DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #768437  autor: Th0mas
 07 gru 2014, 11:35
mmokrzycki pisze: U mnie autopromocja wróciła w postaci kafla z ING.
Właśnie wszedłem w ten temat, żeby napisać to samo. Konto Premium wykupione do kwietnia, a wyświetla mi kafelki ING.
 #768443  autor: WitekT
 07 gru 2014, 12:13
Problem jest taki, że w tym momencie nasz system nie pozwala na chowanie tego jednego kafelka dla userów premium - ale pracujemy nad tym, żeby go schować, tylko chwilę to musi potrwać.
 #769146  autor: matteo
 10 gru 2014, 12:45
WitekT pisze:Problem jest taki, że w tym momencie nasz system nie pozwala na chowanie tego jednego kafelka dla userów premium - ale pracujemy nad tym, żeby go schować, tylko chwilę to musi potrwać.

A wstawienie tam logo TELEPOLIS albo "blank-a" nie jest rozwiązaniem?
 #769337  autor: Sirmark
 11 gru 2014, 01:41
matteo pisze:A wstawienie tam logo TELEPOLIS albo "blank-a" nie jest rozwiązaniem?
No jakąś "zaślepkę" będziemy robić, ale tak czy inaczej wymaga to chwili czasu od IT, ale czeka już w kolejce.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #779869  autor: user_delete27
 22 sty 2015, 16:06
mn9, jeżeli mówisz o tym cudzie w lewym dolnym rogu to nie jest to reklama z telepolis. Natomiast "mało miejsca na dysku" nie sprawdzę bo adblock czuwa w pogotowiu.
 #781003  autor: WitekT
 28 sty 2015, 21:21
mn9 pisze:Nic dodać nic ujać :http://imgur.com/l5ayJFu I mam rozumieć że z tym nic nie da się zrobić? Ja nie po to kupowałem konto premium by oglądać reklamy.
To NIE SĄ nasze reklamy. To są reklamy serwowane przez jakiś dodatek, który prawdopodobnie wbrew swojej woli zainstalowałeś sobie w przeglądarce.

Konto premium = brak reklam. I tego się trzymamy.