DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #645464  autor: Edmund
 07 lip 2013, 21:50
Od pewnego czasu jak wiecie na naszym forum reklamuje się strona starytelefon - Nie ma tygodnia by nie wstawili posta z linkiem do ich strony.
Pytanie mam do administratorów: czy w opcjach forum (banowanie po słowach w postach) możecie ocenzurować linki do tej strony www albo zabronić publikować linki do tej strony?
Tak chyba by było najłatwiej zwalczyć ich praktyki spamerskie.

Poza tym warto napisać do nich żeby zaprzestali czegoś takiego oraz określić, że jeżeli chcą to mogą sobie wykupić reklamę.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #645719  autor: Sirmark
 09 lip 2013, 02:27
Niby jakieś opcje tam. Z drugiej strony, jeżeli "nie spamer" będzię chciał coś napisać, to po co też zostałoby ocenzurowane.
Więc po prostu poświęcam te 30 sekund i zakładam bana.

Pisać do nich nie będę, bo po prostu szkoda na to czasu. Może ktoś wreszcie się tam ogarnie.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #657111  autor: user_delete34
 24 sie 2013, 11:11
SirmarK, ja jednak myślę, że nie ma co być tak uległym. Fajnie, że zezwalacie w tym forum na wiele (tzn. póki co, jedyne normalne forum w internecie, jakie spotkałem), ale akurat ze spamem to trzeba jakoś walczyć. Skoro jest opcja wykropkowania linku albo coś podobnego (a na pewno nikt nie będzie interesował się tą spamującą stroną), to należy to odpowiednio wykorzystać.

 #657113  autor: Kryniczanin
 24 sie 2013, 11:15
Edmund pisze:Pytanie mam do administratorów: czy w opcjach forum (banowanie po słowach w postach) możecie ocenzurować linki do tej strony www albo zabronić publikować linki do tej strony?
Jest opcja autocenzury która zmienia np.starytel.pl na np.telepolis.pl

 #657127  autor: Edmund
 24 sie 2013, 12:14
Podzielam zdanie Markadiusza - nie należy być uległym w kwestii tej strony. Jak patrzę to już od 3 miesięcy spamują.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #657134  autor: shadowman333
 24 sie 2013, 12:35
Podejrzewam, że jeśli nikt nie poinformuje tych spamerów, że mają zaprzestać się reklamować, to codziennie będą takie posty.

 #657354  autor: wook
 25 sie 2013, 21:54
a dziś widziałem już wogóle przesade:
justyna016 pisze:[...]Ale znalazłam niezłą stronkę - stary . telefon . pl[...]
z tematu: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 350#657350
czyli jakby chcieli obejść cenzure.
Ten spam jest dość denerwujący.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"