DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #515567  autor: Kamil_K
 15 lis 2011, 10:06
Czy ktoś może mi racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego nowy facebookowy profil w Play Fresh (oceniony przez czytelników jako niekorzystny, skomentowany jako krok wstecz) zasłużył na news dnia, a darmowe SMS-y i MMS-y do T-Mobile w Polsce i na świecie przez cały okres trwania umowy (usługa unikalna w skali kraju) już nie?

Pozdrawiam

 #515696  autor: butterfly
 15 lis 2011, 20:24
Bo został on zamieszczony, zanim go skrytykowano... W ogóle co za pytanie... :roll:

 #515739  autor: Kamil_K
 15 lis 2011, 22:46
Pytanie wzięło się stąd, że w przypadku jednych operatorów newsem dnia jest nowy profil w prepaidzie, a w przypadku innych jedynie całkowita zmiana oferty zasługuje na takie wyróżnienie.

Nie chcę zarzucać stronniczości, bo widzę, że się staracie o obiektywizm jak mało kto, ale czasem wypadałoby się zastanowić.

 #515741  autor: MK_
 15 lis 2011, 22:55
Nie chcę zarzucać stronniczości
Tym pretensjonalnym wątkiem w ogóle nie zarzucasz :lol:
nowy profil w prepaidzie
Może się jednak zainteresuj tym "Newsem dnia" bo widzę że słabo się w nim orientujesz, to nie jest żaden nowy profil tylko całkowicie nowa oferta pre-paid. Profile to masz w Play Fresh typu AI Internet czy AI Rozmowy i SMSy w Play. To jest nowy pre-paid.

Swoją drogą ta "ekipa" komentująca pod tym newsem musi być niesamowicie głupia - nowa oferta = lepsza możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb. Ale nie, lepiej się rzucać jakby Fresha tym zastąpili.

Lubię to! 50zł na 5 miesięcy - 113min&200MB na miesiąc

 #515948  autor: WitekT
 16 lis 2011, 19:22
Newsem dnia jest albo to, co uznamy za ważne i warte promowania, albo to, gdzie dyskusja jest gorąca (aby ułatwić dostęp komentującym do wiadomości).