DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 6 z 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

 #329261  autor: babeo
 14 kwie 2009, 15:12
Proponuję przyjęcie biotyta do grona VIPów. Nie będę się rozpisywał dlaczego, każdy odpowie sobie sam.

 #329275  autor: Pan_telefonik
 14 kwie 2009, 16:25
wiem powinienem założyć inny temat ale pisze w tym.
Proponuje założyć nową rangę na Forum Np. "Super VIP" . Ranga była by na np miesiąc odznaczała się innym jaskrawym kolorem , jakiś gratis można by do tego dodać i można też podleczyć budżet na lepszy serwer

Nokia 3310 ->3410 ->3510i -> Siemens C75 -> SE K750i ->K550i -> Nokia 3110c -> E51 i 1600 i 6030 -> 6650 t-mobile -> SE C702 -> Toshiba G810-> Nokia E63 4Gb&(Nokia 6220c 1Gb->5530-> N8)-> Nokia E63-> Samsung Galaxy SII

 #329289  autor: adiq1033
 14 kwie 2009, 17:54
BORSUKFON pisze:Ranga była by na np miesiąc odznaczała się innym jaskrawym kolorem , jakiś gratis można by do tego dodać i można też podleczyć budżet na lepszy serwer
Budżet Telepolis na pewno nie jest skromny. Możliwe, że utrzymywanie forum nie jest tak opłacalne, jak prowadzenie świeżych news-ów i testów sprzętu, za który także się płaci.
Proponuje założyć nową rangę na Forum Np. "Super VIP"
Sugerujesz, że by dostać nową rangę, należało by za nią uiścić stosowną opłatę? Gdyby był chociaż w tym głębszy sens, np. w postaci darmowego działu DOWNLAOD, którego na Telepolis nie ujrzymy nigdy. A jeśli chcesz wesprzeć portal finansowo, napisz do jednego z administratorów z informacją, iż chętnie prześlesz na ich konto wskazaną sumę na zasilenie budżety witryny.

 #329387  autor: orson_dzi
 14 kwie 2009, 22:23
babeo pisze:Proponuję przyjęcie biotyta do grona VIPów. Nie będę się rozpisywał dlaczego, każdy odpowie sobie sam.
Administracja dokładnie śledzi użytkowników. Nawet nie znasz dnia, ani godziny...
A później szok jak np. u mnie.
adiq1033 pisze:Cytat:
Proponuje założyć nową rangę na Forum Np. "Super VIP"


Sugerujesz, że by dostać nową rangę, należało by za nią uiścić stosowną opłatę?
A ja byłem przekonany, że to portal będzie nam płacił, a nie odwrotnie :shock: :lol: .

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #329428  autor: babeo
 15 kwie 2009, 07:56
BORSUKFON pisze:Proponuje założyć nową rangę na Forum Np. "Super VIP" . Ranga była by na np miesiąc odznaczała się innym jaskrawym kolorem , jakiś gratis można by do tego dodać i można też podleczyć budżet na lepszy serwer
Chcesz płacić tylko za kolorek?
Ciekawe o jakiej minimalnej kwicie myślałeś, poza tym już lepsza nazwa do Twojego pomysłu to 'sponsor' :P
orson_dzi pisze:Administracja dokładnie śledzi użytkowników. Nawet nie znasz dnia, ani godziny...
Wiem, bliżej mi do vipów niż sądzisz. Jednak zawsze ktoś musi kogoś zaproponować :D

 #329433  autor: adiq1033
 15 kwie 2009, 08:40
babeo pisze:Wiem, bliżej mi do vipów niż sądzisz.
Wysoka ta Twoja samoocena. :P
orson_dzi pisze:A ja byłem przekonany, że to portal będzie nam płacił, a nie odwrotnie :shock: :lol: .
Jeszcze wiele wydarzeń Cię tu zaskoczy. :wink:
Jednak zawsze ktoś musi kogoś zaproponować :D
Jestem za. Użytkownik biotyt często wypowiada się na forum, buduje wypowiedzi jasne i zrozumiałe, pomaga. Wyróżnienie tylko go wesprze na dodatkowy półmetek.

 #329435  autor: babeo
 15 kwie 2009, 08:55
adiq1033 pisze:babeo napisał/a:
Wiem, bliżej mi do vipów niż sądzisz.

Wysoka ta Twoja samoocena. :P
To nie samoocena. To życie 8)
adiq1033 pisze:Jestem za. Użytkownik biotyt często wypowiada się na forum, buduje wypowiedzi jasne i zrozumiałe, pomaga. Wyróżnienie tylko go wesprze na dodatkowy półmetek.
Zgadzam się, tylko co masz na myśli z tym półmetkiem?

 #329438  autor: kowcio
 15 kwie 2009, 09:12
Tak sobie przemyślałem tego biotyta i w sumie to należy mu się, ale też mam jedną osobę na myśli, która też zasłużyła na VIPa. Może i nie przesiaduje codziennie po kilkanaście godzin dziennie, ale ;-) ma sporą wiedzę, nigdy nie widziałem żeby napisał coś głupiego itd. Tylko sęk w tym, że na pewno tutaj publicznie nie napiszę kogo mam na myśli. Z kilku powodów. Choćby nawet z tego, żeby dla tej osoby to było wielkie zaskoczenie (ja ok 2 dni byłem w szoku :P ) i nie chcę żeby tę osobę to ominęło.

 #329587  autor: elrond
 15 kwie 2009, 23:40
Z tych co mi na szybko przychodzą do głowy - darnok i tesla. W wątkach technicznych zawsze znajduje ich profesjonalne lub pół-profesjonalne wypowiedzi. Szkoda że przynajmniej jeden z nich nie spędza zbyt dużo czasu na forum...

 #329693  autor: mariusz9a
 16 kwie 2009, 18:56
elrond pisze:Z tych co mi na szybko przychodzą do głowy - darnok i tesla.
Jest jeszcze Pre100 - ale on ostatnio bardzo zajęty swoją pracą, niestety nie mogę powiedzieć czym się zajmuje i dla kogo pracuje, ale czymś związanym z tematyką forum. (efekt jego ostatnich działań widać np we Wrocławiu) ;-)
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2009, 19:09 przez mariusz9a, łącznie zmieniany 1 raz.

 #330318  autor: dechomenon
 20 kwie 2009, 00:04
jak wiecie ranga VIP'a czy moda zawsze była nadawana za dokonania na forum. Nie bójcie każdy użytkownik, który daje coś od siebie dla budowania wizerunku forum, jest pomocny, na pewno będzie dostrzeżony, no i wyróżniony(VIP). Więc spokojnie..

 #330578  autor: mariusz9a
 21 kwie 2009, 00:26
Kiedyś rozmawialiśmy, z niektórymi użytkownikami forum, o tym na SB... Ja to bym proponował w ogóle odświeżyć listę VIPów - niektórzy nie byli na forum ponad rok (już o pisaniu czegokolwiek nie wspominając) :-P Dlatego niektórych z tej grupy to w ogóle nie kojarzę (jak zapewne większość ich nie kojarzy) :roll:

 #330607  autor: adiq1033
 21 kwie 2009, 10:07
Dokładnie! A co z przypisaniem im możliwości usuwania, segregowania opinii w bazie telefonów Telepolis? Nie oszukujmy się, akceptacja zdjęć z telefonów w przypisanym dla nich dziale to żadna męcząca ani odpowiedzialna fucha. A korzystając z możliwości, proponowałbym awansować mariusz9a. Tak! Ciebie chłopie! :P Odwiedzasz nas regularnie, wypowiadasz się zachowując polskie normy poprawności, pomagasz, interesujesz się forum. :wink:

 #330611  autor: mariusz9a
 21 kwie 2009, 10:18
adiq1033 pisze:A korzystając z możliwości, proponowałbym awansować mariusz9a. Tak! Ciebie chłopie!
Dzięki za wysunięcie mojej kandydatury, ale nie jestem godzien tej funkcji ;-)

 #330620  autor: adiq1033
 21 kwie 2009, 11:42
mariusz9a pisze: Dzięki za wysunięcie mojej kandydatury, ale nie jestem godzien tej funkcji ;-)
Uważasz, że skromność Ci w czymś pomoże? :P

Wracając do dyskusji: jest wielu użytkowników, którzy zasługują na rangę VIP, mogących zastąpić obecnych leniuchów! Niechaj administracja zajmie się porządkowaniem grupy. Porządek musi być! :D

 #330621  autor: babeo
 21 kwie 2009, 11:59
adiq1033 pisze:jest wielu użytkowników, którzy zasługują na rangę VIP, mogących zastąpić obecnych leniuchów!
A co tam, jak już rozdmuchałeś temat tak bardzo, weź prześwietl grupę i podaj kto ma zostać, a kto nie ;-)
Może niekoniecznie upubliczniaj te dane :-)

 #330622  autor: mariusz9a
 21 kwie 2009, 12:02
adiq1033 pisze:mariusz9a napisał/a:

Dzięki za wysunięcie mojej kandydatury, ale nie jestem godzien tej funkcji



Uważasz, że skromność Ci w czymś pomoże?
Mi tam VIP do szczęścia nie potrzebny, a nawet wolę zostać zwykłym użytkownikiem. Są użytkownicy którzy na prawdę na to zasługują ;-) Niestety nie będę wypisywał kto.

 #330760  autor: Kaczy
 21 kwie 2009, 20:22
Spokojnie, od kilku dni debatujemy na ten temat :)

...::: Made for loneliness :::...

 #537736  autor: ChuckyCiechanow
 28 lut 2012, 01:56
Widzę, że ten wątek umarł śmiercią naturalną :D

 #537737  autor: thonka
 28 lut 2012, 02:14
skoro przez prawie 3 lata nikt tu nic nie napisal to chyba sam sobie odpowiedziales.
a VIPow w tym czasie przybylo, o to sie nie martw.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet
  • Strona 6 z 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8