DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

Czy podoba Ci się forum?

Tak, bardzo!
7
70%
Jest OK.
3
30%
Może być.
Brak głosów
0%
Może być.
Brak głosów
0%
Trzeba poprawić parę rzeczy.
Brak głosów
0%
To nie tak powinno wyglądać.
Brak głosów
0%
 #17  autor: WitekT
 05 sty 2005, 01:43
Mamy nadzieję, że będą miały tu miejsce ciekawe dyskusje. Prosimy nie używać wulgaryzmów ani nie obrażać innych.

Przy okazji zapraszamy do wypełnienia ankiety.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2005, 23:38 przez WitekT, łącznie zmieniany 2 razy.
 #19  autor: kaszpir
 05 sty 2005, 10:09
Witajcie,

ciekawi mnie, co sadzicie o stronie głównej? Czy Waszym zdaniem ilość wiadomości wyświetlanych na tej stronie jest wystarczająca?

Dla mnie mankamentem jest brak możliwości dotarcia do starszych newsów choćby poprzez kliknięcie na "Więcej wiadomości" - takiego linka po prostu nie ma :cry:.

Przy takiej ilości newsów dziennie nawigacja jest IMHO user friendly... ale może się czepiam :-;
 #22  autor: Sentinel
 05 sty 2005, 14:39
Witam wszystkich!

Moim zdaniem forum to strzał w dziesiątkę :!: , tego mi właśnie brakowało w tym serwisie. Sądzę, że wraz z rozwojem forum na stronie głównej powinien pojawić się blok z najnowszymi wątkami z forum, tak by każdy kto wejdzie na stronę mógł się szybko zapoznać nie tylko z nowinkami telekomunikacyjnymi ale i z tym co się dzieje aktualnie na forum. :)

Pozdrawiam
 #23  autor: Sirmark
 05 sty 2005, 14:56
Sentinel pisze: Sądzę, że wraz z rozwojem forum na stronie głównej powinien pojawić się blok z najnowszymi wątkami z forum, tak by każdy kto wejdzie na stronę mógł się szybko zapoznać nie tylko z nowinkami telekomunikacyjnymi ale i z tym co się dzieje aktualnie na forum. :)
cos takiego jest jest planowane... no ale trzeba poczekac az sie luzytkownicy zaczna rozpisywac :)

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #25  autor: Snikers
 05 sty 2005, 16:06
Bardzo dobry pomysł z tym forum! :)
phpBB jest chyba najpopularniejszym forum więc to dobry ruch. :wink: Zastanawiam się tylko czy nie lepiej by było gdyby nie trzeba było już potwierdzać rejestracji przez maila. W końcu forum jest dostępne dla wszystkich, aż takich zasad bezpieczeństwa chyba nie potrzeba.

 #27  autor: WitekT
 05 sty 2005, 16:30
A to jest sposób na weryfikację adresu e-mail - kiedyś może się po prostu przydać. :) Od razu uprzedzam - nie będziemy rozsyłać żadnego spamu. :)

 #31  autor: Dragon
 05 sty 2005, 18:26
Powtorze wypowiedzi moich poprzednikow :) forum mi tutaj brakowalo, sam serwis bardzo dobry, jest przede wszystkim bardzo przejrzysty i nie ma wyskakujacych z kazdego boku "logosow" i "dzowonkow". Serwis jak dla mnie bardzo profesjonalny, mam tylko nadzieje ze to forum sie rozkreci

 #38  autor: limaK
 05 sty 2005, 22:13
Ja chciałbym się dowiedzieć jak ma się sprawa z umieszczaniem Waszych newsów na innej stronie?

 #39  autor: WitekT
 05 sty 2005, 22:25
aX pisze:Ja chciałbym się dowiedzieć jak ma się sprawa z umieszczaniem Waszych newsów na innej stronie?
Zgodnie z prawem prasowym...

 #40  autor: kaszpir
 05 sty 2005, 22:49
WitekT pisze:Zgodnie z prawem prasowym...
A moze Koledze chodzi o RSS? Tak to na pewno mozna umieszczac IMHO.

 #41  autor: limaK
 05 sty 2005, 23:27
A można trochę bardziej przybliżyć?

 #42  autor: WitekT
 05 sty 2005, 23:46
Zgodnie z prawem prasowym - czyli opracowanie z podaniem źródła.

 #47  autor: kaszpir
 06 sty 2005, 09:39
WitekT pisze:Zgodnie z prawem prasowym - czyli opracowanie z podaniem źródła.
Koledze chodzilo o przyblizenie RSS jak mniemam ;-)

-- Kaszpir

 #48  autor: Sirmark
 06 sty 2005, 10:36
kaszpir pisze: Koledze chodzilo o przyblizenie RSS jak mniemam ;-)
no jesti chodzi o przyblizenie RSS to mozna pare slow znalezc tu
http://www.telepolis.pl/rss.php

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #55  autor: limaK
 06 sty 2005, 15:24
WitekT pisze:Zgodnie z prawem prasowym - czyli opracowanie z podaniem źródła.
Na ale jak chyba podajecie źródło: Era to nie napiszę TELEPOLIS tylko gdy podpisujecie wł to wtedy, czyż nie tak?

 #58  autor: WitekT
 06 sty 2005, 15:35
aX pisze:Na ale jak chyba podajecie źródło: Era to nie napiszę TELEPOLIS tylko gdy podpisujecie wł to wtedy, czyż nie tak?
No właśnie nie do końca... Wszystkie wiadomości są naszymi własnymi opracowaniami, a wspomniana tu Era to tylko źródło. My nie stosujemy hasła ctrl-c, ctrl-v nowy tekścik będę miał jak inne "wortale".

 #61  autor: limaK
 06 sty 2005, 15:56
Nie wiem o co chodzi z tymi hasłami
Ostatnio zmieniony 06 sty 2005, 15:58 przez limaK, łącznie zmieniany 1 raz.

 #62  autor: Irek
 06 sty 2005, 15:57
Forum to genialny pomysł, tylko żeby było tu dużo tematów godnych poruszenia uwagi!!! :)

 #63  autor: WitekT
 06 sty 2005, 16:08
aX pisze:Nie wiem o co chodzi z tymi hasłami
Po prostu niektórzy kopiują cały tekst z jakiejś strony i wstawiają u siebie. My robimy opracowania na podstawie danych tekstów. Własne, autorskie. Już jasne? :)

 #64  autor: WitekT
 06 sty 2005, 16:09
jesito pisze:Forum to genialny pomysł, tylko żeby było tu dużo tematów godnych poruszenia uwagi!!! :)
To wszystko zależy od Was, czytelników. :)

Na pewno będę umieszczał informacje o każdym nowym sprzęcie, który przyjdzie do testów i będę czekał na ewentualne pytania. :)