DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #519768  autor: Golarz Filip
 02 gru 2011, 16:30
Może sam wątek nie wymagał osobnego tematu,ale przez szukajkę nie znalazłem podobnego.
Otóż,czy wygląd forum ma się w niedalekiej przyszłości zmienić?
Najbardziej chodzi mi o fakt,że na moim dość dużym monitorze,forum siedzi w jego lewym kącie,co powiem szczerze,ODROBINĘ wkurza,tym bardziej,że portal traktuje o nowinkach :)
Inna sprawa to kolorystyka i czcionka artykułów- trochę już archaiczna moim zdaniem.
Da się to w ogóle poprawić,czy właściciel ma inne rzeczy na głowie,stawiając głównie na merytoryczną zawartość strony ( tu akurat nie mogę się przyczepić ) a jakość stawiając na dalekim miejscu.

 #519780  autor: znawca
 02 gru 2011, 16:54
Mi się wygląd podoba. Znacznie bardziej ucieszyłbym się ze zniesienia konieczności czytania postów. Czy tylko mi przeszkadza ten komunikat?

PS
youtube zmienił wygląd, filmweb zmienił wygląd... oczywiście na gorsze :)

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #519785  autor: Sig
 02 gru 2011, 17:17
Retro jest modne.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #519786  autor: Maniiiek
 02 gru 2011, 17:21
Telepolis jest dobre bo jest swojskie, lekkie i przyjemne. Można nawrzucać cuda, tylko po co? Żeby przeglądanie forum z urządzeń mobilnych uniemożliwić? Żeby kosztem bajerów wizualnych nawigacje utrudnić? Czytelność zmniejszyć? Nie tędy droga. A kolorystyka jest idealna. Pasuje do loga serwisu i się z nim nie gryzie. A logo należy do "starej" i solidnej marki. Zresztą najważniejsza na forum i portalu informacyjnym (a tak właśnie odbieram Telepolis.pl) jest treść. A im bardziej ascetyczna i przejrzysta forma tym lepiej.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #519792  autor: user_delete19
 02 gru 2011, 17:41
się wypowiem (;
- kolorystyka i ogólny 'dizajn' się mi podoba
- nie obraziłbym się, gdyby jednak silnik forum został zaktualizowany (ale to trochę inna sprawa)
- na gownej stronie portalu niesamowicie irytuje maciupka czcionka (samemu najlepiej sobie poprawić na coś bardziej adekwatnego...)
- wyrównywanie wszystkiego do lewej jest zdziebko irytujące...
Maniiiek pisze:Można nawrzucać cuda, tylko po co? Żeby przeglądanie forum z urządzeń mobilnych uniemożliwić
uhm... mylisz się:P

dobry layout akurat polepsza użyteczność serwisu na urządzeniach mobilnych gdyż bardzo łatwo za pomocą różnych css w adekwatny sposób wyświetlać treść...

 #519794  autor: Maniiiek
 02 gru 2011, 17:54
wojciech pisze:.
Maniiiek pisze:Można nawrzucać cuda, tylko po co? Żeby przeglądanie forum z urządzeń mobilnych uniemożliwić
uhm... mylisz się:P

dobry layout akurat polepsza użyteczność serwisu na urządzeniach mobilnych gdyż bardzo łatwo za pomocą różnych css w adekwatny sposób wyświetlać treść...
Przez cuda miałem na myśli więcej elementów graficznych, zmieniony kolor tła i jeszcze jakieś inne "nowoczesne" cuda na kiju oparte na JAVA i Flash.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #519901  autor: Sirmark
 03 gru 2011, 02:58
Jeszcze troszke. Sie modyfikujemy. Troche rzeczy od srodka sie zmienilo. Na zewnatrz juz nowy katalog widac..
Zmian nie chcemy robic drastycznych.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #519904  autor: Maniiiek
 03 gru 2011, 08:38
SirmarK pisze: Zmian nie chcemy robic drastycznych.
To bardzo dobrze. Ostatnio masa serwisów postanowiła dokonać sporych zmian i jest znacznie gorzej niż wcześniej.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #522118  autor: Deletor
 14 gru 2011, 19:16
Moim zdaniem co najwyżej można by było po prostu forum wycentrować aby było na środku ekranu a nie po lewej stronie a to można zrobić za pomocą 2 komend w CSS.
I może tło aby trochę bardziej w szare wpadało. Osobiście nie lubię jasnych stron, wole ciemne.