Strona 1 z 2

Czy ktoś moderuje dział "Sony i Sony Ericsson"?

Post:06 gru 2013, 11:15
autor: Xy
Tematy traktujące o telefonach z Androidem leżą w złym dziale nawet od września. Domyślam się, że dział wspomniany w temacie wątku jest przeznaczony dla telefonów nieposiadających systemu operacyjnego czyli urządzenia serii K, C, D, W, T i tak dalej. Czy w związku z takim stanem rzeczy mogę teraz bezkarnie założyć temat o Xperii Neo i Xperii S w dziale "Sony i Sony Ericsson"? Wydaje mi się, że wypadałoby trochę dział posprzątać aby panował jako taki porządek.

Post:11 gru 2013, 20:46
autor: Sirmark
Fakt. Trzeba będzie zrobić jakiś porządek.

Post:13 gru 2013, 17:42
autor: Mila89
Nie tylko Sony wymaga porządków. Dział Samsunga jest w podobnej sytuacji. Jak patrze na te działy to dochodze do wniosku ze poziom moderacji w ogole tam nie wystepuje
Jakby w ogole moderatorzy tam nie zagladali. Moze panstwo Admini jakies zmiany w mod teamie???(bynajmniej nie mam na mysli siebie) Ale paru dodatkowych moderatorow by sie jednak przydalo

edit: w LG identyczny problem

Post:13 gru 2013, 18:24
autor: Xy
Wielu moderatorów nie widziałem od dobrych kilku miesięcy... Może faktycznie czas na nowych? Albo pomocników?

Post:15 gru 2013, 20:19
autor: Kaczy
Przydali by się nowi modowie. Widać, że duża część obecnych ma problem z czasem.
Ja zresztą także.
Trzeba pomyśleć o jakiś wzmocnieniach od Nowego Roku.

Post:15 gru 2013, 23:38
autor: orson_dzi
Czy ktoś moderuje dział "Sony i Sony Ericsson"?
Yyyy... nie ;) .

A tak na poważnie, to do końca roku postaram się posprzątać. Szykuje mi się trochę dni wolnych od następnego tygodnia i o ile tylko nie będę musiał za dużo z nich spędzić w pracy, to postaram się wszystkie tematy wrzucić do odpowiednich działów.

Post:20 gru 2013, 22:21
autor: Xy
Nawet pojawił się wątek "jaki telefon wybrać" w dziale wymienionym w tym topiku ;-)
Kiedyś był porządek...

Post:21 gru 2013, 12:46
autor: babeo
Kiedyś to w ogóle było inaczej...albo my byliśmy młodsi :smt005

Post:21 gru 2013, 13:07
autor: maniek89
Xy pisze:Nawet pojawił się wątek "jaki telefon wybrać" w dziale wymienionym w tym topiku

Kiedyś był porządek...
No już uczuliłem użytkownika.

Post:22 gru 2013, 11:53
autor: Xy
babeo pisze:Kiedyś to w ogóle było inaczej...albo my byliśmy młodsi :smt005
Jak zaczynałem tu pisać czyli ponad 6 lat temu na Forum panował porządek. Użytkownicy zakładali tematy we właściwych działach, a te w złych były od razu przenoszone. Wszystko było czytelne i bez zbędnego bałaganu.
Może faktycznie człowiek się starzeje ale mnie lekko irytuje taki bajzel, gdzie każdy pisze gdzie chce i co chce. W działach "Samsung" i "Sony Ericsson" jest teraz większy mexyk niż w "Hyde Parku" ;-)

Post:22 gru 2013, 15:54
autor: maniek89
Telefonów Samsunga i Sony przybywa więc użytkownicy okupują te działy. Faktycznie trzeba położyc na nie większy nacisk.

Post:23 gru 2013, 09:02
autor: Xy
Ewentualnie przebudować forum i w dziale np. Sony utworzyć podforum "Sony smartfony" albo wziąć się za moderację bo wiele podobnych tematów jest w kilku różnych działach i nijak nie idzie tego ogarnąć.
Ja wiem, że święta, sylwester i takie tam ale może po Nowym Roku coś się ruszy?

Post:23 gru 2013, 11:14
autor: wtd
Xy pisze:Ewentualnie przebudować forum i w dziale np. Sony utworzyć podforum "Sony smartfony"
Coś w tym stylu chyba by się przydało, bo obecnie jest co raz więcej smartfonów a co raz mniej "zwykłych" telefonów i z zakładaniem tematów o nich jest niezły śmietnik, raz się pojawią w dziale android raz w dziale producenta. Dotyczy to nie tylko Sony, ale też w zasadzie wszystkich innych producentów (no może poza BB i Apple).

Post:23 gru 2013, 13:57
autor: Xy
Po dłuższym namyśle sprawa nie jest tak prosta jak się wydaje ;-) Załóżmy, że zakładam ( :-D) temat o treści "Telefon zawiesza się przy starcie" albo "Aktualizacja oprogramowania". Z jednej strony można te tematy wrzucić do działu "Sony" albo do działu "Android" jako, że problem opisany może wystąpić także w urządzeniach Samsunga, HTC, Motoroli...
A może "Sony Smartfony", "Samsung Smartfony" i "Android - tematy ogólne"? Tylko co wtedy z Windowsem? ;-)

Post:23 gru 2013, 14:06
autor: wtd
Xy pisze:Po dłuższym namyśle sprawa nie jest tak prosta jak się wydaje
No nie jest. Bo obstawiam że przynajmniej 3/4 ludzi nie będzie wiedziała wtedy czy ich problem to ogólny problem androida czy telefonu sony. Chyba że przyjmiemy że będzie np. dział Android - aplikacje gdzie będzie się dyskutowało na temat aplikacji firm trzecich, a o wszelkich problemach z telefonem będzie się pytało w działach konkretnych producentów. Rodzi to trochę problem duplikujących się tematów między producentami, ale jak ktoś chce znaleźć post o swoim problemie to przez szukajkę albo google i tak znajdzie, a jak ktoś nie chce to założy duplikujący temat nawet jak coś o identycznym tytule wisi pół strony niżej.