DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #673842  autor: Sirmark
 11 lis 2013, 13:02
Zostało wprowadzonych parę zmian i teraz to może się trochę inaczej wyświetlać.
Tak więc będę prosił o ponowne przejrzenie i zascreenowanie.
Poprawki dla Symbianowców będą jeszcze dodane.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #673874  autor: mn9
 11 lis 2013, 14:20
Mi w wersji mobilnej brakuje tylko ,, ostatnio na forum" nie dało by rady gdzieś to upchnąć cała reszta strony jest ok , wersję mobilną sprawdzałem w Firefoxie i operze mini i problemu z czcionką nie miałem ani wczoraj ani dziś,sprawdzałem na s3 nie wiem jak by było na tel z mniejszą rozdzielczością, również uważam że 10 sekund to stanowczo za mało albo trzeba zwiększyć do powiedzmy 20-25 sekund lub całkowicie wyłączyć .Reszta uwag na bieżąco, jeśli będą :P

http://www.speedtest.net/android/2021729455.png

 #674106  autor: Sirmark
 12 lis 2013, 16:09
mn9, termat tego przeskakiwania na razie zostawiam, jeszcze do tego wrócimy.

Przy okazji opinii mn9 widać jak trzeba kombinować ze stroną. Tu działa a w innym miejscu może nie działać.

Przy okazji dopisuję, z jest poprawką w związku z z guzikiem A+- w menu na powiększanie czcionki. Zamiast dwóch wielkości, jest tylko jedna, włączana od razu po kliknięciu.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #674545  autor: Sirmark
 14 lis 2013, 11:58
Zgodnie z jedna z uwag poprawiono klikanie w zajawki. Teraz nie trzeba już klikać w tytuł, tylko klikalna jest cała zajawka.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew