DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #682550  autor: user_delete34
 13 gru 2013, 19:10
Każdy z nas wie, od czego jest to forum. To nie targowisko, a ponieważ jego konto premium nie dotyczy, wszystko dostępne jest dla wszystkich (*poza działem VIP).

Zdecydowanie jestem za wprowadzeniem poważniejszej moderacji w dziale "Kupię, sprzedam, zamienię"! Najlepiej, niech będzie taka, jak wcześniej w JTW - piszę posta, czekam na akceptację, ludzie widzą moje ogłoszenie. Ostatnio pojawia się pełno ofert sprzedaży ASUSa 75cośtam z multikonta jakiegoś pajaca, iPlusa na multikoncie od tuchasa111 i ciągłej próby sprzedaży jednego kiepskiego numeru z PLAY od innego użytkownika. Jak allegro.

A teraz do Adminów pomysł na zarobek (by bardziej motywowało do premium) - ogłoszenia bez akceptacji po wykupieniu abonamentu. Więcej niż 1 ogłoszenie na miesiąc? Kup konto premium.
 #682672  autor: darek638
 14 gru 2013, 10:01
Markadiusz pisze:jakiegoś pajaca
To chyba nie jest powód żeby kogoś obrażać?

Nigdy więcej Play.

 #682673  autor: Kryniczanin
 14 gru 2013, 10:05
Markadiusz, W pełni popieram ogłoszenia tylko dla premium tu Administracja powinna szukać pieniążków.

 #682678  autor: user_delete34
 14 gru 2013, 10:17
darek638, jasne, że jest jest. Niestety, samo ogłoszenie znikło już nawet z kosza, to się nie przekonasz osobiście. 1) Gość nachalnie, prawie codziennie wstawia to samo ogłoszenie, a przybył na forum tylko po to i jeszcze na multikoncie. 2) Typowo buracka treść ostatniego.

Jeszcze jedno: powinna być opcja zgłaszania spamerów po wpisach na ShoutBoxie, bo tam też się ciągle reklamują. Fakt, na tym forum nie rozmawiamy przesadnie dużo na SB, ale lepiej, niech będą tam końcówki krótkich rozmów niż reklama za reklamą.

 #682702  autor: max4max
 14 gru 2013, 11:55
Co do ogłoszeń zwłaszcza powtarzanych codziennie czy co 2 dni - w pełni popieram.
To denerwujące, ze otwieram nowe posty i ciągle mi tam zaśmiecają posty o sprzedaży asusa.
Czy premium ktoś wykupi by dać ogłoszenie - szczerze wątpię, więc lepiej by było dostęp w ogóle do działu ogłoszeń po napisaniu 30 sensownych postów w działach technicznych.
Plus te same ogłoszenia traktowane jako reklama, czyli ban na forum.

 #682712  autor: mikkel
 14 gru 2013, 12:17
Popieram, na forum muszą zajść zmiany. Mam nadzieję że jak zostanie wprowadzone nowe forum to polityka też się zmieni. Problem nie dotyczy tylko reklam. Jest tu taki "ciekawy" co dużo głupot wypisuje na temat choćby TM nie znając regulaminów i nawet ich nie czytając. Przez takich ludzi to jest śmietnisko a nie forum.

 #682766  autor: user_delete34
 14 gru 2013, 14:59
max4max pisze:Plus te same ogłoszenia traktowane jako reklama, czyli ban na forum.
Wczoraj wchodziłem na jakieś forum o lapkach i tam w regulaminie mieli zapis, że polecanie konkretnych egzemplarzy produktów/sklepów (sorry, zapomniałem) jest możliwe tylko na odrębnym koncie. Konto to wiąże się z czymś jak ranga - tam zwane jest chyba subiekt pro i ogranicza się je do możliwości pisania w jednym dziale. Jeśli ktoś "normalny" będzie reklamował załóżmy xboxa z komputronika w danej promocji, to zamiast linku czy nazwy produktu będzie miał * zablokowano *.
Nie, nie chcę znowu blokowania każdego linku do allegro czy np innego forum, to głupota. Nie popadajmy w skrajności. Jeśli jednak ktoś notorycznie wskazuje jeden sklep/produkt to chyba coś jest nie tak.

 #683159  autor: goral2099
 15 gru 2013, 21:36
Wprawdzie to nie dotyczy bezpośrednio tematu, ale właśnie dostałem coś takiego :

Od: Adamyk
Do: goral2099
Wysłany: Dzisiaj 16:36
Temat: Nie uwierzysz co znalazłem Cytuj wiadomość
Hej :)
Piszę specjalnie do Ciebie, żeby Cię poinformowac, że znalazłem stronę, na której można otrzymać darmowe doładowanie do telefonu http://spam-spam/uecz polecam skorzystać póki jeszcze działa, niestety jeden numer można doładować tylko jeden raz.

Pozdrawiam

Często taki spam tu rozsyłają? Można to gdzieś zgłosić? I czy będzie jakaś reakcja, tzn czy taki użytkownik zostanie "upomniany"?

 #683188  autor: orson_dzi
 15 gru 2013, 23:31
goral2099 pisze:Często taki spam tu rozsyłają?
Pierwszy raz się spotykam prawdę mówiąc.
goral2099 pisze:Można to gdzieś zgłosić?
Do Administracji, ale jak napisałeś tutaj, to będzie zauważone.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)