przez smartfona :?:
 #797421  autor: user_delete26
 20 kwie 2015, 20:20
Z tym pokoleniem to w cudzyslowie jak widzisz =) Chodzi o to ze ludzie sie zmieniaja. Jak laczy prace z zagladaniem tutaj, to widocznie musi miec duzo wolnego czasu w niej. =)
 #797584  autor: p2225
 21 kwie 2015, 15:59
nareszcie wrócił mailing z powiadomieniem o odpowiedzi w obserwowanym temacie. :D

edit:
tylko dlaczego po napisaniu komentarza obserwacja tematu włącza się automatycznie? Wyłączyłem, napisałem kolejny komentarz i obserwacja tematu znowu włączona.

5G3600+4CA+QAM256+MIMO4x4:
https://www.speedtest.net/pl/android/9862555658.png
 #798022  autor: mourning
 23 kwie 2015, 14:28
Pytanie. Czemu jak dostalem wiadomosc i odpowiedzialem na nia to w panelu moja odpowiedz nie jest widoczna w wiadomosciach wyslanych, pojawia sie natomiast w opcji "do wyslania" a jak wybiore wiadomosci odebrane i wejde w historie rozmowy to widze moja odpowiedz. Ta wiadomosc w ogole dotrze do odbiorcy?? Czemu jak nawet wybiore do wyslania to nie mam opcji wyslij???? Czemu po zalogowaniu na forum nie widzialem w naglowku zadnej informacji o nowych wiadomosciach???
 #798044  autor: Micho
 23 kwie 2015, 17:38
Skoro jest w "do wyslania" tzn. że adresat jej jeszcze nie odczytał.
 #798216  autor: Sirmark
 24 kwie 2015, 18:55
manyaky pisze:SirmarK, nie wiem, czy bardziej irytujący, czy zwyczajnie smutny jest sposób i ton Twoich wypowiedzi wobec użytkowników forum. Szczerze.
No coż. Tekst pisany i tu ma znaczenie, jak to ktoś chce to odebrać. Ja tam staram się nie podchodzić negatywnie do innych osób. Chyba, że się mnie ktoś na dzień dobry uczepi.

pawelec2225 pisze:nareszcie wrócił mailing z powiadomieniem o odpowiedzi w obserwowanym temacie. :D
tylko dlaczego po napisaniu komentarza obserwacja tematu włącza się automatycznie? Wyłączyłem, napisałem kolejny komentarz i obserwacja tematu znowu włączona.
ano wrócił, znaleźliśmy problem. A co do drugiej część, to aż sprawdziłem, zrobiłem odpowiedz w temacie i mi się obserwacja nie włączyła. Może jest jakaś opcja indywidualna w ustawieniach profilu. Dla mnie phpbb3 też jeszcze nowością jest.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #798341  autor: znawca
 25 kwie 2015, 18:06
Zauważyłem bug przy pisaniu postów, który uniemożliwia trafienie kursorem w odpowiednie miejsce tekstu - klikam i nic się nie dzieje, albo kursor trafia w losowe miejsce. Podobnie tekstu w pisanym poście nie da się zaznaczać...

Problem występuje na przeglądarce Safari. Nie wiem jak z innymi, bo nie korzystam i nie zamierzam:)

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!
 #798482  autor: Xy
 26 kwie 2015, 15:47
znawca pisze:Problem występuje na przeglądarce Safari. Nie wiem jak z innymi, bo nie korzystam i nie zamierzam:)
A na innych ten problem nie występuje. Testowałem na IE, Chrome, FF i Operze. Czyli nie bug Telepolis tylko Safari ma jakieś fochy ;-)

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #798520  autor: darek638
 26 kwie 2015, 18:37
Całe szczęście, że używam normalnej przeglądarki i takie atrakcje mnie nie obchodzą.

Nigdy więcej Play.
 #798544  autor: darek638
 26 kwie 2015, 19:58
Nie, nie IE.

Nigdy więcej Play.
 #798925  autor: znawca
 28 kwie 2015, 15:31
Wyjątkowo się zgodzę :D IE od wersji 7 to całkiem przyjemny i używalny produkt, choć daleki do ideału. Co nie zmienia faktu, że pod OS X alternatywne przeglądarki mają tak samo pod górkę, jak na iOS :P

EDIT
Błąd jest tylko w pełnym edytorze, szybki post działa normalnie.

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!
 #800643  autor: Golarz Filip
 08 maja 2015, 00:30
Mała prośba do wszystkich użytkowników- korzystajcie z możliwości zgłoszeń postów, które uważacie za niepotrzebne lub wymagające przeniesienia.

Zupełnie przypadkowo natknąłem się na wątek doładowań TopUp i ciekawych postów dotyczących rozliczania VATu...ale w temacie Virgin Mobile ;)
Dwóch forumowiczów Sebusy oraz Gregrin zwróciło na to uwagę i na ich prośbę w trzy sekundy posty znalazły się we właściwym miejscu. Gdyby zgłosili to do moderacji, operacja byłaby wykonana jeszcze szybciej :)

Reasumując- gorąca prośba by nie bać się korzystać z raportowania.
Z góry dzięki
  • Strona 7 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7