DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 1 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
 #90478  autor: WitekT
 01 sie 2006, 21:23
Jako, że niektórzy odwiedzają nasze forum częściej niż inni, udzielają się, pomagają innym, a do tego kulturalnie i stosownie się zachowują, dlategoteż chcielibyśmy pewne osoby wyróżnić. Do tej pory taką "nagrodą" był status moderatora - ale z racji tego, że osób ewidentnie zasługujących na pochwałę jest więcej, postanowiliśmy stworzyć oddzielny dział na forum - VIP. Będą widzieć go wszyscy, ale czytać i pisać będą mogli tylko Ci, którym nadamy odpowiednie prawa, a wraz z nimi rangę VIP - oraz oczywiście moderatorzy i my, admini. :)

Kto może zostać wyróżniony? Na pewno nie ten, który sam o to prosi. My mamy oczy i uszy otwarte, wiemy kto na to zasługuje. :) Trzeba się wykazać odpowiednią ilością postów i stażem na forum, a także być zaakceptowanym przez dotychczasowych VIP-ów i moderatorów. :)

W następnej wiadomości opublikuję listę pierwszych VIP-ów. :)

 #90491  autor: WitekT
 01 sie 2006, 21:49
No więc aktualną listę VIP-ów można zobaczyć zawsze kilkając na górze w napis Grupy. :)

Jak SirmarK wróci do domu, to dorobi Wam ikonkę rangi. :)

VIPom dziękujemy za czynny udział w naszym forum - dlatego rewanżujemy Wam się takim małym prezencikiem. :)

 #90498  autor: limaK
 01 sie 2006, 22:00
Ranga i kolor może być ale oddzielne zamknięte dla reszty forum? W jakim celu dzielicie aż tak użytkowników? Po co komu taki dział? Co takiego sekretnego będziecie tam pisali?

 #90499  autor: szczeka
 01 sie 2006, 22:01
wielkie dzieki za docenienie Witek :)


niezly pomysl z tym 'Vipem' :-)

 #90500  autor: Irek
 01 sie 2006, 22:02
limaK pisze:Ranga i kolor może być ale oddzielne zamknięte dla reszty forum? W jakim celu dzielicie aż tak użytkowników? Po co komu taki dział? Co takiego sekretnego będziecie tam pisali?
Może kiedyś zapracujesz na taką rangę. Powodzenia. :wink:

"And one more thing..."

 #90501  autor: szczeka
 01 sie 2006, 22:02
limaK pisze:Ranga i kolor może być ale oddzielne zamknięte dla reszty forum? W jakim celu dzielicie aż tak użytkowników? Po co komu taki dział? Co takiego sekretnego będziecie tam pisali?
:-) hehe, a jak dla mnie to dobry pomysl.

[ Dodano: 2006-08-01, 22:04 ]
mam jeszcze pytanko- czy modzi tez tam moga zagladac?

 #90502  autor: Irek
 01 sie 2006, 22:05
Tak mogą. A co myślałeś, że nie? :wink:

"And one more thing..."

 #90504  autor: szczeka
 01 sie 2006, 22:08
IreQ pisze:Tak mogą. A co myślałeś, że nie? :wink:
z ciekaowsci pytalem :)

a pisac moga? heh .. : )

 #90506  autor: przemek910
 01 sie 2006, 22:10
Tam chyba nawet moga goście.
A tak swoją drogą... To czemu jest wid. dla wszystkich a pisanie tylko dla grupy??
Nasuwa mi się taka odp: ze w PHPBB nie ma mozliwosci ograniczenia dostępu na poszczegołne fora przez udzał w grupie.

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #90507  autor: Przemek
 01 sie 2006, 22:10
Mogą,mogą,a raczej możemy :)

 #90509  autor: Irek
 01 sie 2006, 22:12
Nikt obcy nie przeczyta tego co tam napiszesz. Widać tylko, że takie forum istnieje, ale nawet inni uzytkownicy, którzy nie mają uprawnień nie mogą go przeglądać.

"And one more thing..."

 #90508  autor: limaK
 01 sie 2006, 22:12
IreQ pisze:Może kiedyś zapracujesz na taką rangę. Powodzenia. :wink:
Nie rozumiem ironii... Tu chodzi o czysto myślową kwestię.

Dobrze by było gdyby to forum nie było wogóle widoczne i gdyby nikt o nim nie wiedział to by chociaż nabijania, ciekawości i zazdroszczenia nie było.
Ostatnio zmieniony 01 sie 2006, 22:13 przez limaK, łącznie zmieniany 1 raz.

 #90514  autor: Irek
 01 sie 2006, 22:13
limaK pisze:
IreQ pisze:Może kiedyś zapracujesz na taką rangę. Powodzenia. :wink:
Nie rozumiem ironii... Tu chodzi o czysto myślową kwestię.

Dobrze by było gdyby to forum nie było wogóle widoczne i gdyby nikt o nim nie wiedział to by chociaż nabijania nie było.
To nie jest ironia. Poprostu pewne osoby, które mają pewnien wkład w to forum zostały docenione.
Ostatnio zmieniony 01 sie 2006, 22:17 przez Irek, łącznie zmieniany 1 raz.

"And one more thing..."

 #90515  autor: WitekT
 01 sie 2006, 22:14
limaK pisze:
IreQ pisze:Może kiedyś zapracujesz na taką rangę. Powodzenia. :wink:
Nie rozumiem ironii... Tu chodzi o czysto myślową kwestię.

Dobrze by było gdyby to forum nie było wogóle widoczne i gdyby nikt o nim nie wiedział to by chociaż nabijania nie było.
To nie jest nabijanie. Poza tym nikomu nie zabraniamy przynależności do grupy VIP. Jeżeli ktoś się stara, pomaga i uczestniczy w życiu forum, to napewno zostanie dostrzeżony i nagrodzony. Jeżeli ktoś nie uczestniczy, to nawet go taki dział i taki status nie będzie interesował.

To nie jest nasz wymysł i "dzielenie użytkowników". Takie działy z powodzeniem istnieją na innych forach - i się sprawdzają, integrując jeszcze bardziej tych, którzy uczestniczą aktywnie w życiu forum.

 #90517  autor: Przemek
 01 sie 2006, 22:16
kindzior pisze:Tam chyba nawet moga goście.
A tak swoją drogą... To czemu jest wid. dla wszystkich a pisanie tylko dla grupy??
Nasuwa mi się taka odp: ze w PHPBB nie ma mozliwosci ograniczenia dostępu na poszczegołne fora przez udzał w grupie.
Gwoli ścisłości - tam pisać i czytać możecie tylko Wy,admini i moderatorzy :wink:
Pozostali użytkownicy forum widzą,ale nie mogą wejść :wink:
I jest to zachęta również dla innych :wink:

 #90531  autor: tomico
 01 sie 2006, 22:37
To był świetny pomysł z tymi vipami. Gratuluje wszystkim vipom awansu :D

 #90635  autor: kalin
 02 sie 2006, 00:28
No w sumie calkiem dobry pomysl,mobilizuje do dalszego dzialania;) Ja sie niestety nie dostaalem;p


P.S. szczerze mowiac jest to dla mnie kompletna nowosc,pierwszy raz cos takiego widze;>

[ Dodano: 2006-08-02, 00:33 ]
Zdaje mi sie ze jednak niektore rangi VIP zostaly przyznane zbyt pochopnie :roll:

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #90644  autor: M1S1EK
 02 sie 2006, 00:50
Dla mnie to dobry pomysł. Jest to nagrodzenie userów za wkład w rozwój forum.

 #90691  autor: kallafior
 02 sie 2006, 09:25
Wiedziałem, że takie coś powstanie, ale nie spodziewałem się że tak szybko... gratulacje wszystkim VIP`om :)

Obrazek
Obrazek

 #90692  autor: mol
 02 sie 2006, 09:27
kallafior pisze:Wiedziałem, że takie coś powstanie, ale nie spodziewałem się że tak szybko... gratulacje wszystkim VIP`om :)
A ja w ogóle się tego nie spodziewałem ^^ Ale bardzo mi się to podoba :-D :mrgreen:
  • Strona 1 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8