DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #657635  autor: Jacek33
 27 sie 2013, 14:29
Założyłem konto aby w końcu ktoś mi wyjaśnił na jakiej podstawie został usunięty mój pierwszy wpis,komentarz (oznaczony numerem 1 )w temacie nowego smartfona Manty "MS4701 - galaktyczna propozycja od Manty".W którym miejscu swojego komentarza złamałem regulamin?Oczekuje szybkiej odpowiedzi ze strony administracji portalu

 #657805  autor: Jacek33
 28 sie 2013, 08:58
Oczywiście,że był.Napisałem w nim tylko to,że specyfikacja tego sprzętu to jakiś żart i takie parametry byłyby dobre 2 lata temu ale nie teraz.Napisałem również,że bateria pewnie nie wytrzyma jednego dnia średniego używania sprzętu.I po tym wszystkim komentarz został usunięty.Mogli przecież napisać,że to artykuł sponsorowany i nie życzą sobie negatywnych komentarzy.Później napisałem komentarz z pytanie co się stało z moim pierwszym wpisem to również został usunięty.A na 3 komentarz z pytaniem czy ktoś sobie jaja robi i usuwa negatywne komentarze odpisał WitekT.Cytuje "Jacek: jeżeli masz jakieś pytania, to wysyłaj je formularzem albo publikuj w dziale TELEPOLIS.PL na forum. To, że nie rozumiesz zasad tu panujących (no offence), to nie znaczy, że ktoś robi sobie jaja. PS. Każdy kolejny komentarz nic nie wnoszący do dyskusji albo nie dotyczący newsa zostanie skasowany." Do tej pory nikt z redakcji nie odpowiedział na moje pytanie.
Tu nie chodzi o sam wpis bo nie jest to mi do życia potrzebne tylko o jakieś zasady.Rozumiem,że gdybym obraził kogoś bądź spamował to usuwanie takich wpisów ma swoje podstawy ale nie dlatego,że napisałem o tym co mi się w tym sprzęcie nie podoba.

[ Dodano: 2013-08-30, 11:05 ]
Powiedzcie mi jak tu się nie denerwować.Nie dość ,że nikt z administracji nie raczył odpowiedzieć na mój temat na forum to wczoraj zamieściłem w temacie HTC komentarz w którym pytam się pana WitekT czy ktoś odpowie na mój temat zamieszczony na forum i wiecie co się stało?Dzisiaj patrze a komentarz został usunięty.Tak się postępuje z użytkownikami.Gratuluje.Tym portalem zarządzają dzieci a nie dorośli ludzie bo dorosły człowiek przynajmniej potrafi się przyznać do błędu a nie chowa się i unika wyjaśnienia sprawy

 #659023  autor: WitekT
 02 wrz 2013, 14:44
Po pierwsze - nie cenzura, a moderacja. Polecam zapoznanie się z definicją obu słów.

Po drugie - drugi post został słusznie skasowany, bo różne wątki forum albo pod newsami nie są miejscem na pytania czemu jakiś post został usunięty.

Po trzecie - posty są usuwane z różnych przyczyn. Także z takich, że nic nie wnoszą do tematu albo przedstawiona teza nie została uargumentowana. Pora na podniesienie poziomu wypowiedzi w serwisie. Dlatego takie komentarze będą kasowane. Po co mieli byśmy kasować komentarze, które są wartościowe? Przecież to by było bez sensu!

Po czwarte - nie chowamy głowy w piasek, ale mamy też dużo różnych spraw na głowie i ciężko nam czasem wszystko ogarnąć.

Po piąte - jeżeli dalej uważasz, że Twój komentarz powinien pozostać, to pozostaje mi tylko przeprosić. Czasem zdarza się, że coś klikniemy za dużo, a usuwany jest średnio co czwarty komentarz.