DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #574575  autor: szymix7815
 12 sie 2012, 22:01
Mam pytanie dość głupie chyba :P ale czy na telepolis jest taka wyszukiwarka telefonów nie taka zwykła tylko po parametrach czyli zaznaczam sobie ze musi mieć qwerty dotykowy ekran GPS i mi wyszukuje tylko takie telefony z tymi rzeczami czy coś takiego istnieje a jak nie to podajcie proszę stronę gdzie takie coś istnieje bo nieogarniań wszystkiego na telepolis :wink:

 #574578  autor: Edmund
 12 sie 2012, 22:07
szymix7815, na telepolis niestety nie ma tak dokładnej wyszukiwarki.
Najlepszą wg mnie wyszukiwarką i bazą telefonów po angielsku jest gsmarena.com.
Dobrymi polskimi katalogami telefonów są natomiast:
bazatelefonow.pl i mgsm.pl.

PS. Mam nadzieję, że nie dostanę od żadnego admina, ani moda bana za te linki do innych serwisów ;)

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #574606  autor: szymix7815
 12 sie 2012, 23:57
dzięki masz pomógł :D

 #574719  autor: orson_dzi
 13 sie 2012, 16:19
Z tym, że jeśli już korzystać z czegoś innego niż Telepolis, to polecam tylko gsmarena. Głównie ze względu na poprawność danych.

Gdyby ktoś potrzebował bardzo dokładnych danych, to warto wtedy rzucić okiem na pdadb.net .

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)