DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #618220  autor: K
 05 mar 2013, 14:43
witam,
uzywam adblocka w ff, ale na prosbe telepolis.pl, wylaczylem go dla tej strony... i co? i wchodze ci ja dzis i otwiera sie jakas gowniana reklama cropp, ktorej nie mozna zamknac. chocbym sie zesral to nie zamkne i pomaga przeladowanie strony.

 #618225  autor: pakierhakierxd
 05 mar 2013, 15:27
Mnie też to wkurza i dlatego będę blokował,co innego jak reklama sobie jest na górze i nie chodzi mi po stronie wtedy mi nie przeszkadza.

Pozdrawiam :)

 #618525  autor: raz666
 07 mar 2013, 09:07
Dokładnie przyłączam się! Po wprowadzeniu nowego layoutu było okej, ale ostatnio znowu zaczęły wyskakiwać nachalne reklamy. Dziękuje, aktywowałem znowu adblock.

Śmieszne kawały i suchary. Mój blog o aplikacjach na androida.

 #618526  autor: niki1990
 07 mar 2013, 09:10
a mi się same blokują bo moja firma ma taki system

 #618661  autor: Precelos
 07 mar 2013, 21:48
Ja tez mialem wylaczony AB ale jak na forum zaczely sie pojawiac duze wyskakujace reklamy to mialem tego dosc

Obrazek

 #618692  autor: Sirmark
 07 mar 2013, 23:13
A ja będę powtarzał, że serwis z czegoś musi się utrzymać. Są albo reklamy, albo do wyboru konto premium gdzie nie ma żadnych reklam i przy okazji wspieracie serwis.

A że są wyskakujące reklamy, takie dostarcza sieć reklamowe, ja ich nie wybieram.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #618859  autor: raz666
 09 mar 2013, 09:44
Sorry ale to chyba wlasciciel strony decyduje jaki rodzaj reklam wyswietlac.

Śmieszne kawały i suchary. Mój blog o aplikacjach na androida.

 #618862  autor: niki1990
 09 mar 2013, 10:21
noo mi reklamy nie przeszkadzają ale widać mojemu pracodawcy tak. cud ze mam odblokowane forum telepolis

 #618868  autor: Liwiusz
 09 mar 2013, 10:41
raz666 pisze:Sorry ale to chyba wlasciciel strony decyduje jaki rodzaj reklam wyswietlac.
A właściciel komputera będzie decydował, jakie reklamy będą mu się wyświetlały - i kółko zamknięte. Gdyby nie było pop-upów, więcej osób miałoby odblokowane reklamy, ale widać, że mimo tego, że wielu blokuje, to i tak właścicielowi opłaca się dawać inwazyjne reklamy.

 #618870  autor: Precelos
 09 mar 2013, 10:42
mi tez nie przeszkadzaja, chyba ze sa tak nachalne
jak ta reklama tandetnego hostingu home, ogladam forum a tu kilka razy wyskakuje reklama na pol ekranu - normanie ku... mozna dostac :?

Obrazek

 #618971  autor: znawca
 09 mar 2013, 16:08
Na Chrome, jak wyłączyłem adblocka pokopała mi się cała strona... połowa elementów się nie wyświetla i zniknęły kolory

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #619445  autor: WitekT
 11 mar 2013, 18:18
Panowie,

To nie jest tak, że my decydujemy co się u nas wyświetla. Nie jesteśmy Onetem albo WP. Reklamy puszcza u nas Evolution Media - możemy mieć takie, jakie mamy, albo żadne. My tu NAPRAWDĘ nie mamy zbyt wiele do powiedzenia. Bez tych reklam NIE JESTEŚMY w stanie się utrzymać. Jeżeli Wam przeszkadzają - zakupcie, proszę, konto premium. Jeżeli nie chcecie kupować, to nie blokujcie reklam. Niestety, na świecie nie ma darmowych obiadów...

Naprawdę uważacie, że my się utrzymujemy z powietrza? Jak ograniczymy liczbę reklam, to się NIE UTRZYMAMY. Pomijam już kwestię, że blokowanie reklam jest niedozwolone według regulaminu. Na zapisy tego regulaminu wyrażacie zgodę w momencie korzystania z serwisu.

 #619447  autor: WitekT
 11 mar 2013, 18:19
Jeszcze od siebie dodam, że im więcej blokujących reklamy, tym większe prawdopodobieństwo, że prędzej niż później coraz więcej usług będzie dostępnych tylko dla userów premium. Tak, ze spadkiem liczby użytkowników w pełni się liczymy. Kończy się era reklam typu display, zaczynają się paywalle.

 #619548  autor: MaciejM
 12 mar 2013, 01:04
Drogi Witku naprawcie błędy opisane na tej http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 354#619354 stronie, a grono użytkowników bez adblocka na pewno się powiększy.

Co z tego gdy wyłączę adblocka to dzieją się takie kwiatki ? I z każdym włączeniem przeglądarki muszę usunąć cache i cookies ?

Oczywiście z włączonym adblockiem problem nie występuje...

 #619553  autor: Sirmark
 12 mar 2013, 02:00
MaciejM pisze:Drogi Witku naprawcie błędy opisane na tej http://www.telepolis.pl/f...p=619354#619354 stronie, a grono użytkowników bez adblocka na pewno się powiększy.
Dlaczego uważasz, że to są błędy u nas, a nie przez jakiś błąd po stronie twojego łącza, komputera czy też przeglądarki? Ja cały czas proszę, aby w przypadku problemów napisać mi jak najwięcej danych odnośnie czasu, łącza, przeglądarki, wtyczek w przeglądarce i innych rzeczy (czy to wystąpiło jednorazowo, czy się powtarza, a jeżeli powtarza, to czy na każdym twoim urządzeniu).
Samo wklejenie screena daje zerową informację.
Ja z paroma osobami na różne sposoby próbowaliśmy wygenerować taki błąd i się nie udało. Nie jest też tak, że wszystkim nie działa. Bo nawet na próbce forumowej widać, że tylko u określonych osób taki error występuje.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #619558  autor: Kryniczanin
 12 mar 2013, 07:09
Dostęp do netu T-Mobile, Play, Aero2 dwa komputery przeglądarki Firefox, Opera plus smartfony.

Zawsze taki sam błąd jak podajeMaciejM,

Wierzysz SirmarK, w takie przypadki?

Jak tak to zapraszam do kolektury 6 masz jak w banku :mrgreen:

 #619562  autor: mikkel
 12 mar 2013, 07:56
Panowie ja uważam że powinno się wykupić konto premium choćby dlatego że większość z nas korzysta z informacji na temat przedłużenia umowy i targowania się. Że nie wspomnę o opiniach i testach telefonów. 5zł to przecież bardzo niewiele.

 #619594  autor: WitekT
 12 mar 2013, 10:41
Kryniczanin pisze:Dostęp do netu T-Mobile, Play, Aero2 dwa komputery przeglądarki Firefox, Opera plus smartfony.

Zawsze taki sam błąd jak podajeMaciejM,

Wierzysz SirmarK, w takie przypadki?
A teraz odwróćmy sytuację... Załóżmy, że Ty prowadzisz serwis ze skomplikowanym frontendem. Uważasz, że te informacje, które nam dostarczyłeś, są wystarczające do znalezienia błędu? To przecież jak szukanie igły w stogu siana...

W momencie, kiedy wyskoczy Ci taki błąd, zanotuj adres IP, którym się identyfikujesz. Podeślij nam listę wtyczek, które masz zainstalowane w przeglądarce i wersję samej przeglądarki. My nie mówimy, że takiego błędu nie ma, ale na podstawie szczątkowych informacji, które nam dostarczyłeś, nie jesteśmy w stanie odtworzyć tego błędu i znaleźć rozwiązania...

 #619609  autor: Sirmark
 12 mar 2013, 11:30
Kryniczanin pisze:Dostęp do netu T-Mobile, Play, Aero2 dwa komputery przeglądarki Firefox, Opera plus smartfony.
Zawsze taki sam błąd jak podajeMaciejM,
Wierzysz SirmarK, w takie przypadki?
Ile setek osób mam ci przedstawić, które nie mają tego problemu? :P
I pomijam fakt, że ja na wszystkie sposoby próbowałem taki błąd wygenerować i się nie dało. Ale bardzo się cieszę, że u ciebie jest ten błąd tak powtarzalny, bo to daje szanse na ustalenie przyczyny. Ale to już się odezwę na priv na testy.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #619615  autor: Kryniczanin
 12 mar 2013, 12:01
SirmarK, Ok. dzięki. Dodam tylko że błąd pojawił się w dniu startu nowego portalu - pamiętam to doskonale na starym nie było takiego błędu.