DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #550802  autor: Blank
 28 kwie 2012, 11:37
http://telepolis.pl/news.php?id=24979&p=4
Komentarze: 248-306
322-991 (!!!)

Drogi Witku,
Może jednak czas, przynajmniej na jakiś okres próbny wyłączyć komentarze dla niezarejestrowanych, a przynajmniej dla GOŚCI z Opery Mini / Bolta / TP / Netii / Play / Plus / Orange / T-Mobile (zmienne IP, jest dużo więcej, ale te są najpopularniejsze).
Nie ukrywam, że cierpliwość każdego człowieka się kiedyś kończy, nie ukrywam także, że niesmak budzi we mnie maltretowanie moderatorów syzyfową pracą polegającą na walce z debilami...

[ Dodano: 2012-04-28, 11:42 ]
Minęło około 5 minut od mojego postu. Wtedy najnowszym komentarzem był 991.
Teraz:
1137. ~ 2012-04-28 11:34:39 0 [komentarz na plus] komentarz na minus [zgłoś ten komentarz do moderacji]

host: 31.7.59.226

OS$SAnie oddaamyhoteIuOS$SAniOS$SAhoteIue oddaamynie oddaamyhoteIuOS$SAOS$SAhoteIunie oddaamynie oddaamyhoteIuOS$SAOS$SAhoteIunie oddaamynie oddaamyhoteIuOS$SAOS$SAhoteIunie oddaamynie oddaamyhoteIuOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamyOS$SAhoteIunie oddaamy

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #550804  autor: orson_dzi
 28 kwie 2012, 11:42
divhashmorex pisze:maltretowanie moderatorów syzyfową pracą
Jeśli chodzi Ci o moderatorów forum, to my tam nic nie mamy do gadania. Komentarzami zajmuje się administracja.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #550805  autor: Blank
 28 kwie 2012, 11:45
orson_dzi, myślałem, że są tam jacyś moderatorzy oddelegowani i zrobiło mi się ich żal ;)
Decyzja należy do administratorów, ale to już nie pierwszy podobny przypadek i chyba już czas na radykalne środki ;)
Pytanie tylko kto będzie chciał wpisywać swoje opinie jeśli takich debili będzie więcej...

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #550870  autor: Sirmark
 28 kwie 2012, 18:35
Nie będziemy ot tak przez jednego psychicznego gościa zmieniać zasad.
Bo to co się dziś dzieje to jedna osoba robi, bawiąc się skryptem.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew