DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
  • Strona 2 z 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
 #764381  autor: maniek89
 21 lis 2014, 15:07
Wszystko fajnie - tylko właśnie - avatary i nicki z danymi na lewa strone jeśli się da. Byłoby miło.
 #764386  autor: wook
 21 lis 2014, 15:19
Można liczyć na pole szybka odpowiedź? Powstanie wersja mobilna? Bo co do mobilnych forów na phpbb3 to znam 2 co wyglądają świetnie i są przejrzyste nawet na małych ekranach i wygodną obsługą na dotyku. Nie podam linków tu bo może to zostać uznane za reklamę (podobna tematyka).

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
 #764387  autor: NokiaUser
 21 lis 2014, 15:28
Nie będzie już wyświetlało się, ile razy ktoś pomógł?

Jedyne, co mam, to złudzenia, że telepolis.pl na lepsze się zmienia
 #764402  autor: Xy
 21 lis 2014, 16:32
Ode mnie na szybko:

- nie widzę pomagajek
- przynajmniej w opcjach chcę mieć możliwość przeniesienia avatarów na lewą stronę
- posty napisane dziś niech będą oznaczone jako pisane "dziś", a nie datą.
- liczę na poprawę czytelności Forum bo póki co jest zdecydowanie gorzej niż jeszcze kilka dni temu
- subfora są bardzo nieczytelne i niewyraźnie zaznaczone
- fora, gdzie są dodane nowe posty także ledwo widoczne. Wcześniej było lepiej
- będą roszady w Moderatorach? Niektórzy nie zaglądali tu od roku
- działu "motoryzacja" jako subforum w Hydeparku chyba się nie doczekamy?
- niech fora tematyczne będą jakoś oddzielone bo wszystko zlewa się w całość

Dziękuję, pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie moich próśb ;-)

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #764445  autor: SACZI
 21 lis 2014, 19:37
A ja mam tylko jedną prośbę - przywróćcie oznaczenie postów nieprzeczytanych.
 #764449  autor: pakierhakierxd
 21 lis 2014, 19:45
Jest ok ale brakuje mi Tapatalka -darmowego !

Pozdrawiam :)
 #764466  autor: darek638
 21 lis 2014, 20:37
Dlaczego nie można odhaczyć opcji "obserwuj" na dole strony z tematem?Jest opcja żeby zablokować temat, który mnie nie interesuje?

Nigdy więcej Play.
 #764477  autor: darek638
 21 lis 2014, 21:15
I kiedyś była opcja "oznacz temat jako przeczytany" czy jakoś tak. Dlaczego zniknęła?

Nigdy więcej Play.
 #764479  autor: maniek89
 21 lis 2014, 21:21
No avki wróciły na miejsce i już jest lepiej :)
 #764483  autor: pakierhakierxd
 21 lis 2014, 21:56
Szkoda że te podpisy w lewym rogu obok avatara znikneły :(

Pozdrawiam :)
 #764490  autor: bazooka
 21 lis 2014, 22:34
Patrząc zupełnie obiektywnym okiem i nie może brzmieć to bardzo złośliwie, jeśli napiszę, że silnik silnikiem, ale tyle udogodnień, które "poleciały" razem ze starym silnikiem to jest porażka tej zmiany...
Wiele szczególików zostało już wymienionych - kwestia czy interesuje to właścicieli serwisu, że to tym piszącym, tworzącym to forum ma być wygodnie :?:

...jeszcze 3 dni temu klikając na nazwę usera wstawiało się to w odpowiedzi pogrubioną czcionką, teraz większość trzeba robić sammu :( ...również brak automatu powrotu do napisanego posta.

Czy stary silnik miał jakieś błędy większe, sprawy bezpieczeństwa przeważyły decyzję o zmianie :?:
Na razie jak dla mnie wszystko przemawia, że to krok wstecz i nie będzie to kwestią tylko "do przyzwyczajenia".
 #764497  autor: bed
 21 lis 2014, 23:02
A ja tak z ciekawości. To jest phpBB 3.0.x czy 3.1.x?

B7+ B1 + B3 + B20 Orange (QAM256 MIMO 2x2):
https://www.speedtest.net/result/a/6024915549.png
 #764506  autor: garfield-
 21 lis 2014, 23:44
Brakuje osobnej kolumny w odsłonie "nowe posty od ostatniej wizyty" z kategoriami for. Jest w treści jedynie pod tematem. Mega nie praktyczne. Tak człowiek w głowie przelatywał po kategoriach, które go interesują. Zmęczyłem się po pół strony.

Brakuję też aktywnego linka do listy tematów w danym podforze po wejściu w posta - )takie cofnij bez cofania :wink: )

No właśnie, a gdzie liczniki pomagajek ?
 #764508  autor: Dylvish
 21 lis 2014, 23:56
Ogólnie popieram wcześniejsze wypowiedzi.A od siebie:klopoty z logowaniem sie zarówno z komputera jak i z telefonu..
ps.Może jednak staff skusi się na Tapatalka darmowego?

I come in peace,you go in pieces.
 #764510  autor: Blank
 21 lis 2014, 23:59
Nazwa użytkownika koło postów powinna być NAD avkiem, nie pod. Błagam ;<
To wygląda strasznie :<
Obrazek

No i dajcie powrót do ostatniej strony po napisaniu posta.
3. Taki komunikat powinien być lepiej widoczny (chodzi mi o sam tekst.
Obrazek

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #764515  autor: bed
 22 lis 2014, 00:35
To jeszcze mała uwaga ode mnie. Czy linki mogą się otwierać w nowych kartach? Bo jakoś zaskoczyło mnie, kiedy odnośnik otworzył się w tym samym miejscu co post na forum...

B7+ B1 + B3 + B20 Orange (QAM256 MIMO 2x2):
https://www.speedtest.net/result/a/6024915549.png
 #764517  autor: Niezgodna7
 22 lis 2014, 00:37
Czy My jesteśmy i musimy być jakimiś królikami doświadczalnymi? PS. Miało być lepiej. Nie jest.
 #764522  autor: Sirmark
 22 lis 2014, 03:28
Późno już, ale jeszcze krótkie słowo komentarza ode mnie.
Musieliśmy uruchomić forum, bo jakbym chciał je dopieszczać w każdym szczególe, to nie wiadomo kiedy by się to skończyło. Zawsze pojawia się odgórnie coś pilniejszego. Drugim powodem jest to, że cześć prac dostosowawczych chciałem wykonać poznając wasze opinie. I jestem bardzo wdzięczny, że tyle tu ich padło. Troche muszę je zebrać i posegregować, pewnie trochę też skomentuję i odpowiem na pytania.

Teraz odnośnie tych wszystkich uwag. PHPBB3 jest pod względem budowy i dostępnych opcji całkowitą nowością dla mnie. Nie do końca wiem jeszcze jakie z wymienionych rzeczy da się włączyć, a jakie wymagałyby wprowadzenia dodatkowych modów czy też ręcznych modyfikacji. Nie będę ukrywał, że jeżeli coś będzie wymagało jakiejś większej ingerencji w forum, to pewnie zrezygnuje z takiej funkcji. Powody są dwa, pierwszy to integracja z głównym serwisem, a drugi to potrzeba gotowości na wprowadzenie wszelkiej aktualizacji bezpieczeństwa oraz wprowadzenie nowych wersji phpbb3. Wszelkie ręczne zmiany skomplikują nam poźniejsze aktualizacje.

Biorąc pod uwagę powyższe, osoby które znają phpbb3 same podpowiedzą, czy jakąś opcję można szybko włączyć, albo przestawić. Część zmian pewnie będzie wymagać korekty szablonów.
A z wybranych opcji dostępnych w poprzedniej wersji pewnie trzeba będzie zrezygnować.


wook ja poproszę, abyś podał te inne fora oparte o phpbb3, które wg ciebie są dobrze przygotowane i mogą służyć za wzór.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #764525  autor: wook
 22 lis 2014, 07:36
Te fora (mowa o wersjach mobilnych):
Kod: Zaznacz cały
 http://nokiahacking.pl/?style=4
http://forumnokia.pl/?style=8 

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"
  • Strona 2 z 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14