DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 3 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

 #754218  autor: mofom
 06 paź 2014, 18:19
Pod opera mini nie widzę na m.telepolis.pl linka do forum. Za dużo metanolu wypiłem, czy jak?

 #756301  autor: Niezgodna7
 16 paź 2014, 14:58
Macie kolejnego ,,zdublowanego" usera. Złodziej tym razem wziął bardziej znany nick.
:-p

[ Dodano: 2014-10-16, 15:22 ]
Plus jeszcze jednego mnie, czasowo z kontem premium jako CaIm7.
GRATULACJE, ADMINISTRACJO!

 #756419  autor: Sirmark
 16 paź 2014, 23:04
Calm7, a ja mam do ciebie prośbę. Może wziąłbyś się najpierw za siebie i przestał spamować komentarzami nie związanymi z tematem wiadomości, jakimiś wycieczkami osobistymi i tego typu dyskusjami? Tego jest sporo z twoim udziałem i na to wszystko marnujemy czas sprzątając komentarze.
Komentarze to nie jest czat.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #756425  autor: goral2099
 16 paź 2014, 23:48
SirmarK: Mimo. że Calm ma swoje za uszami, to nie on jest tu głównym problemem...proponuję skupić się na rozwiązaniu sprawy podobnych nicków.

 #756426  autor: Niezgodna7
 16 paź 2014, 23:54
Panie Sirmark.
Wy nie bronicie mojego dobrego imienia, więc sam muszę to robić.
*
A to, że nazywam złodziejstwo - złodziejstwem ? Prawdy mi nie wolno napisać?
**
I jeszcze jedno:
Pan ma do mnie pretensje, ale nie patrzy pan w ogóle skąd to się wzięło. I nie będę tego tematu znów zaczynał, bo to pan ten temat dawno ukrócił.
***
Mimo powyższego - postaram się zmniejszyć moje odpowiedzi do minimum, bo proszę nie liczyć na to, że jakiś gnojek będzie pisał pod moim nickiem, a ja będę siedział cicho.

 #756430  autor: dan7
 17 paź 2014, 05:19
SirmarK - Calm7 ma trochę racji - bałagan się zrobił pod komentarzami i żrą się jak cholera.

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile

 #756441  autor: Niezgodna7
 17 paź 2014, 09:06
A mówiłem, że robactwo się rozlezie, że może się nie zatrzymać tylko na mnie. Ale gdzie tam, administracja wie lepiej. I wiedzą kto temu winny - ja, ja, ja, wyłącznie ja!
PRZEPRASZAM że żyję!

 #756445  autor: Sirmark
 17 paź 2014, 09:22
Są pewne zasady, w tym taka, że komentarze powinny być związane z treścią wiadomości. Jak ktoś masowo pisze nie na temat/prowadzi rozmowy jak na czacie/i inne wojenki, to jest dla mnie spamerem bez względu na to, czy to jest Calm7 czy inny caim7.

Panie Calm7 zacznij robić porządek od siebie.

goral2099 pisze:SirmarK: Mimo. że Calm ma swoje za uszami, to nie on jest tu głównym problemem...proponuję skupić się na rozwiązaniu sprawy podobnych nicków.
Ja nie widzę prostego rozwiązania, a juz na pewno nie widzę rozwiązania automatycznego, bo takie pewnie zawsze bedzie można obejść.
Ale może jakieś jest? Może widzieliście? Słucham.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #756465  autor: Niezgodna7
 17 paź 2014, 10:17
Ja już swoje rozwiązanie tego problemu dawno napisałem.
Odpowiedź pańska była jasna:
Nie ma tu żadnego problemu, wszystko jest zgodne z moim regulaminem.
PS. Skoro mam mniej praw, niż jakaś złodziejska przybłęda - nie mamy o czym rozmawiać.
A pewne zasady, to trzeba mieć we krwi, sercu, a nie tylko w regulaminie, panie Sirmark.
B. O.

 #756876  autor: mkkot
 19 paź 2014, 02:01
Czy filtr Bayesiana nie dałoby się wyuczyć na okoliczność trollowania? Druga propozycja: dać użytkownikom, którzy mają na forum wiele "pomógł" na koncie możliwość usuwania komentarzy prosto ze strony na której jest news. Przy czym trzeba usunąć instytucję "komentarza nie na temat". Należy zdefiniować komentarz wnoszący coś nowego do newsa, uzupełniający go w przydatny sposób lub polemizujący z nim, ale merytorycznie. I teraz uwaga - wszystko, co nie spełnia tych kryteriów powinno trafić do kosza. Użytkownicy piszący na temat mogą zostać namaszczeni na kolejnych moderatorów. I zrobiłby się porządek jak na blogu Karola Wieczorka.
Tym sposobem pod newsem o Formule stacjonarnej Play nie miałby prawa zaistnieć komentarz "w Play jest drogo" lub "w Play w lubuskim działa roaming z aero2", ale mógłby "w Plusie jest podobna usługa o nazwie X" czy "w play jest tez usługa drugi numer".

 #757864  autor: Sirmark
 23 paź 2014, 10:42
panie Calm7, a ja prosiłem, abyś zaczął wreszcie stosować sie do zasad i regulaminu, i w tym temacie nie mam zamiaru dyskutować.

mkkot, to co napisałeś, to jest ogromna przebudowa systemu komentarzy, zbudowanie całego systemu kasowania przez userów, zarządzania prawami oraz kontroli tego co robią ci moderatorzy.
My możemy jakoś zdefiniować "komentarz nie na temat", ale to wtedy user-moderator będzie oceniał komentarze innych. Zawsze będzie się mogła znaleźć taka osoba, która będzie chciała zdobyć takie uprawnienia i zamieszać.. - czyli będziemy jeszcze bardziej musieli rozbudowywać system komentarzy. I tak dalej..
Dla mnie to błędna droga. Ja wolę czas poświęcić na co co rozwija serwis.
A spamerów i ich komentarze pozostaje po prostu wycinać.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #757866  autor: Niezgodna7
 23 paź 2014, 11:02
A co ja ,,znów" zrobiłem???
Zresztą, nie pytałem.

 #757987  autor: mkkot
 23 paź 2014, 20:11
SirmarK pisze: A spamerów i ich komentarze pozostaje po prostu wycinać.
Rozumiem, że wycinaniem będzie się zajmować Redakcja? Czy od ostatniego "wkurzenia się" Witka na klony zmieniło się coś w kwestii podejścia Redakcji do problemu bezsensownych komentarzy?

 #758113  autor: Sirmark
 24 paź 2014, 12:25
Calm7 pisze:A co ja ,,znów" zrobiłem???
Zresztą, nie pytałem.
To też jest przykład śmiecenia. Napiszę post i dodam "nie pytałem", a następnie ustawie wygaśniecie tego posta. A pisałem o bezsensownych i nie na temat komentarzach.
Jak dalej będziesz udawał, że nie rozumiesz, to twój problem. Nie mam zamiaru tłumaczyć.
mkkot pisze:Rozumiem, że wycinaniem będzie się zajmować Redakcja? Czy od ostatniego "wkurzenia się" Witka na klony zmieniło się coś w kwestii podejścia Redakcji do problemu bezsensownych komentarzy?
Tu sie nic w polityce nie zmieniło, od dawna tniemy komentarze nie związane z tematem wiadomości.
Problemem jest tylko ilość czasu, który trzeba na to przeznaczyć.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #758174  autor: Niezgodna7
 24 paź 2014, 16:48
To chyba już pan o tym mi mówił, zwracał uwagę? Zgadza się?
Dlatego nie rozumiem ponownego upomnienia, abym ,,wreszcie" sie stosował do regulaminu.
PS.
Stąd tamten wpis, a dopisek znaczył, że staram się powstrzymać przed pisaniem do pana.
Tak jak i teraz.

 #758659  autor: d00lar
 27 paź 2014, 11:12
cóż
szukałem odpowiedniego tematu i ten chyba sie nadaje
uważam że ŻAL droga administracjo!
właśnie straciliście wiernego ponad 5cio letniego codziennego czytelnika
kup konto premium albo nie doczytasz newsa do jutra do 18!?
żal !!!!!!
co to za news - 2 dniowy ?
mało z reklam co ?
pozdro all

 #758774  autor: Niezgodna7
 27 paź 2014, 19:39
Ale ten news Ci nie ucieknie.
Konta nie musisz kupować, tylko musisz odczekać te 2 dni, wtedy go ,,uwolnią" dla wszystkich.

 #759219  autor: d00lar
 29 paź 2014, 19:34
myślę że w ciągu 2 dni to już nie będzie news i z powodzeniem przeczytam to gdzieś indziej nie?

 #759370  autor: WitekT
 30 paź 2014, 10:11
Hmmmm... Newsów nie puszczamy za paywallem, tylko testy i felietony. O którym materiale mówisz?

 #759386  autor: Micho
 30 paź 2014, 10:54
Tak czytam niektórych i sobie myślę, że powinni jednak przywrócić powszechną służbę wojskową. Bo coraz mniej "facetów z jajami" :)
  • Strona 3 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8