DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 11 z 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

 #634412  autor: mikkel
 21 maja 2013, 14:35
Ja też mam konto premium i też ghosta i na głównej stronie telepolisa nie wykryło mi żadnych trackerów itp. Jedynie na forum mam tak samo jak Ty. Nad forum pracują więc rozumiem że będzie dobrze.
Obrazek

 #635740  autor: Sirmark
 28 maja 2013, 00:34
Markadiusz pisze:Czy na nowym forum będzie można wreszcie być zalogowanym w kilku (choćby 2) miejscach jednocześnie? :/
W sumie aż sprawdziłem, ale forum dopuszcza autologowanie przynajmniej na dwóch różnych urządzeniach.
pawcio1978 pisze:Od wielu tygodni nie mozna pod Opera Mini 6.x i 7.x (na symbiana) obejrzec danych technicznych. A moderatorzy zamiast ogarnac caly ten burdel wola dac ostrzezenie.
Co konkretnie przeszkadza na tej Operze mini.
A w ogóle to moderatorzy trzymają porządek na forum, i zasadniczo nie mają nic wspólnego z działaniem strony.
divhashmorex pisze:Podobno po zakupieniu konta premium, usuwane miały być wszystkie elementy zewnętrzne.
Faktycznie jakaś dziwna sprawa jest z tym kodem, ale on akurat nic nie emituje. Zaraz się temu przyjrzę, skąd on tu wyskoczył.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #635753  autor: user_delete34
 28 maja 2013, 07:49
SirmarK, niestety, mi nie udało się jeszcze pozostać zalogowanym na sesji z laptopa, jeśli zalogowałem się z przeglądarki w telefonie. Jeśli to może mieć wpływ: IE na WP8 i Firefox 21 na XP SP3. Nigdzie nie kasuję ciasteczek.

 #635757  autor: user_delete19
 28 maja 2013, 08:33
SirmarK pisze:W sumie aż sprawdziłem, ale forum dopuszcza autologowanie przynajmniej na dwóch różnych urządzeniach.
Markadiusz pisze:SirmarK, niestety, mi nie udało się jeszcze pozostać zalogowanym na sesji z laptopa, jeśli zalogowałem się z przeglądarki w telefonie.
+1

ostatnio często skaczę Win8EN/Opera i OSX/Chrome -- każdorazowo muszę się zalogować na drugim urządzeniu. W dodatku chromowy manager haseł jest o tyle upierdliwy, że z automatu nie zaznacza "zapamiętaj sesję" :/

 #635858  autor: Blank
 28 maja 2013, 16:55
SirmarK,
Nie wiem czy to pytanie już padło, a jeśli tak jaka była odpowiedź.

Czy planujecie na Telepolis umożliwić [w przyszłości] edycję komentarzy dla zarejestrowanych, albo chociaż użytkowników Premium przez jakiś ograniczony czas?

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #635942  autor: Sirmark
 28 maja 2013, 23:37
divhashmorex, takie pytanie gdzieś padło, ale nie wiem gdzie ;)
W każdym razie trochę, żeśmy się zastanawiali co z tymi komentarzami zrobić, a właściwie jak je ulepszyć, ale jeszcze konkretnych decyzji nie podjeliśmy. Co do edycji to raczej nie, bo chcemy uniknąć, że sobie ktoś będzie w czasie dyskusji coś modyfikował.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #635953  autor: orson_dzi
 29 maja 2013, 00:58
SirmarK pisze:Co do edycji to raczej nie, bo chcemy uniknąć, że sobie ktoś będzie w czasie dyskusji coś modyfikował.
W sumie trochę błędne koło z tym jest. Bo z jednej strony fajnie by było poprawić literówkę, albo zjedzony wyraz, a z drugiej właśnie byłby pewnie problem z wycinaniem fragmentów, których dotyczy cała dyskusja.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #636217  autor: user_delete34
 30 maja 2013, 12:04
divhashmorex, to byłoby bardzo dobre. Albo, na autocentrum tak jest, dać możliwość edycji do pojawienia się kolejnego komentarza. Tak jak na forum z usuwaniem postów.

 #636461  autor: Sirmark
 31 maja 2013, 13:07
divhashmorex pisze:A gdyby ograniczyć czas edycji do np. 5 minut, to dałoby możliwość poprawienia jakichś drobnych błędów i nie zakłócałoby raczej komunikacji
No właśnie 5 minut to dość długo. Jak masz gorące newsy, to komentarze lecą jak szalone.
Druga sprawa to kwestia komplikacji serwisu. Trochę się boję zamieszania.

aha, tych wspomnianych kodów na forum już nie ma.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #641660  autor: sq
 23 cze 2013, 23:04
wracając do tematu płatności - koniec abonamentu (o braku info o tym już było więc nie o tym), klikam "Zobacz jak odblokować albo wykup konto premium" i dostaję krótką notkę o tym co mi to daje - a zagrzebane miejsce w profilu muszę sam odszukać i tak.

Skoro już klikam na wykup, to niech się pod tym linkiem da faktycznie to kupić, bo tu nie będąc złośliwym tylko leniwym, wszystkie takie mankamenty sprawiają, że mi się tych 2-3 klików więcej zrobić nie chce już.

Siemens C35i->Siemens MC60->SE k800i->N5530XM->N1600 ->Moto Cliq2/ S5610 ->Jiayu G4->LG G4/S5=>S9+ /A5

 #642281  autor: Sirmark
 26 cze 2013, 01:05
sq, to jest słuszna uwagą, zresztą już ją wcześniej też dostałem. Trochę tu jest problem w tym, że tu trzeba się zalogować/zarejestrować, a dopiero potem wykupić.
Ale kombinuję w tym temacie, bo faktycznie trzeba maksymalnie uprościć.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #642543  autor: sq
 26 cze 2013, 21:30
to może najprościej, jako tymczasowe rozwiązanie - umieścić na stronie z opisem funkcji premium odnośnik do strony z płatnosciami z adnotacją, że trzeba być zalogowanym, żeby przejść na tamtą stronę?
Szybkie i do zrobienia w 1 minutę tak na prawdę.

A później w bardziej dopracowanej wersji pomyśleć nad bezpośrednim przekierowaniem do strony z płatnością dla zalogowanych i tam opis funkcji premium, a dla niezalogowanych osobne info. (chociaż w tym temacie, mam nadzieję, że będzie już działać wtedy przypominajka o końcu abo i możliwość dłuższego wykupu niż msc :) )

Siemens C35i->Siemens MC60->SE k800i->N5530XM->N1600 ->Moto Cliq2/ S5610 ->Jiayu G4->LG G4/S5=>S9+ /A5

 #642819  autor: Mila89
 27 cze 2013, 21:54
Witam serdecznie

Nie blokuje i generalnie nie przeszkadzaja mi reklamy na TELEPOLIS poza jedna reklama ktora jest NIEZWYKLE uciążliwa. Chodzi o ta reklame ktora wyskakuje na kazdej stronie(na dole na środku) i ktora trzeba "zwijać" jest to bardzo meczace bo jak na przyklad test telefonu ma 11 stron to 11 razy musze ja "zwijac". Chcialbym sie zapytać czy ta reklama w takiej formie jest koniecznoscia oraz czy istnieje mozliwośc jej wylaczenia(do innych reklam nie mam nic przeciwko)

Prosilbym o jakas odpowiedz
pozdrawiam :)

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6

 #642825  autor: Wiola_K
 27 cze 2013, 22:08
Mam dokładnie to samo. Czasem ciężko w ogóle coś napisać bo ta reklama wyskakuje na środku odpowiedzi

 #642895  autor: DanielR
 28 cze 2013, 11:37
Ja również dołączam się do prośby Mila89 i Wiola_K.
Napiszę wprost. Ten typ reklamy jest niezmiernie wk*rwiający :!: :x :evil:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #644214  autor: Mila89
 02 lip 2013, 22:02
Nie wiem czy to dzieki mojemu zwroceniu uwagi czy nie, reklama o ktorej wspominalem juz sie nie wyswietla(odpukać)
Dzieki i pzdr ;)

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6

 #644219  autor: wook
 02 lip 2013, 22:46
mam taką drobną uwage, czy dało by się zrobić link "usuń ciasteczka" który by usuwał ciasteczka tylko z tej strony? Bo na operze mini nie idzie usunąć ciasteczek tylko jednej strony, albo usuwasz wszystkie albo żadnych a na niektórych forach jest taki przyjemny odnośnik i po kłopocie ciasteczka z danej strony usunięte, a inne nie ruszone.

[ Dodano: 2013-07-02, 22:46 ]
ps. 600 post na forum

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #644358  autor: Blank
 03 lip 2013, 14:40
Drogie Telepolis,
przypuszczam, że jak zwykle pisząc tutaj, przeczytacie tego posta za tydzień (jeśli nie później), ale mimo wszystko jest szansa, że jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności ktoś z moderatorów przeczyta tego posta i da wam znać w dziale dla moderacji (może tamten dział czytacie częściej niż ten, gdyż ten chyba jest najczęściej przez was omijanym, a przynajmniej takie można odnieść wrażenie).

Piszę tego lista, z powodu dość dziwnego błędu, jaki zauważyłem przed chwilą w newsie o RWK w Plusie za 10 zł, a konkretnie w komentarzach pod nim.

Obrazek
Zawsze wydawało mi się, że 31 jest większe od 30, ale być może jestem w błędzie :)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
  • Strona 11 z 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13