DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 12 z 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

 #642825  autor: Wiola_K
 27 cze 2013, 22:08
Mam dokładnie to samo. Czasem ciężko w ogóle coś napisać bo ta reklama wyskakuje na środku odpowiedzi

 #642895  autor: DanielR
 28 cze 2013, 11:37
Ja również dołączam się do prośby Mila89 i Wiola_K.
Napiszę wprost. Ten typ reklamy jest niezmiernie wk*rwiający :!: :x :evil:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #644214  autor: Mila89
 02 lip 2013, 22:02
Nie wiem czy to dzieki mojemu zwroceniu uwagi czy nie, reklama o ktorej wspominalem juz sie nie wyswietla(odpukać)
Dzieki i pzdr ;)

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6

 #644219  autor: wook
 02 lip 2013, 22:46
mam taką drobną uwage, czy dało by się zrobić link "usuń ciasteczka" który by usuwał ciasteczka tylko z tej strony? Bo na operze mini nie idzie usunąć ciasteczek tylko jednej strony, albo usuwasz wszystkie albo żadnych a na niektórych forach jest taki przyjemny odnośnik i po kłopocie ciasteczka z danej strony usunięte, a inne nie ruszone.

[ Dodano: 2013-07-02, 22:46 ]
ps. 600 post na forum

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #644358  autor: Blank
 03 lip 2013, 14:40
Drogie Telepolis,
przypuszczam, że jak zwykle pisząc tutaj, przeczytacie tego posta za tydzień (jeśli nie później), ale mimo wszystko jest szansa, że jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności ktoś z moderatorów przeczyta tego posta i da wam znać w dziale dla moderacji (może tamten dział czytacie częściej niż ten, gdyż ten chyba jest najczęściej przez was omijanym, a przynajmniej takie można odnieść wrażenie).

Piszę tego lista, z powodu dość dziwnego błędu, jaki zauważyłem przed chwilą w newsie o RWK w Plusie za 10 zł, a konkretnie w komentarzach pod nim.

Obrazek
Zawsze wydawało mi się, że 31 jest większe od 30, ale być może jestem w błędzie :)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #644403  autor: orson_dzi
 03 lip 2013, 19:54
Moim zdaniem jesteś w błędzie. Wszystko jest tak jak trzeba, winny jest twój komputer, bo filtruje listy nie w tą stronę co trzeba :P .

A tak na poważnie, to z tego co wiem, to administracja czyta terminowo, ale nie zawsze odpisuje od razu ;) .

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #644564  autor: Sirmark
 04 lip 2013, 14:03
Już żeśmy powtarzali, że nie mamy możliwości sterowaniem i wyłączaniem danych kampanii. A do tego te banery na dole są emitowane jakoś z głównego kodu więc nawet ciężko byłoby ograniczać dane kody reklamowe, pomijając fakt, że nie mogę w nie ingerować.

Poza tym u mnie ostatnio to one się za często nie pojawiają, no ale może tak akurat trafiam.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #644574  autor: Sirmark
 04 lip 2013, 14:35
wook, a w czym jest problem z tymi ciasteczkami u nas jeszcze, że ci taka opcja jest potrzebna? I daj przykład jakiegoś serwisu, gdzie coś takiego jest, abym mógł zobaczyć o co chodzi.

divhashmorex, zawsze możesz do nas napisać bezpośrednio.
Co do numerowania, to spójrz na datę obu komentarzy. Do tego jest tak, że numer dostaje każdy komentarz na stałe, i nie sa one numerowane przy wyświetlaniu.
Natomiast wyświetlamy komentarze po dacie dodania i do tej pory nie było z tym problemu.
Nie chciałbym wprowadzać jakiegoś dodatkowego sortowania, bo to wpływa na wydajność.

No chyba że takie przypadki będą się jakoś powtarzać, bo to trzeba będzie coś pomyśleć.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #644691  autor: Blank
 04 lip 2013, 20:33
SirmarK,
Faktycznie. Nie zauważyłem, że idealnie, w tej samej sekundzie oba komentarze zostały dodane.
Ale skoro numer komentarza jest stały, to nie lepiej byłoby segregować właśnie względem tego numeru? Takie sytuacje wyglądają dość komicznie, choć faktycznie nie jest to niezbędne ;)

Co do kontaktu bezpośredniego, nie był to problem wymagający natychmiastowej interwencji. Moja uwaga związana była z tym, że naprawdę czasami wygląda to tak, jakbyście kompletnie olewali ten dział. Oczywiście to wasz serwis i wasza decyzja jak często coś robicie, ale tygodniowa zwłoka w odpowiedzi jest trochę demotywująca...

Pozdrawiam :)

[ Dodano: 2013-07-04, 20:59 ]
w http://www.telepolis.pl/wiadomosci/do-i ... 28453.html

Próbowałem dodać komentarz z pytaniem:
Alior to sam Alior Bank, czy Alior Bank wraz z Alior Sync?
Komentarz nie został jednak dodany, a zamiast niego pojawił się komunikat:
Opinia nie została dodana:
W związku z tym, dwa pytania:
1. Alior to Alior Bank czy Alior Bank + Alior Sync?
2. Dlaczego komentarz nie został dodany. Które słowo zadziałało jak środek na biegunkę?

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #644743  autor: wook
 05 lip 2013, 00:43
SirmarK pisze:wook, a w czym jest problem z tymi ciasteczkami u nas jeszcze, że ci taka opcja jest potrzebna? I daj przykład jakiegoś serwisu, gdzie coś takiego jest, abym mógł zobaczyć o co chodzi.
Na operze mini są czasem problemy z zalogowaniem dopóki nie wyczyszcze ciasteczek, rozwiązanie o odnośniku do usuwania ciasteczek mają np (na dole strony):
http://nokiahacking.pl/
http://forumnokia.pl/

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #644746  autor: Sirmark
 05 lip 2013, 01:15
divhashmorex, posortowanie to juz jest kwestią techniczną.
Zmian na szybko też nie chcę robić, żeby się nie okazało, że mają one wpływ jeszcze w jakichś innych miejscach.

Ad1. Alior Bank
Adt2. chodziło o "Alior Sync". Był źle filtr założony. Ktoś jakiś czas temu mocno spamował. Już go usunąłem.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #646416  autor: wook
 11 lip 2013, 22:29
w wyszukiwarce telefonów na stronie w system operacyjny nie ma Windows Phone 8 i MeeGo

[ Dodano: 2013-07-11, 22:30 ]
chodzi o wyszukiwarkę zaawansowaną

[ Dodano: 2013-07-13, 18:12 ]
Windows Phone 8 już jest w wyszukiwarce, a MeeGo?

[ Dodano: 2013-07-13, 18:13 ]
Windows Phone 8 już jest w wyszukiwarce, a MeeGo?

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #664915  autor: sq
 29 wrz 2013, 18:13
o super! W końcu możliwość kupna abo na wiecej niz 1 msc. :D

-szkoda, ze nie ma zadnej info od administracji, ze jest cos nowego zrobionego i takich rzeczy czlowiek dowiaduje sie z jakiegos komentarza do postu
-szkoda, że dalej nie ma prostego odnosnika z przekierowaniem do platnosi jak sie skonczy abo..i nikt mi nie wmówi, że wstawienie jednego <a href= str z platnosia jest zbyt ciężkie i wymaga zmiany w skrypcie..trudno -wasza kasa zostaje u mnie..
jak pisałem wcześniej dwadziecia różnych przeklikań żeby znaleźć się na str z płatnością..? Wam powinno zależeć żebym mógł się tam łatwo dostać :roll: i żebym wiedział, że można kupić na więcej niż 1 msc.

/o jakiś innych kwestiach, które były w całym tym wątku nawet nie będę wspominać/

Siemens C35i->Siemens MC60->SE k800i->N5530XM->N1600 ->Moto Cliq2/ S5610 ->Jiayu G4->LG G4/S5=>S9+ /A5

 #665125  autor: Sirmark
 30 wrz 2013, 20:12
sq, Ono są dłuższe abo, ci co będą chcieli kupić, to zauważą :)

Odnośnie informacji o końcu płatności, to przygotowujemy powiadomienia mailowe na początek.
Dwudziestu kliknięć nie trzeba, aby dostać się do płatności. Ale też jakieś poprawki robimy, aby to było lepiej widoczne.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #666231  autor: sq
 06 paź 2013, 18:41
SirmarK pisze:sq, Ono są dłuższe abo, ci co będą chcieli kupić, to zauważą :)

Odnośnie informacji o końcu płatności, to przygotowujemy powiadomienia mailowe na początek.
Dwudziestu kliknięć nie trzeba, aby dostać się do płatności. Ale też jakieś poprawki robimy, aby to było lepiej widoczne.
Twoim zdaniem zauważą:)
możesz sprawdzic wstecz moje konto - też mi się zdarzyło wykupić abo :) i nie powiem miałem plany, żeby to robić reguralnie <wierz bądź nie>.
ale potem mi się odechciało właśnie dlatego, że trzeba było co msc przeklikiwać kilka stron, nie było żadnego powiadomienia o końcu (ani info że da się już na dłużej), a przede wszystkim od ponad pół roku pomimo super startu i wielkich obietnic już więcej nic nie ruszyło - i nie mówię o wielkich zmianach - bo na to potrzeba kasy - czyli ludzi którzy kupia ten abo jak ja, tylko o takich, które da się od ręki zrobić, żeby zachęcic ludzi i powiedziec im -nie olaliśmy was - działamy.

Siemens C35i->Siemens MC60->SE k800i->N5530XM->N1600 ->Moto Cliq2/ S5610 ->Jiayu G4->LG G4/S5=>S9+ /A5

 #666530  autor: Sirmark
 08 paź 2013, 11:42
sq, z zwiększą zewnętrzną rozbudową musieliśmy przystopować - kwestie finansowe, i tu i ówdzie o tym, żeśmy wspominali. A skupiałem się na pewnych rzeczach niewidocznych dla użytkownika.
Teraz zaczynamy nadrabiać te różne bardziej widoczne rzeczy.

Zbieram się do przeczytania jeszcze raz tego całego wątku, aby zweryfikować uwagi z przygotowaną listą rzeczy do zrobienia.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
  • Strona 12 z 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13