DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #517946  autor: user_delete19
 25 lis 2011, 11:27
Witam,
wiem, że trwają prace nad nową wersją i w ogóle, ale czy w aktualnej wersji można by dodać malutkie usprawnienie w komentarzach? Mianowicie, aby cyfra komentarza była od razu linkiem do tego komentarza dodanie <a> z name/href dla każdego komentarza nie powinno wymagać za wiele zmian a na prawdę poprawiłoby wygodę czytania komentarzy (można sobie dodać do ulubionych i odwiedzając po jakimś czasie od razu mieć przewiniętą stronę do ostatniego czytanego komentarza (: )

[ Dodano: 2011-11-28, 12:45 ]
*bump*?

 #519577  autor: Sirmark
 01 gru 2011, 21:56
Teoretycznie powinno sie cos takiego dac, o ile zweryfikowałbym czy wszystko by z linkami dzialalo.

Natomiast ja nie jestem do tego przekonany. Tendencja jest raczej taka,
ze klikniecie w nick to przeniesienie do profilu, a klikniecie w numerek, lub dedykowany przycisk to wstawia ten numerek (lub nick) do pola formularza, aby odpowiedziec.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #519659  autor: user_delete19
 02 gru 2011, 07:28
SirmarK, wystarczy zapewnić unikalność i nic nie będzie kolidować (dodanie "kom_id_" przed na przykład na 100% rozwiąże problem ;)
SirmarK pisze:Tendencja jest raczej taka,
ze klikniecie w nick to przeniesienie do profilu, a klikniecie w numerek, lub dedykowany przycisk to wstawia ten numerek (lub nick) do pola formularza, aby odpowiedziec.
uhm? pytanie - gdzie? na wszelakich blogach/stronach z newsami gdzie są komentarze ich numerek stanowi bezspośredni odnośnik do komentarza. Jedyne miejsce, gdzie to co piszesz ma zastosowanie, to w sumie to forum, ale i tutaj tylko w przypadku nicków -- klikając na ikonkę posta (obok 'wysłany') dostajemy bezpośredni link do danej wiadomosci :)

 #525378  autor: babeo
 02 sty 2012, 12:06
Podłącze się temat :)
NIe pamiętam, czy była już chyba kiedyś poruszana taka sprawa: czy w przypadku, gdy jest news w którym jest link do działu artykuły (jak np. teraz o gorących telefonach), to czy można wyłączyć komentarze pod newsem? Robi się mały bałagan bo część osób komentuje pod newsem, a cześć pod konkretnym artykułem.

 #525379  autor: user_delete19
 02 sty 2012, 12:10
@up
o! +1

(czy jest szansa na kotwice do komentarzy? (; )

 #525380  autor: wtd
 02 sty 2012, 12:10
babeo pisze:Podłącze się temat :)
NIe pamiętam, czy była już chyba kiedyś poruszana taka sprawa: czy w przypadku, gdy jest news w którym jest link do działu artykuły (jak np. teraz o gorących telefonach), to czy można wyłączyć komentarze pod newsem? Robi się mały bałagan bo część osób komentuje pod newsem, a cześć pod konkretnym artykułem.
Dobry pomysł, popieram.