DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:

 #740491  autor: WitekT
 14 sie 2014, 15:12
Haaaaa,
Calm7 pisze:Witoldzie. A propo choinki, to mi się wydaje, że te ,,bombki" choinkowe - czyli ruchome i stałe reklamy skuteczniej dochoinkowywują Twój portal, a nie jeden komentarz z innym kolorem /czcionką
Haaaa i tu Cię zaskoczę! Od października powinno być WYRAŹNIE mniej reklam. :-D

 #742353  autor: Niezgodna7
 21 sie 2014, 20:16
Witoldzie.
Składam wniosek o wyłączenie ukrywania komentarzy poprzez ich minusowanie (-4). Minusy niech będą, ale niech komentarze nie znikają, bo utrudnia to czytanie korespondencji.
Tak, wiem... NDS...
:- (

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #742396  autor: user_delete34
 21 sie 2014, 22:45
Calm7 pisze:Składam wniosek o wyłączenie ukrywania komentarzy poprzez ich minusowanie (-4).
"Pokaż ukryte opinie" na górze komentarzy. DA SIĘ.

Moim zdaniem jednak te wszystkie ficzery do komentarzy są zbyt mocno próbą zachęcenia do premium nad rzeczywistym udogodnieniem. Wiem, każdy chce zarobić i być może to najmniej dotkliwa dla reszty opcja. Wolałbym jednak przycisk do zgłoszenia komentarza (spam) i samo +1. Po np. 5 podbiciach komentarza (bez widoczności jego oceny!) byłby pogrubiony. Wartościowy - widać go lepiej, a jednocześnie stadko hejterów nie minusuje na potęgę reszty.

 #742409  autor: Niezgodna7
 21 sie 2014, 23:12
Markadiusz.
Ale dlaczego mam po dwa razy odświeżać stronę??
Komentarze są do czytania, a nie chowania! Skoro mówisz DA SIĘ, to ja Ci odpowiem w tym samym tonie: POCHOWAJ ZMINUSOWANE. I baw się w takie klikanie, skoro przeszkadzają Ci minusy.
Mi nie przeszkadzają, niech będą, ale nie chowają komentarzy. Zwłaszcza, że minusują dla zabawy, i z multi kont. WYŁĄCZCIE TE CHOWANIE KOMENTARZY!

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #742410  autor: user_delete34
 21 sie 2014, 23:16
Calm7 pisze:Skoro mówisz DA SIĘ, to ja Ci odpowiem w tym samym tonie: POCHOWAJ ZMINUSOWANE.
Chyba zrozumiałeś to jako atak. ;) Czemu nie? Może i być, bo w sumie to jest obojętne, rzadko te komentarze czytam. Czytam je rzadko, bo my jesteśmy takim narodem, co tylko jeden drugiemu dogryza i tyle, sensownych komentarzy jest naprawdę mało, więc mogę i 5 kliknięć dodatkowych zrobić. I tak nic tam nie znajdę. ;)

 #742427  autor: NokiaUser
 22 sie 2014, 00:43
Calm7, wersja mobilna i po problemie.

 #742480  autor: Niezgodna7
 22 sie 2014, 10:45
NokiaUser.
W mobilnej jest przełącznik na ,,normalne" Telepolis, na samym dole.
Ale w normalnym Telepolis nie ma /nie widzę tego przełącznika na mobile......

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #746909  autor: NokiaUser
 07 wrz 2014, 12:25
W komentarzach zamiast sumy plusów i minusów powinna być liczba plusów i minusów.
3 (+)(-) 9