DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #675054  autor: lotus79
 16 lis 2013, 12:41
Telepolis mógłby zagościć w serwisie społecznościowym Google+ tak jak to robi na facebooku czy twitterze. Są przecież takie osoby jak ja które z różnych powodów nie chcą mieć konta na Facebooku. Miło by było otrzymywać informację o pojawieniu się najnowszych wiadomości na portalu.

 #675082  autor: user_delete34
 16 lis 2013, 14:29
lotus79 pisze:Są przecież takie osoby jak ja które z różnych powodów nie chcą mieć konta na Facebooku.
Wolisz większą bazę danych osobowych, jaką jest Google?
Ktoś te profile musi na bieżąco aktualizować i odpowiadać na ewentualne wiadomości od czytelników. Póki co wolałbym raczej, by telepolis wyszło z bety, niż wchodziło na każdy serwis społecznościowy.
Zainteresuj się czytnikiem RSS albo... wejściem na telepolis.pl

 #675094  autor: darek638
 16 lis 2013, 15:25
W życiu Google+

Nigdy więcej Play.

 #675103  autor: user_delete19
 16 lis 2013, 15:49
lotus79 pisze:Telepolis mógłby zagościć w serwisie społecznościowym Google+ tak jak to robi na facebooku czy twitterze.
Ale, ale, ale... po kiego grzyba (żeby nie użyć dostadniejszych słów)?!
lotus79 pisze:Miło by było otrzymywać informację o pojawieniu się najnowszych wiadomości na portalu.
Masz RSS? Masz newsletter? Później się okazuje, że nagle zamiast swerwisu w jednym miejscu musisz mieć konto na pierdyliardzie serwisów pseudo-społecznościowych bo nagle część dyskusji jest pod wpisem na fejsbuku, część na G+... To mi się podoba w telepolis, że nie podąża za skrajnie debilną modą prznoszenia wszystkiego do fejsa/googla...

 #675630  autor: lotus79
 18 lis 2013, 14:32
Piszecie po jakiego grzyba telepolis na Google+ To w takim razie po co jest na facebooku i twitterze? Trzy największe serwisy społecznościowe to facebook, twitter i google+ więc jeśli być to na wszystkich trzech albo wyjść w ogóle ze wszystkich serwisów społecznościowych.

 #675647  autor: Sirmark
 18 lis 2013, 15:45
lotus79 pisze:Piszecie po jakiego grzyba telepolis na Google+ To w takim razie po co jest na facebooku i twitterze? Trzy największe serwisy społecznościowe to facebook, twitter i google+ więc jeśli być to na wszystkich trzech albo wyjść w ogóle ze wszystkich serwisów społecznościowych.
Dla mnie G+ to był martwy serwis społecznościowy. Nie było co porównywać do FB czy Tw.
Być może coś tam się zmieniło jak Google zaczął wszystkim zakładać konta.
Zapewne w wolnej chwili ocenimy.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #675657  autor: user_delete19
 18 lis 2013, 16:32
@up
zmieniło się o tyle, że teraz jest tak samo martwy, ale google chwali się kolejnymi 'milijonami użytkowników'... żenua w wykonaniu googla.

Ja w sumie nie znam nikogo używającego tego wynalazku (poza autorem wątku i kilkoma serwisami związanymi z Androidem)...

 #675680  autor: user_delete34
 18 lis 2013, 17:40
lotus79 pisze:w takim razie po co jest na facebooku i twitterze?
Osobiście nie wiem, bo nie używam tego. Fakt, mam konto, ale "lewe" do odczytu informacji z grupy. Tyle. Uważam, że całe te serwisy społecznościowe to dno dla kogoś, kto ma za dużo czasu.
Mówienie, że google+ jest w trójce największych społecznościówek - do połowy usług w sieci trzeba konto google, a ci tworzą Ci dodatkowo konto na ich plusie, by robić statystyki.
lotus79 pisze:jeśli być to na wszystkich trzech albo wyjść w ogóle ze wszystkich serwisów społecznościowych
Brzmi groźnie.
Tworzysz regulamin internetu, czy jak?

 #676397  autor: znawca
 20 lis 2013, 23:34
Nie dla Google+

Mam nadzieję, że kiedyś jeśli aktywność w tym serwisie będzie relatywnie mała, a Facebook pozostanie królem, to może Google w końcu zamknie tę nieudaną społecznościówkę, zamiast wpychać ją wszystkim na siłę.

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #676434  autor: darek638
 21 lis 2013, 08:52
znawca pisze:a Facebook pozostanie królem
Mam nadzieję, że nie doczekam tych czasów :mrgreen:

Nigdy więcej Play.