DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
  • Strona 2 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

 #91357  autor: Irek
 03 sie 2006, 16:16
No nie ładnie. To tak jak by kradł pieniądze z własnego portwela. Oj popraw się kolego popraw się.

"And one more thing..."

 #91410  autor: kalin
 03 sie 2006, 18:27
Uwazaj bo nastepnym razem dostaniesz ostrzezenie...!

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #91485  autor: kameT
 03 sie 2006, 21:24
Tragedya po prostu się upił... :smt005 i dlatego tak świruje, hehe! :-D

3510i --> T630i--> 6230i --> 6230i / 3310 --> 6230i / 6060
--> 6300 / 6230i --> 6300 / W580i --> N82 / 6300 --> N82/ 6303 --> S8500(Wave) / N82 .
"The future starts today, not tomorrow!"

 #91537  autor: kalin
 03 sie 2006, 23:53
Szczerze mowiac jak dla mnie tych VIPOW jest troche za duzo.Wchodzac na forum widzi sie 3 kolory:fioletowy,zielony i zolty.Gdzieniegdzie czerwony,taki jak moj.A czerwony to najczesciej kolor uzytkownikow ktorzy niedawno sie zarejstrowali lub rzadko odwiedzaja forum,no ostatecznie moga miec maly staz.Takze jak dla mnie Panowie przesadziliscie troche,mozna bylo tego tak hojnie nie rozdawac bo takie "elitarne" to juz nie jest.Bo jak moze cos byc "elitarne: jesli ma to polowa forum? No to by bylo na tyle.


P.S. Uprzedzajac wszystkich ludzi ktorzy tak bardzo mnie kochaja i zaraz zaczna sypac posty ze narzekam.Musze was zawiesc.To tylko moja opinia.

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #91554  autor: Tragedya
 04 sie 2006, 01:56
kameT pisze:Tragedya po prostu się upił... :smt005 i dlatego tak świruje, hehe! :-D
No dobra wzialem pare lyczkow tego ruskiego szampana no ale bez przesady.

Kalin w koncu az taki zły nie jesteś ;)

 #91572  autor: kallafior
 04 sie 2006, 08:58
kalin pisze:Uprzedzajac wszystkich ludzi ktorzy tak bardzo mnie kochaja i zaraz zaczna sypac posty ze narzekam.Musze was zawiesc.To tylko moja opinia
Ja też muszę Cię zawieść... zgadzam się z Twoją opinią :wink:

Z drugiej strony wg mnie żadna z nominowanych osób nie została wybrana przez administratorów zbyt pochopnie.

Obrazek
Obrazek

 #91575  autor: Kaczy
 04 sie 2006, 09:08
kalin pisze:Szczerze mowiac jak dla mnie tych VIPOW jest troche za duzo.Wchodzac na forum widzi sie 3 kolory:fioletowy,zielony i zolty.
W końcu VIP`ami nie zostały przypadkowe osoby, tylko te, które mają wkład w rozwój telepolis i pomoc dla użytkowników.
Logiczne jest też to, że te osoby są często na forum- stąd tyle tego fioletu.
Moderatorzy też muszą poświęcić więcej czasu i być widoczni na forum, a nie pojawiać się raz na rok.

...::: Made for loneliness :::...

 #91590  autor: WitekT
 04 sie 2006, 10:31
kalin pisze:Szczerze mowiac jak dla mnie tych VIPOW jest troche za duzo.Wchodzac na forum widzi sie 3 kolory:fioletowy,zielony i zolty.Gdzieniegdzie czerwony,taki jak moj.A czerwony to najczesciej kolor uzytkownikow ktorzy niedawno sie zarejstrowali lub rzadko odwiedzaja forum,no ostatecznie moga miec maly staz.Takze jak dla mnie Panowie przesadziliscie troche,mozna bylo tego tak hojnie nie rozdawac bo takie "elitarne" to juz nie jest.Bo jak moze cos byc "elitarne: jesli ma to polowa forum? No to by bylo na tyle.


P.S. Uprzedzajac wszystkich ludzi ktorzy tak bardzo mnie kochaja i zaraz zaczna sypac posty ze narzekam.Musze was zawiesc.To tylko moja opinia.
Czy 12 VIP-ów na 3k zarejestrowanych i pewnie jakieś 200 zaglądających to dużo? Nie sądzę...

 #91610  autor: ywis
 04 sie 2006, 11:27
WitekT pisze:
kalin pisze:Szczerze mowiac jak dla mnie tych VIPOW jest troche za duzo.Wchodzac na forum widzi sie 3 kolory:fioletowy,zielony i zolty.Gdzieniegdzie czerwony,taki jak moj.A czerwony to najczesciej kolor uzytkownikow ktorzy niedawno sie zarejstrowali lub rzadko odwiedzaja forum,no ostatecznie moga miec maly staz.Takze jak dla mnie Panowie przesadziliscie troche,mozna bylo tego tak hojnie nie rozdawac bo takie "elitarne" to juz nie jest.Bo jak moze cos byc "elitarne: jesli ma to polowa forum? No to by bylo na tyle.


P.S. Uprzedzajac wszystkich ludzi ktorzy tak bardzo mnie kochaja i zaraz zaczna sypac posty ze narzekam.Musze was zawiesc.To tylko moja opinia.
Czy 12 VIP-ów na 3k zarejestrowanych i pewnie jakieś 200 zaglądających to dużo? Nie sądzę...
Wypowiem się w tej kwestii, choć nie bardzo miałem zamiar, ale tak czytam i doszedłem do wniosku, że dlaczego mam nie wyrazić swojego zdania.

Mnie się wydaje, że te osoby które tak narzekają, po prostu zazdroszczą tym którzy otrzymali flage "vip-a" od szefostwa tegoż forum. Ludzie, nie przesadzajcie. Jak pisze admin, to jest tylko 12 osób które takową flage posiadają, a nie tak wiele jak pisze jeden z użytkowników, że widzi tylko kolory fioletowe, zielone, a czasami rzuczają mu się w oko "czerwone" - czyli zwykli użytkownicy, bez żadnych flag. Przesada!

Dla mnie wszystko jest ok i cieszy mnie, że forum rozwija się tak prężnie :)
Oby tak dalej panowie i panie :wink:

 #91665  autor: Skarpyta
 04 sie 2006, 13:33
Tragedya pisze:Mam nadzieje, ze witek i reszta vipow mi wybaczy, ale nie mogłem sie powstrzymać
witek pisze:Skarpyta zaraz dostanie - należy mu się. Chłopak czasem spamuje, ale stara się być pomocny i ja go osobiście bardzo lubię.
Po owocnej dyskusji
kaczy pisze:Tylko jak my mu o tym powiemy?
Przecież chłopak ze szczęścia gotów zapić się na śmierć
witek pisze:Jak to jak - "Cześć Skarpyta, wisisz nam 2 flaszki za załatwienie VIPa". Przyjemnie z pożytecznym - napijemy się, zintegrujemy, a on stawia 2 flaszki.

Po Przeczytaniu tego postu zawstydziłem sie :oops: .Bardzo dziekuje za ta range chociaż przeczytałem wczesniejsze posty od Kalina :evil: Jeżeli kalin ma do mnie jakies wonty to trudno śćiagnijcie mi ta range :cry: kalin zazdrosny jestes?? czy co ?? ja tez kiedys byłem w takiej sytuacji jak ty tez mialem ostrzezenie przy tej ilości postów dokładnie jak ty....

Świetny pomysl z tą grupa ;) mi sie podoba i jeszcze raz dziekuję :smt010



oj joj dzis albo jutro będzie ciezko wrócic do domu Maciorka na głowe musi byc :P:P

Obrazek
Obrazek

 #91667  autor: ywis
 04 sie 2006, 13:36
Skarpyta pisze:
Tragedya pisze:Mam nadzieje, ze witek i reszta vipow mi wybaczy, ale nie mogłem sie powstrzymać
witek pisze:Skarpyta zaraz dostanie - należy mu się. Chłopak czasem spamuje, ale stara się być pomocny i ja go osobiście bardzo lubię.
Po owocnej dyskusji
kaczy pisze:Tylko jak my mu o tym powiemy?
Przecież chłopak ze szczęścia gotów zapić się na śmierć
witek pisze:Jak to jak - "Cześć Skarpyta, wisisz nam 2 flaszki za załatwienie VIPa". Przyjemnie z pożytecznym - napijemy się, zintegrujemy, a on stawia 2 flaszki.

Po Przeczytaniu tego postu zawstydziłem sie :oops: .Bardzo dziekuje za ta range chociaż przeczytałem wczesniejsze posty od Kalina :evil: Jeżeli kalin ma do mnie jakies wonty to trudno śćiagnijcie mi ta range :cry: kalin zazdrosny jestes?? czy co ?? ja tez kiedys byłem w takiej sytuacji jak ty tez mialem ostrzezenie przy tej ilości postów dokładnie jak ty....

Świetny pomysl z tą grupa ;) mi sie podoba i jeszcze raz dziekuję :smt010



oj joj dzis albo jutro będzie ciezko wrócic do domu Maciorka na głowe musi byc :P:P
Miej trochę oleju w głowie, mogłeś się powstrzymać od podsumowania kolegi "kalin", bo w ten sposób powstanie jedna wielka kłótnia jak tak nawzajem będziecie sobie dogryzać. Powiedział, to co myślał i odpuść mu, ciesz się tym co masz i tyle. Proste. Po prostu zignoruj to co napisał, to będzie znaczyło że zasłużyłeś na takową flage którą posiadasz, a nie wdajesz się w polemike. Takie jest moje zdanie. Nie ma sensu.

 #91680  autor: Skarpyta
 04 sie 2006, 14:13
ok Stop przepraszam!

Obrazek
Obrazek

 #92225  autor: kalin
 05 sie 2006, 14:36
Ehh widze ze co poniektorym przydalby sie kurs czytania ze zrozumieniem albo chociaz czytania calosci tekstu.Czytanie selektywne jak dla mnie jest dosc slabe,nie sadzicie?
kalin pisze:Uprzedzajac wszystkich ludzi ktorzy tak bardzo mnie kochaja i zaraz zaczna sypac posty ze narzekam.Musze was zawiesc.To tylko moja opinia
kalin pisze:No w sumie calkiem dobry pomysl,mobilizuje do dalszego dzialania;)
Tekstu o zazdroszczeniu nawet mi sie nie chce komentowac,jest tak bardzo zenujacy.Wstyd byloby mi cos takiego w ogole napisac;]

Tak szczerze to mysle ze co poniektorzy z was juz maja odruch negatywnego patrzenia na moje posty;] Mniejsza z tym.Ywis gdybys sie nie daj boze nie domyslil ten post jest do Ciebie.Aha i taki tip Ci podam.Moj nick sie odmienia np:post kalina,wypowiedz kalina,narzekanie kalina.No to chyba tyle.

P.S. Skorzystaj ze swojej rady i miej troche olegi w glowie aby powstrzymac sie od podsumowania tego posta.Po co robic jedna wielka klotnie i sobie dogryzac,prawda?

@Skarpyta

Baaardzo,ale to baaardzo wkurzaja mnie Twoje bledy.Zadnych innych negatywnych rzeczy sobie nie moge przypomniec :wink: Tekst o zazdrosci,patrz wyzej.I do tej pory nie moge zrozumiec co maja moje posty i ostrzezenia do tej sytuacji;) Wyluzuj i ciesz sie Vipem.

[ Dodano: 2006-08-05, 14:39 ]
Witek przy takim porownaniu z innymi danymi to raczej malo,mowilem jednak o sytuacji kolorostycznej forum o!;] Po wejsciu na strone wydaje sie ze jest ich kapke wiecej,IMO dla mnie.

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #92466  autor: Tragedya
 06 sie 2006, 00:07
Kalin jest takim człowiekiem, że cos komuś nie pasuje od razu to wyjasnia (mozna powiedziec chyba w ten sposob). Przez to dochodzi do różnych niepotrzebnych kłótni.
Ja poczatkowo nie patrzyłem przychylnie na Twoje posty, ale ostatnio albo sie poprawiłeś, albo ja pogorszyłem i często się z tobą zgadzam :o

 #92497  autor: RafalM
 06 sie 2006, 05:38
Pomysł z tymi ViP-ami jest świetny :!: Myślę iż gdy nie ma jeszcze naboru modów to jest sposób, by wyróżnić usera który stara się pomóc innym ma dobrą opinię wśród moderacji oraz administarcji. Kto wie może kiedyś może nawet Kalin stanie się VIP-em (przynajmniej mam taką nadzieję).

 #92564  autor: kalin
 06 sie 2006, 13:39
@raphael_12
Twoje niedoczekanie;] Raczej nie ma na to szans.

@Tragedya

Poprawilem styl pisania postow :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #92979  autor: Nyn
 07 sie 2006, 17:38
Tragedya pisze:Mam nadzieje, ze witek i reszta vipow mi wybaczy, ale nie mogłem sie powstrzymać
witek pisze:Skarpyta zaraz dostanie - należy mu się. Chłopak czasem spamuje, ale stara się być pomocny i ja go osobiście bardzo lubię.
Po owocnej dyskusji
kaczy pisze:Tylko jak my mu o tym powiemy?
Przecież chłopak ze szczęścia gotów zapić się na śmierć
witek pisze:Jak to jak - "Cześć Skarpyta, wisisz nam 2 flaszki za załatwienie VIPa". Przyjemnie z pożytecznym - napijemy się, zintegrujemy, a on stawia 2 flaszki.
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Nieźle się uśmiałem czytając to. :lol:
A teraz do rzeczy, w sobote była imprezka i razem ze Skarpytą opiliśmy jego awans na vip'a. :wink:
Najpierw dwie 0,7 i jedno 0,5 poszły w ruch ... :lol: nie licząc mase piw ... :lol: Najlepsze było jak w 5 minut obaliliśmy 0,7 w trzech.
Podsumywując, rzygaliśmy dalej niż widzimy i niezła copa była.
Lol, coś nie na temat pisze. :mrgreen:
PS. Dział vip to dobry pomysł. ;-)

 #92989  autor: kalin
 07 sie 2006, 18:05
Fajny jestes...Bede mogl kiedys z Toba wypic? Tak za pare lat wpadne pod Twoj zieleniak... :roll: :roll: :roll: :roll:

Drogą legalizacji ku pełnej demokracji. http://www.kanaba.info/

 #93057  autor: Nyn
 07 sie 2006, 22:02
kalin pisze:Fajny jestes...Bede mogl kiedys z Toba wypic? Tak za pare lat wpadne pod Twoj zieleniak... :roll: :roll: :roll: :roll:
8)
Kalin, weż wyluzuj. :D
Ja nie pije tak jak Skarpyt, raz na jakieś czas piwo wypije, albo tak jak w sobote coś mocniejszego. :P
Pozdro dla Ciebie, wypijemy jeszcze razem. :D
EDIT: Własnie nie wiem o co chodzi z tym zieleniakiem. :smt005
Ostatnio zmieniony 08 sie 2006, 00:57 przez Nyn, łącznie zmieniany 1 raz.

 #93089  autor: kameT
 08 sie 2006, 00:17
Albo ja czegoś nie zrozumiałem albo Nyn :smt005

3510i --> T630i--> 6230i --> 6230i / 3310 --> 6230i / 6060
--> 6300 / 6230i --> 6300 / W580i --> N82 / 6300 --> N82/ 6303 --> S8500(Wave) / N82 .
"The future starts today, not tomorrow!"
  • Strona 2 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8