DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #790220  autor: drcox
 12 mar 2015, 19:24
Może mi ktoś z szanownej świty telepolis wytłumaczyć jak i skąd stałem się osobą subskrybującą newsletter telepolis? Pomijając ironiczny fakt nazywania rozsyłania spamu waszego partnera reklamowego "newsletterem" - polecam zapoznać się z jego definicją, bo wasze rozumienie się z nią nie pokrywa. Nigdy nie wyrażałem zgody na żaden spam, a go dostaję. Przy próbie wypisania się dostaję komunikat, że tego e-maila nie ma w bazie i że mam użyć tego, którego używałem przy zapisywaniu się do newslettera - nawet wasza strona wie że się na niego nie zapisywałem. Czy może to taki obligatoryjny punkt programu teraz - za mało reklam na stronie, to wrzucacie jeszcze na skrzynkę. Może haracz zapłacić mam? Nie, dziękuję, wolę usunąć konto. Pytam więc, uprzejmie jeszcze, jak się tego pozbyć?
 #790986  autor: Blank
 16 mar 2015, 22:03
Ale dlaczego zakładasz od razu złą wolę? A może coś po prostu nie pyknęło? :smt005

Możliwe też, że wiadomość, którą otrzymałeś to "informacje niestanowiące informacji handlowej lub materiałów marketingowych, a niezbędne do korzystania przez niego z Serwisu, wyegzekwowania przestrzegania przepisów prawa lub Regulaminu lub konieczne do zrealizowania obowiązku wynikającego z przepisów prawa lub Regulaminu, informacje o nowych funkcjonalnościach Serwisu" ;)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #792282  autor: Templar
 24 mar 2015, 14:41
Mam dokładnie to samo, wczoraj dostałem 2 maile:

Reklama nju - Wybierz prezent! I za 19 zł gadaj z komórkowymi!
GigaCon - Spotkanie Ekspertów - Mobile Banking & Mobile Payment 14-15.04 Ciechocinek

i jeszcze dzisiaj reklama sklep.orange.pl - Super przecena Xperii Z3. W prezencie SmartBand - nie przegap!

wszystkie 3 maile od [email protected].

Próba wypisania się na stronie http://www.telepolis.pl/newsletter,1,9,0.html (która jest umieszczona w stopce każdej wiadomości) kończy się informacją:

"Adresu nie ma na liście newslettera. Wpisz ten sam adres, który został podany podczas subskrybcji newslettera."

i maile dalej przychodzą.
 #792461  autor: Mila89
 25 mar 2015, 10:35
Mam to samo. Tez sie nigdzie nie zapisywalem a dostaje spam na email.
Jak sie moge z tego wypisac skoro do newslettera sie nie zapisywalem?

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6
 #792541  autor: Sirmark
 25 mar 2015, 19:13
Wyjaśniając, wiadomości zostały wysłane do użytkowników newslettera lub zarejestrowanych użytkowników serwisu (bez premium) - zgodnie z regulaminem.
Jedyne co poszło nie tak to fakt, że zostały tak skumulowane. W tej sprawie już rozmawiałem i taka sytuacja już nie powinna wystąpić.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew