DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 4 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

 #762689  autor: bazooka
 13 lis 2014, 19:39
pawcio1978 pisze:innych e-maili
okey, okey, czepiam się :)
...poza tym nie oznacza to, że drugiego maila nie synchronizuje w telefonie..i chce mieć na nim spam.

 #762776  autor: WitekT
 14 lis 2014, 08:30
Panowie (i Panie), napiszę tak. O tym, że poszliśmy pod skrzydła Comperii zadecydował także fakt, że TELEPOLIS.PL w portfolio traktowane jest jako produkt premium. Nie wiem czy zauważyliście, ale od 1. października bardzo mocno ograniczona została liczba reklam. Nie ma nic wyskakującego. Czytelnik i jego zadowolenie jest bardzo ważne. Tak samo będzie z mailingiem. To nie będzie nawalanie codziennie dziesięcioma mailami o nowych lekach czy proszku do prania, to będzie dosłownie kilka maili miesięcznie, bardzo pasujących do profilu użytkownika.

Nie chcemy i nie będziemy nikogo denerwować nachalnością, ale chcielibyśmy, abyście zrozumieli, że musimy po prostu na czymś zarabiać i pokrywać koszty działania.

Jeżeli coś będzie nachalne, dajcie znać - porozmawiamy, wytłumaczymy, ewentualnie wypracujemy jakieś wspólne stanowisko i sposób działania.

 #762801  autor: WitekT
 14 lis 2014, 09:55
butterfly pisze:Kiedy zniknie z góry to puste ogłoszenie?
Ono nie jest puste. Jego treść jest widoczna tylko dla niezalogowanych użytkowników.

 #762915  autor: piechucki
 14 lis 2014, 17:58
Witek, a ta porównywarka? Z komentarzy wynika, że jest upierdliwa i (mówię o moim przypadku - prepaid) mało przydatna. Gdyby jeszcze gdzieś z boku, ale otwiera się strona już mam kliknąć na to, co mnie interesuje, a tu wyjeżdża porównywarka ofert. Mało fajne ...

 #762955  autor: Sirmark
 14 lis 2014, 20:43
piechucki pisze:Witek, a ta porównywarka? Z komentarzy wynika, że jest upierdliwa i (mówię o moim przypadku - prepaid) mało przydatna. Gdyby jeszcze gdzieś z boku, ale otwiera się strona już mam kliknąć na to, co mnie interesuje, a tu wyjeżdża porównywarka ofert. Mało fajne ...
Tu się zgodzę, że ten efekt przesuwającej strony jest denerwujący. To zostanie poprawione.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #773271  autor: bazooka
 28 gru 2014, 10:25
Chciałbym przedłożyć swój żal na notoryczny brak moderowania postów uchodzących za łamiących regulamin forum. Nie jestem święty i zdaje sobie sprawę, że zdarza się nagiąć regulamin głównie Offtopami, ewentualnie krótką ripostą, ale jeden użytkownik forum, który miał już kilka razy "dłuższe rozłąki z tym forum" zniechęca mnie do wypowiadania się na forum.telepolis.pl. Bardzo mnie to męczy - moje zgłoszenia o łamaniu regulaminu nic nie dają lub nie są w ogóle rozpatrywane. Czy ktoś mógłby zająć się tymi zgłoszeniami? Dotyczy to między innymi łamania niemalże w całości punktów 3 i 4 regulaminu TELEPOLIS.
Oto ostatni przykład.
Pochylę głowę jeśli ktoś zgani mnie o to samo, wówczas proszę o ewentualne zwrócenie Mu uwagi na utrzymywanie netykiety na forum, przez tego użytkownika: wszędzie wala się ponad 3000 postów, które nie zawierają wielkiej litery lub znaku interpunkcyjnego kończącego zdanie [.]. Nie trzeba być Prof. Miodkiem czy Bralczykiem by zostać zrażony przez używanie zwrotów personalnych bez użycia wielkiej litery. Moim zdaniem to obraza i nie służy dobremu imieniu Telepolis (ew.moderacji tego portalu). Podejrzewam, że ksywka użytkownika jest już w tej chwili bardziej znana w google niż samo forum, ze względu na polisemię tego wyrazu (nicka).
 #773501  autor: mi80
 29 gru 2014, 09:35
Też jestem zmęczony i zniechęcony postami tego faceta. Zaśmiecił forum niemiłosiernie. Opcja ignorowania działa, ale mało osób z niej korzysta. Moderatorzy - w Was jedyna nadzieja.
sebusy pisze:Mu
On sam nie używa wielkiej litery w stosunku do innych, więc zasługuje na to samo: "mu".
 #773511  autor: Niezgodna7
 29 gru 2014, 10:25
A mi się wydaje, że Telepolis wygasa...

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #773525  autor: user_delete27
 29 gru 2014, 11:38
Calm7 pisze:A mi się wydaje, że Telepolis wygasa...
Nie oni pierwsi i nie ostatni. Śmietnik na forum, kiczowate "PREMIUM", to już nie to samo telepolis co kiedyś.
Krzyż im na drogę...
 #774484  autor: ciekawy
 01 sty 2015, 18:52
a ja jestem zmeczony tym, że

narzekający na mnie robia syf i piszą nie na temat, nie brakuje obrażania mnie,robią osobiste wycieczki zamiast pisać na temat,

ograniczenie swobody wypowiedzi typu przestań bo masz za dużo komentarzy, a czy ja komuś piszę takie bzdety ? nie!

czepiają się wszystkiego co się da zamiast pisać na temat,

każdy ma swoje wady, u każdego użytkownika można coś znaleźć ale żeby się czepiać bzdur to przechodzi ludzkie pojęcie,

problemy techniczne,
dodaję jeden post, a dodają mi się dwa,
zgłaszam to przez ikonę i żaden admin nie usunie tego dubla, który zrobił mi się niechcący,
a potem inni użytkownicy piszą, że celowo dubluję posty,

admini są nieobiektywni bo zamiast uspokoić tych, którzy
a, obrażają mnie,
b, robią hejt,
c, piszą nie na temat,
to czekają aż zrobi się syf i potem kto jest upominany - oczywiście ciekawy, a kto zaczął na to nie patrzą, najlepiej ukarać ciekawego bo inni są pupilkami adminów więc jak mogliby swoich pupilków karać
 #774548  autor: znawca
 01 sty 2015, 21:53
A mi się nie podoba, że ja nie jestem adminem, bo gdybym był to już dawno wyszedłby test iPhone 6 :)

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!
 #776880  autor: bazooka
 10 sty 2015, 16:27
Ogólnie rzecz ujmując - telepolis.pl ma problem z wyżej wypowiadającym się uży(szkod)nikiem...
Zainteresowani niech poczytają od mojego komentarza nr. 192 w dół:
http://www.telepolis.pl/wiadomosci/vect ... 32345.html
Tym samym z całą stanowczością określam możliwość wpisania dowolnego nicka w komentarzach na stronie głównej jako wielki bug tego portalu - przykrość, bo sprawa była zakomunikowana w tym wątku, zdaje się od drugiej strony.
 #776897  autor: Niezgodna7
 10 sty 2015, 17:37
Tu akurat pół biedy, na głównej się zalogujesz, i wiadomo kto podróba.
PS. A tu;
Najwyraźniej ten typek i Ciebie, i mnie - bacznie obserwuje - śledzi nasze wpisy na forum.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #776908  autor: mn9
 10 sty 2015, 17:57
Ktoś po prostu sobie robi jaja ale według mnie to tego już za dużo, ktoś powinien zrobić z tym porządek ale widać się nie chce (nawet te komentarze od godziny 12 są nie usunięte), oby TELEPOLIS się nawróciło bo jak tak dalej pójdzie to nikt tu nie zajrzy ;)

http://www.speedtest.net/android/2021729455.png
 #776955  autor: Niezgodna7
 10 sty 2015, 20:50
Nie przeskoczy Telepolis, bo to jeden troll, a jeden troll całego Telepolis nie rozpińdzi
;- D

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #778920  autor: znawca
 18 sty 2015, 18:53
W takich chwilach ciszę się, że udzielam się tylko na forum, a komentarze pod artykułami omijam szerokim łukiem:)

Ale za to mam żal, że jeszcze nie wróciły pomagajki

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!
 #785192  autor: mi80
 16 lut 2015, 19:50
Ogłoszenia z działu Kupię/Sprzedam niby mają być kasowane automatycznie po 30 dniach. Bujda, moje dawno nieaktualne, a wisi i wisi mimo zgłaszania wątku do moderacji...
 #787114  autor: NokiaUser
 24 lut 2015, 22:47
Najciemniej pod latarnią :D Ale jak redakcja zajmuje się robieniem jakichś rankingów, które za miesiąc-dwa będą nieaktualne, zamiast zainteresować się bardziej forum, to jest jak jest. I tak oto spam o lokalizatorze telefonu potrafi wisieć cały dzień, a nawet dłużej, a pytania użytkowników z działu TELEPOLIS.PL skierowane do administratora pozostają bez odpowiedzi. Zwłaszcza to drugie jest według mnie przejawem ignoracji ze strony adminów. Ale nie moje małpy, nie mój cyrk...

Jedyne, co mam, to złudzenia, że telepolis.pl na lepsze się zmienia
 #787161  autor: Micho
 25 lut 2015, 10:31
Może po prostu trzeba zrobić nabór na kilku nowych moderatorów? Wiadomo, że nie każdy ma czas siedzieć 24h/24h i robić porządki więc przydałoby się "zatrudnić" parę osób :)
  • Strona 4 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8