DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #625914  autor: adiq1033
 09 kwie 2013, 12:28
Witam.

Zwracam się do naszej cudownej społeczności Telepolis z zapytaniem, czy nie sądzie, że warto byłoby umieścić na forum dział dedykowany urządzeniom, które przestały być kierowane wyłącznie do elitarnej jednostki światowego społeczeństwa? Tak, mowa o tabletach, które z miesiąca na miesiąc są coraz tańsze, zyskują na popularności, a konkurencja wśród nich stale rośnie, oferując coraz to lepsze urządzenia w przyjaznych i korzystnych cenach dla przeciętnego Kowalskiego.

Chciałem zwrócić na to uwagę, ponieważ coraz więcej tematów zwiazanych właśnie z tabletami można znaleźć po wstukaniu w wyszukiwarkę słowa "tablet". Co prawda wszystkie z nich bazują na Androidzie, ale obawiam się, że z czasem, gdy takowych wątków będzie coraz więcej (a jest to nieuniknione, bo tablety pojawiają się w ofertach abonamentowych) zrobi się nie lada bałagan. Tak samo warto byłoby pomyśleć o recenzjach - testach aplikacji dla tabletów. Podobno sklep Play nie jest na tyle rozwinięty, by padać przed Gooogle na kolana i dziękować za wsparcie tabletowych Androidów, aczkolwiek co nieco można by o nich napisać, np. sporządzić listę najprzydatniejszych programów na urządzenia 7 i 10 calowe - czyli dla tabletów z niższej półki.

To tylko luźna sugestia. :wink: Zapraszam do dyskusji.

 #625923  autor: lee
 09 kwie 2013, 12:50
jak dla mnie moze byc...

ale stron tego typu jest bardzo duzo z newsami testami i forum wiec nie wiem jest sens taki dzial tworzyc

 #626076  autor: orson_dzi
 10 kwie 2013, 12:47
lee pisze:ale stron tego typu jest bardzo duzo z newsami testami i forum wiec nie wiem jest sens taki dzial tworzyc
To tym bardziej jest! Wtedy wszyscy przenieśliby się tutaj ;) .

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #626116  autor: adiq1033
 10 kwie 2013, 16:00
orson_dzi pisze:To tym bardziej jest! Wtedy wszyscy przenieśliby się tutaj ;) .
Bo póki co niektórzy stąd muszą uciekać do konkurencji, a przecież tablety również zaczynają służyć do komunikacji - portale społecznościowe, blogi, komunikatory Gadu-Gadu, Skype. Poza tym, myślę, ze gdybyśmy mieli osobny dział na tablety, to automatycznie przybyłoby nam dyskusji na ich temat. Ja sam zakładając niedawno wątek w sprawie tabletu wahałem się gdzie go upchać - to działu z JTW, czy Komputery i Konsole.