DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 10 z 13
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

 #615657  autor: orson_dzi
 21 lut 2013, 16:38
Swoją drogą, to wyszukiwarka w ogóle działała po zmianie katalogu? ;)

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #618552  autor: auvi
 07 mar 2013, 12:29
SirmarK pisze:
auvi pisze:Conajmniej raz dziennie pojawia mi się coś takiego:
Nieprawidłowe przekierowanie
Pomaga tylko usunięcie ciasteczek telepolis.
Tutaj musiałbym dostać konkretne info na jaki adres próbowałeś wejść, że taki komunikat się pojawił oraz jakie ciastka były ustawione w przeglądarce.
Że co? Jakie ustawianie ciastek, ja nic nie ustawiałem. Wręcz przeciwnie - usuwam ciastka i problem na chwilę mija. Na chwilę, bo dziś jest nagminny. Po każdym rozłączeniu Internetu dostaję ten komunikat, jest to totalnie uciążliwe.

 #618689  autor: Sirmark
 07 mar 2013, 23:05
auvi pisze:Że co? Jakie ustawianie ciastek, ja nic nie ustawiałem. Wręcz przeciwnie - usuwam ciastka i problem na chwilę mija. Na chwilę, bo dziś jest nagminny. Po każdym rozłączeniu Internetu dostaję ten komunikat, jest to totalnie uciążliwe.
Ile jeszcze razy muszę powtórzyć, że muszę dostać jak najdokładniejsze informacje o taki przypadku, że coś nie działa. To wcale nie jest powiedziane, że problem jest u nas, a nie gdzieś po między tobą, a serwerem, albo twoim komputerem.

Cały serwis działa bez problemu i to nie tylko mi.

Więc:
- sprawdzałeś na drugiej przeglądarce i drugim komputerze w tej samej sieci?
- jeżeli usuwasz ciastka i po wejsciu na stronę wyskakuje problem, to proszę wejsc w ustawienia przeglądarki (w FF: naszędzia->opcje->prywatność->wyswietl ciasteczka
i znajeźść wszystkie które dotyczą telepolis.pl). Najbardziej interesuje mnie zawartość
tych o nazwie: PHPSESSID, bb2d3f16c4_data oraz bb2d3f16c4_sid - jakieś screeny można słać na priv.
- jak występuje problem, mozna pisać do masz formularza, albo mailem - jak będę to od razu sprawdzam bezpośrednio na serwerze działania uzytkownika - być może da sie coś zauważyć.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #621354  autor: M a r c i n
 19 mar 2013, 20:24
Można dodać w profilu informację: "Tablet:", coś takiego jak info o telefonie ;)

Obrazek

 #624749  autor: ganc2
 04 kwie 2013, 13:05
To ze, mimo zalogowaniu na portalu (telepolis.pl) , nie loguje jednoczesnie na forum to jest chyba normalne, no nie? trzeba dwa razy sie logowac, zalogowalem sie zeby skomentowac newsa, chcialem wejsc na forum a tu znowu formularz logowania.

 #626907  autor: Rogi
 14 kwie 2013, 09:42
Dojdą te nowe, dłuższe opcje do płatności za konto premium?

 #627872  autor: najlepsza
 19 kwie 2013, 10:49
ganc2 pisze:To ze, mimo zalogowaniu na portalu (telepolis.pl) , nie loguje jednoczesnie na forum to jest chyba normalne, no nie? trzeba dwa razy sie logowac, zalogowalem sie zeby skomentowac newsa, chcialem wejsc na forum a tu znowu formularz logowania.
ja z tym właśnie miałam na początku największy problem...w ogóle nie wiedziała o co chodzi, a nie jestem blondynką :D

 #629375  autor: Rogi
 25 kwie 2013, 19:39
Wciąż czekam na odp.

 #629498  autor: WitekT
 26 kwie 2013, 13:35
Nowe opcje dojdą w momencie, kiedy zniknie beta.

 #632154  autor: user_delete34
 10 maja 2013, 14:37
Czy na nowym forum będzie można wreszcie być zalogowanym w kilku (choćby 2) miejscach jednocześnie? :/

 #632159  autor: DanielR
 10 maja 2013, 15:00
WitekT pisze:Nowe opcje dojdą w momencie, kiedy zniknie beta.
Może jestem upierdliwy ale pozwól, że zadam banalne wręcz pytanie. :-D

A kiedy wreszcie zniknie beta?

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #632167  autor: user_delete19
 10 maja 2013, 15:24
Markadiusz pisze:Czy na nowym forum będzie można wreszcie być zalogowanym w kilku (choćby 2) miejscach jednocześnie? :/
LOL
właśnie miałem na to samo ponarzekać, bo ostatnio stety niestety korzystam z forum na kilku komputerach i do pasji doprowadza człowieka konieczność każdorazowego logowania... >:
DanielR pisze:A kiedy wreszcie zniknie beta?
gmail stracił etykietkę 'beta' jakoś tak po 5 latach chyba ;-)

 #632169  autor: user_delete34
 10 maja 2013, 15:34
wojciech, nie bardzo pasuje mi wpisywanie długiego hasła na telefonie i potem znowu na laptopie. Najgorzej jednak z tym na telefonie, bo mam forum pod ręką, chcę szybko spojrzeć i odpowiedzieć i na tym się kończy, bo jaka to wygoda co chwilę się logować?

 #632173  autor: user_delete19
 10 maja 2013, 15:48
ale toć przecież ja Cię doskonale rozumiem! a rozbawiło mnie to, że właśnie wchodziłem na forum, żeby o tym samym napisać :)

u mnie jest to o tyle mniej upierdliwe, że używam chrome i synchronizuję hasła (nie ufam googlowi, ale część mniej istotnych informacji niech sobie trzyma a jest wygodniej) wiec kwestia kliknięcia zaloguj, ale to jest denerwujące mimo wszystko... a sam mam kilkudziesięcio znakowe hasło i wpisywanie go jest katorgą... :)

 #633831  autor: pawcio1978
 18 maja 2013, 18:59
Od wielu tygodni nie mozna pod Opera Mini 6.x i 7.x (na symbiana) obejrzec danych technicznych. A moderatorzy zamiast ogarnac caly ten burdel wola dac ostrzezenie.

 #634412  autor: mikkel
 21 maja 2013, 14:35
Ja też mam konto premium i też ghosta i na głównej stronie telepolisa nie wykryło mi żadnych trackerów itp. Jedynie na forum mam tak samo jak Ty. Nad forum pracują więc rozumiem że będzie dobrze.
Obrazek

 #635740  autor: Sirmark
 28 maja 2013, 00:34
Markadiusz pisze:Czy na nowym forum będzie można wreszcie być zalogowanym w kilku (choćby 2) miejscach jednocześnie? :/
W sumie aż sprawdziłem, ale forum dopuszcza autologowanie przynajmniej na dwóch różnych urządzeniach.
pawcio1978 pisze:Od wielu tygodni nie mozna pod Opera Mini 6.x i 7.x (na symbiana) obejrzec danych technicznych. A moderatorzy zamiast ogarnac caly ten burdel wola dac ostrzezenie.
Co konkretnie przeszkadza na tej Operze mini.
A w ogóle to moderatorzy trzymają porządek na forum, i zasadniczo nie mają nic wspólnego z działaniem strony.
divhashmorex pisze:Podobno po zakupieniu konta premium, usuwane miały być wszystkie elementy zewnętrzne.
Faktycznie jakaś dziwna sprawa jest z tym kodem, ale on akurat nic nie emituje. Zaraz się temu przyjrzę, skąd on tu wyskoczył.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #635753  autor: user_delete34
 28 maja 2013, 07:49
SirmarK, niestety, mi nie udało się jeszcze pozostać zalogowanym na sesji z laptopa, jeśli zalogowałem się z przeglądarki w telefonie. Jeśli to może mieć wpływ: IE na WP8 i Firefox 21 na XP SP3. Nigdzie nie kasuję ciasteczek.

 #635757  autor: user_delete19
 28 maja 2013, 08:33
SirmarK pisze:W sumie aż sprawdziłem, ale forum dopuszcza autologowanie przynajmniej na dwóch różnych urządzeniach.
Markadiusz pisze:SirmarK, niestety, mi nie udało się jeszcze pozostać zalogowanym na sesji z laptopa, jeśli zalogowałem się z przeglądarki w telefonie.
+1

ostatnio często skaczę Win8EN/Opera i OSX/Chrome -- każdorazowo muszę się zalogować na drugim urządzeniu. W dodatku chromowy manager haseł jest o tyle upierdliwy, że z automatu nie zaznacza "zapamiętaj sesję" :/
  • Strona 10 z 13
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13