DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

• Strona 13 z 14
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Czy forum powinno działać z aplikacją Tapatalk?

TAK, bardzo ułatwiłoby to przeglądanie forum z telefonu
63
77%
NIE, to całkowicie zbędna funkcjonalność
7
9%
Nie wiem, bez różnicy mi to itd.
12
15%
 #797692  autor: bazooka
 21 kwie 2015, 21:49
WitekT pisze:Rozumiem, że będziesz nam teraz wyliczał ile powinniśmy zarabiać? Pytam bardzo kulturalnie - kto dał Ci do tego moralne prawo?
Nadinterpretacja to domena dawcy, powtarzam się... Odpuść już sobie.
Podjąłem decyzję, przeciwną do @gorala2099 i nie "wesprę".
WitekT pisze:To jest abonament jak u operatorów - składa się na niego szereg usług, z których jednych potrzebujesz, a innych nie.
Dlatego nie mam żadnego abonamentu oprócz neta stacjonarnego :)
Chciałbym Tapa, ale nie zapłacę i się obędę - bynajmniej nie będę uchodził za "koperkowego chłopaka", co to nie ma co z czasem robić.
 #797696  autor: WitekT
 21 kwie 2015, 21:57
sebusy pisze:Nadinterpretacja to domena dawcy, powtarzam się... Odpuść już sobie.
Podjąłem decyzję, przeciwną do @gorala2099 i nie "wesprę".
Zbaczasz z tematu i nie odpowiadasz na pytanie. Ja Ciebie nie próbuję przekonać do zakupu Konta Premium. Czy nie zrozumiałeś mojego pytania? Jeżeli tak, to powiedz, postaram się zadać je w inny sposób, wytłumaczyć o co mi chodziło.
 #797699  autor: bazooka
 21 kwie 2015, 22:02
To co napisałem oznacza: Cokolwiek napiszę będzie złe i teraz zbaczeniem z tematu - już nic od Ciebie nie wymagam i poproszę o to samo - odwoływanie się do moralności to najgorsze jak możesz ubliżyć między wierszami, choć starasz się bardzo kulturalnie.
Myślę, że sobie wszystko wyjaśniliśmy - zrób jak czujesz i w czym się przekonałeś, ja już od 5minut się z tym pogodziłem, że Tapa do tego forum niet :)
 #797705  autor: WitekT
 21 kwie 2015, 22:18
sebusy pisze:To co napisałem oznacza: Cokolwiek napiszę będzie złe i teraz zbaczeniem z tematu - już nic od Ciebie nie wymagam i poproszę o to samo - odwoływanie się do moralności to najgorsze jak możesz ubliżyć między wierszami, choć starasz się bardzo kulturalnie.
Cieszę się, że wycofałeś się ze swoich wcześniejszych twierdzeń, do których się odnosiłem, i uznałeś je za niestosowne.

Miłego wieczoru,
 #797706  autor: bazooka
 21 kwie 2015, 22:20
WitekT pisze:...i uznałeś je za niestosowne.
Jeśli taka interpretacja Ciebie uszczęśliwia to cytując...
dziadek186 pisze:Jak sobie życzysz. Wzajemnie.
 #797904  autor: Blank
 22 kwie 2015, 20:32
Ja mam taką propozycję - może dla tych bardziej aktywnych użytkowników forum również dać dostęp do Tapa za darmo? Taki sebusy, czy babeo, jakby nie patrzeć, pomogli już nie jednemu użytkownikowi. Co za tym idzie oni w znacznym stopniu wspierają forum, co przyczynia się do większego ruchu, większej ilości wyświetlonych/klikniętych reklam i większej ilości zakupionych forum. Żeby nie było nie chodzi mi konkretnie o tę dwójkę, ale ogólnie o tych aktywnych użytkowników, którzy pomagają innym i generują dzięki temu dodatkowy ruch na stronie.
Tacy użytkownicy są zazwyczaj ignorowani - nie mają żadnych przywilejów, a bez nich takie forum wiele by straciło, więc chociażby taką drobnostką można byłoby pokazać wdzięczność za ich udział w życiu forum.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #797908  autor: bazooka
 22 kwie 2015, 20:45
Dziękuję Ci @divhash, ale naprawdę nie jest to konieczne - zapewne według interpretacji Administracji, takie wyróżnienie wskazywało by niepotrzebny podział, zamieszanie, oraz konieczność ręcznych weryfikacji moderujących. Chyba lepiej pomogę z poziomu dekstopowego, ostatecznie mam według niektórych wiele czasu na toczenie "koperkowych dyskusji".
P.S.
Akurat 3 dni miałem zaległego urlopu - jutro w pewnych godzinach - już posta pisanego przeze mnie nie zobaczycie :)
 #797910  autor: babeo
 22 kwie 2015, 20:53
divhashmorex pisze:Taki sebusy, czy babeo, jakby nie patrzeć, pomogli już nie jednemu użytkownikowi. Co za tym idzie oni w znacznym stopniu wspierają forum, co przyczynia się do większego ruchu, większej ilości wyświetlonych/klikniętych reklam i większej ilości zakupionych forum. Żeby nie było nie chodzi mi konkretnie o tę dwójkę, ale ogólnie o tych aktywnych użytkowników, którzy pomagają innym i generują dzięki temu dodatkowy ruch na stronie.
Na forum teoretycznie jest grupa VIP. Piszę teoretycznie, bo od paru lat jest martwa. Kiedyś coś ona znaczyła. Samo przyjęcie nowej osoby odbijało się szerokim echem na forum.
Pewnie już mało kto o tym pamięta, ale kiedyś nawet byłem członkiem grupy VIP Obrazek
 #797916  autor: WitekT
 22 kwie 2015, 21:04
Ja mam taką propozycję - może dla tych bardziej aktywnych użytkowników forum również dać dostęp do Tapa za darmo? Taki sebusy, czy babeo, jakby nie patrzeć, pomogli już nie jednemu użytkownikowi.
Tak, Konto Premium będzie i pod tym kątem promowane. :-)
 #798464  autor: pakierhakierxd
 26 kwie 2015, 12:58
[WHITE SMILING FACE]

Pozdrawiam :)
 #816151  autor: babeo
 06 sie 2015, 20:46
Dawno nie było mnie na forum.
Czy pełen tapatalk w końcu ruszył?
 #816293  autor: babeo
 07 sie 2015, 21:50
I wszytsko dziala? Podlaczone jest cale forum?
 #903604  autor: MarekAG
 04 sty 2017, 23:00
Nic nie działa, nie da się nawet zalogować...
 #903686  autor: Sirmark
 05 sty 2017, 15:38
Potwierdzam, że w tej chwili też nie mogę się zalogować. Sprawa jest tak losowa i tak dziwna, że będziemy musieli przeinstalować. Sam jednak tego nie mogę zrobić od ręki, bo komplikuje to troche integracja z logowaniem z głównym serwisem.
Dam znać.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
  • Strona 13 z 14
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 1
  • 10