DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
  • Strona 8 z 11
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

 #721842  autor: WitekT
 02 cze 2014, 16:42
wojciech, zupełnie mnie nie zrozumiałeś. Ja nigdzie nie napisałem, że niekupowanie kont premium jest nieszanowaniem pracy. Pisałem, że kupno jest wyrazem wsparcia. Natomiast nieszanowaniem pracy jest używanie AdBlocka.

Zarówno TELEPOLIS.PL, jak i phpBB2, mają pewne zasady, na których udostępniają swoją pracę. Dla TELEPOLIS.PL jest to regulamin serwisu (gdzie jest wspomniane o AdBlocku), dla phpBB2 jest to licencja GPL (też z określonymi rygorami RESPEKTOWANYMI przez nas).

Czy rozjaśniłem trochę tę kwestię? :-)

 #721853  autor: user_delete19
 02 cze 2014, 17:07
Powiedzmy ;-)
WitekT pisze:Ja nigdzie nie napisałem, że niekupowanie kont premium jest nieszanowaniem pracy.
vs
WitekT pisze:naprawdę naszą pracę oceniasz na mniej niż 5 zł miesięcznie? Nie ukrywam, trochę mi przykro.
powoduje, jak to ładnie nazywasz - dysonans poznawczy ;-)

EOT, bo w sumie mnie to ani ziębi ani grzeje :p

W sumie to IMHO najlepiej byłoby chyba nie brnąć w tłumaczenia waszaj postawy bo biznesowo wygląda to średnio a później w oczach niektóry może powodować swego rodzaju 'bite in the ass' ;-)

i toteż często dla projektów software'owych unika się podawania czasu wydania wersji bo lepiej wysłuchiwać 'jeszcze nie ma' (mniejsze zlo) niż "miało być 2 minuty temu" :p

 #721891  autor: Mila89
 02 cze 2014, 18:46
@wojciech WitekT sam sobie przeczy wielokrotnie. Raz mowi ze wazniejsza niezaleznosc niz kasa potem sprzedaje pprtal i nagle amnezja ze mowil cos o niezaleznosci. Raz pisze o KP ze jak nie wykupujesz tzn ze jego pracy nie szanujesz zeby na koncu stwierdzic ze jak nie kupisz to spk i on sie nie obrazi. No naprawde człowiek zagadka :D

Ps Witku nie uwazasz ze jednak dotacja dla Przemo by sie przydala? Czy ktos musi oficjalnie prosic o datki albo jak wy o nie blokowanie reklam.zeby dostac co jego?

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6

 #721949  autor: WitekT
 02 cze 2014, 22:22
wojciech pisze:Powiedzmy



WitekT napisał/a: Ja nigdzie nie napisałem, że niekupowanie kont premium jest nieszanowaniem pracy.



vs



WitekT napisał/a: naprawdę naszą pracę oceniasz na mniej niż 5 zł miesięcznie? Nie ukrywam, trochę mi przykro.



powoduje, jak to ładnie nazywasz - dysonans poznawczy



EOT, bo w sumie mnie to ani ziębi ani grzeje :p
Druga wypowiedź dotyczyła tego, że konto premium nie będzie już wykupowane. Najpierw ta praca byłą warta 5 zł miesięcznie, teraz już nie jest. Naprawdę, proszę, nie zaglądajcie nam ani w portfele, ani w model działania. Jeżeli coś zmieniło się w jakości, jesteście niezadowoleni z usług - w pełni rozumiem. Zmiana właściciela - nie.

 #721950  autor: WitekT
 02 cze 2014, 22:25
Mila89 pisze:@wojciech WitekT sam sobie przeczy wielokrotnie. Raz mowi ze wazniejsza niezaleznosc niz kasa potem sprzedaje pprtal i nagle amnezja ze mowil cos o niezaleznosci. Raz pisze o KP ze jak nie wykupujesz tzn ze jego pracy nie szanujesz zeby na koncu stwierdzic ze jak nie kupisz to spk i on sie nie obrazi. No naprawde człowiek zagadka



Ps Witku nie uwazasz ze jednak dotacja dla Przemo by sie przydala? Czy ktos musi oficjalnie prosic o datki albo jak wy o nie blokowanie reklam.zeby dostac co jego?
Masz jednak duży problem ze zrozumieniem naprawdę prostego słowa pisanego. Przemo jest na licencji GPL - w pełni ją respektujemy. Jest regulamin TELEPOLIS.PL, gdzie jest napisane, że nie można blokować reklam. Blokowanie powoduje złamanie licencji.

Wytłumaczył Ci Twoją pomyłkę w komentarzach i wlo, i Halset, a Ty dalej swoje... Więcej nie odniosę się do Twoich wypowiedzi, bo znowu będziesz mnie chciał zakrzyczeć jak kilka lat temu przy newsletterze. Historia pokazała, że za grosz nie miałeś racji, a ja tylko zniżyłem się do poziomu, na którym nie mogłem się z Tobą równać. Drugi raz tego błędu nie popełnię.

 #725259  autor: babeo
 14 cze 2014, 21:46
Jak tam ma sie sprawa zmian i nowosci?

 #725332  autor: WitekT
 15 cze 2014, 12:03
Jak będziemy mieli coś do ogłoszenia, to ogłosimy to na pewno. :-) Krótko - mają się dobrze. :-)

 #725369  autor: babeo
 15 cze 2014, 14:11
WitekT pisze:Krótko - mają się dobrze. :-)
Miło słyszeć :)

Witku, czy na głównej stronie portalu, w zakładce "o nas" nastąpią zmiany?
Czy Wydawca:

TELEPOLIS.PL S.C.
ul. Grabowskiego 15/9
80-809 Gdańsk
NIP: 583-286-09-68

przestaje istnieć?

 #725610  autor: WitekT
 16 cze 2014, 13:14
Tak, nastąpią, jak transakcja zostanie sfinalizowana 30. czerwca.

 #726122  autor: Morvius
 18 cze 2014, 18:55
widzę zmiany wprowadzane na forum :) brawo Witku! w końcu mogę wybrać czego nie chcę czytać :) dziękuję :) :) :)

Klasyczny obserwator wątku.

 #726133  autor: user_delete34
 18 cze 2014, 20:35
Morvius pisze:w końcu mogę wybrać czego nie chcę czytać
Może jestem zbyt śpiący - ale gdzie to widzisz?

 #726436  autor: Morvius
 20 cze 2014, 14:24
to była niestety ironia Markadiuszu :(

Klasyczny obserwator wątku.

 #726718  autor: Mila89
 21 cze 2014, 20:38
"Za 3 dni kończy się ważność wykupionego przez Ciebie Konta Premium. Zachęcamy już dziś do
jego przedłużenia.
Aby to zrobić wystarczy się zalogować w serwisie, a potem przejść do czerwonej zakładki Konto
Premium bez reklam w panelu użytkownika."

NIE DZIEKUJE!

Wykupilem wczesniej konto Premium mimo iz funkcjonalności tego konta sa tak naprawde żadne(reklamy jak komus bardzo przeszkadza mozna zablokować Adblockiem, z porownywarki 4 a nie 3 telefonow przynajmniej ja ani razu nie skorzystalem) wykupilem je bo to jakas forma "podziekowania" i za to "podziekowanie" bylem WIELOKROTNIE obrazany przez redaktora Witolda, widać ów redaktor uznal ze skoro serwis sprzedał moze do woli obrazać uzytkownikow(wkoncu to juz nie jego) takze mimo iz kwota nie zawrotna wspierać dalej nie zamierzam.

JA Panu redaktorowi polecam zmiane nastawienia do ludzi i traktowanie KLIENTÓW(czytelnikow) z szacunkiem

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6

 #726721  autor: user_delete34
 21 cze 2014, 21:09
Mila89 pisze:bylem WIELOKROTNIE obrazany przez redaktora Witolda
Nie chce mi się wierzyć, że (o ile tak w ogóle było to) to szło w jedną stronę.

Cóż, gdzie indziej bóldupią moderatorzy, tutaj użytkownicy, ale zawsze ktoś się znajdzie.

[ Dodano: 2014-06-21, 21:10 ]
Morvius, szkoda, ale chyba w wakacje ma być jakaś aktualizacja/większa zmiana to jeszcze się może doczekamy.

 #726766  autor: WitekT
 22 cze 2014, 09:42
Mila89 pisze:JA Panu redaktorowi polecam zmiane nastawienia do ludzi i traktowanie KLIENTÓW(czytelnikow) z szacunkiem
I to jest właśnie Twój problem. My nikogo nie traktujemy jak klienta. My każdego traktujemy jako naszego kolegę, z którym rozmawiamy jak równy z równym. Ale jeżeli ktoś na nas naskakuje i obraża, to nie widzimy powodu, dla którego on miałby być naszym kolegą. Każdego traktujemy tak, jak on traktuje nas.

Jeżeli rozmawiamy na temat i merytorycznie, to z naszej strony zawsze można liczyć na merytoryczną polemikę. Ale jeżeli ktoś na nas naskakuje, w pierwszym komentarzu zaczyna od wycieczek osobistych, mówi nam że się nie znamy, a sam nie ma racji (co potwierdza szereg innych komentujących), no to halo! My ani w tym, ani poprzednim życiu nie nagrzeszyliśmy na tyle, żeby dostawać po głowie za darmo i pozwalać na szarganie naszego dobrego imienia.

Jeżeli ktoś tego nie rozumie, to potem czuje się skrzywdzony. My mamy serdecznie dość wchodzenia nam na głowę i lania nas pałką. Sytuacja sprzed kilku lat, kiedy zakrzyczałeś nas przy sprawie newslettera (a z perspektywy czasu jeszcze bardziej dobitnie widać, że zupełnie nie miałeś racji) już więcej nie będzie miała miejsca.

Jeżeli chcesz się czuć lepszy, traktować redakcję z góry - to sorry, ale to nie to miejsce. Musisz sobie znaleźć inny serwis, gdzie redakcja zgodzi się być uniżona i przyjmować niezasłużone razy od Ciebie. My w czytelnikach chcemy mieć partnerów - kulturalnych i merytorycznych. Krzykaczy nam nie potrzeba.

 #726911  autor: user_delete26
 22 cze 2014, 16:58
WitekT,
:arrow: PW

 #726922  autor: dwaeuro
 22 cze 2014, 17:10
Może lekko nie na temat, za co przepraszam, ale czy jest w ogóle jakikolwiek moderator, administrator na forum?

Pamiętam jak zostałem zbanowany za to, że w podpisie, co prawda dosadnie, nawoływałem do wyłączenia AdBlok-a i nie okradania Was. Mimo, iż uważam, że nie zostałem sprawiedliwie potraktowany i nikt nawet nie raczył mi odpowiedzieć, rozumiem, regulamin to regulamin.
To może ktoś łaskawie weźmie się za najnowszego troll@, który robi bałagan na forum?

Nowa Huta Wolne Miasto!

 #727820  autor: maniek89
 26 cze 2014, 12:14
dwaeuro, ten temat nie słuzy zgłaszaniu takich rzeczy,

 #727841  autor: dwaeuro
 26 cze 2014, 13:11
maniek89 pisze:dwaeuro, ten temat nie słuzy zgłaszaniu takich rzeczy,
Jestem tego świadomy i od razu to napisałem, że nie służy, ale to była sytuacja wyjątkowa, kiedy mieliśmy atak troll@ na forum. Planowałem usunąć ten post po rozwiązaniu sytuacji, lecz zapomniałem. Nie mogłeś mi tego w formie PW wysłać, a ja bym poprzedni post usunął? Po co jest teraz ten Twój post po takim czasie?

Nowa Huta Wolne Miasto!

 #728638  autor: babeo
 29 cze 2014, 19:55
Ehhh, jutro wielki dzień. Liczymy na parę słów pod wieczór co i jak :)
  • Strona 8 z 11
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11