DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #653130  autor: forum_tg
 07 sie 2013, 12:15
Witam,

kiedyś (sporo czasu tematu) był już poruszany ten temat i jeśli mnie pamięć nie myli miała ta opcja dojść. Może jest, ale ja jej nie widzę. Chodzi mi o to, żeby była możliwość ustawienie jakiś wybranych tematów, np. jako ignorowane, i wtedy gdy się kliknie na głównej stronie forum na "Zobacz posty nieprzeczytane", nie będą dane tematy wyświetlane.

Jest to bardzo przydatna opcja, gdyż mamy wyświetlane interesujące nas tematy i szybko i wygodnie się je przegląda (np. mam mamy telefon w sieci "X", to informację o pozostałych operatorach Nas nie interesują)

 #653920  autor: znawca
 10 sie 2013, 21:38
to powinny być bardziej ignorowane działy niż tematy

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #654057  autor: forum_tg
 11 sie 2013, 15:19
w sumie masz rację ;)
 #663037  autor: ssosnowiecc
 20 wrz 2013, 14:22
tomektg pisze:Witam,

kiedyś (sporo czasu tematu) był już poruszany ten temat i jeśli mnie pamięć nie myli miała ta opcja dojść. Może jest, ale ja jej nie widzę. Chodzi mi o to, żeby była możliwość ustawienie jakiś wybranych tematów, np. jako ignorowane, i wtedy gdy się kliknie na głównej stronie forum na "Zobacz posty nieprzeczytane", nie będą dane tematy wyświetlane.

Jest to bardzo przydatna opcja, gdyż mamy wyświetlane interesujące nas tematy i szybko i wygodnie się je przegląda (np. mam mamy telefon w sieci "X", to informację o pozostałych operatorach Nas nie interesują)
Mi do tego służy scroll :) Polecam ci tą opcje .