DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #476556  autor: margeo
 18 maja 2011, 15:30
Mam taką prośbę / sugestię do moderatorów.
Ponieważ coraz więcej tematów dotyczy Solidów, czy jest możliwość założenia działu dla tej "gałęzi" telefonów Samsunga, aby wszystko na ich temat było w jednym miejscu? Może być jako Solid, może być jako Seria B (jej też nie ma), choć w przypadku tej drugiej nie wejdą w skład słuchawki typu E1130B, a to też pochodna Solidów :-)

Gdy uznacie, że temat w tym miejscu jest już zbędny - skasujcie wątek.

Pozdrawiam :-)
Ostatnio zmieniony 18 maja 2011, 22:13 przez margeo, łącznie zmieniany 1 raz.

**********************
POZDRAWIAM!


W użyciu: T-mobile, Play Fresh, OFnK, Virgin Mobile, Aero2

 #476618  autor: Kaczy
 18 maja 2011, 22:14
Luźnie licząc wyszło mi z 5 tematów na forum o Solidach. Za mało na dział.

...::: Made for loneliness :::...

 #476631  autor: margeo
 18 maja 2011, 23:12
Kaczy pisze:Luźnie licząc wyszło mi z 5 tematów na forum o Solidach. Za mało na dział.
5???
Dziwne, bo mi tylko na pierwszych dwóch stronach działu Samsunga wyszło bodajże 14 ;-) Nie wiem jak dalej...
Solidy to: E1130B, B2100, B2700, B2710, E2370... coś jeszcze mi umknęło? :-)

**********************
POZDRAWIAM!


W użyciu: T-mobile, Play Fresh, OFnK, Virgin Mobile, Aero2

 #476636  autor: orson_dzi
 18 maja 2011, 23:19
Mam pewne informacje, że obsługa portalu mocno pracuje nad jego przebudową, w tym też forum, więc to byłaby kolejna rzecz do zrobienia.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #476857  autor: WitekT
 20 maja 2011, 11:26
Akurat kwestia dodania działu to rzecz do zrobienia w 5 minut. Czekam na decyzję JA i moderatorów co sądzą na ten temat - jeżeli uważają, że trzeba, to taki dział się doda.

 #476968  autor: orson_dzi
 20 maja 2011, 21:15
WitekT pisze:Akurat kwestia dodania działu to rzecz do zrobienia w 5 minut.
kowcio już od dawien dawna dopytuje się o dział BADA OS i wg mnie to jest bardziej niezbędne, jak Solidy, które poza tym też można by dodać.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #476990  autor: kowcio
 20 maja 2011, 21:50
Właśnie, ja aż jęczę na prawo i lewo o dział Bada OS i o inne drobne zmiany, odezwę się do Ciebie Witek na PW i ustalimy, ale jak będę miał chwilkę czasu, by to opracować.
Z tą serią B to dobry pomysł, ja bym chcial mieć porobione wszystkie serie jakie są, bo co komu to przeszkadza, a później wszystko idzie odszukać bez wyszukiwarki. Jednakże Bada jest bardzo potrzebna, bo już mam wszedzie te tematy i nie wiem co z nimi robić, a nie bede jak głupi przenosił co chwilę do innych, dlatego czekałem za decyzją. Telepolis.pl to duże forum i trzeba dokonac pewnych zmian, mam nawet pomysły, ale to za jakiś czas przedstawię.

 #476991  autor: orson_dzi
 20 maja 2011, 21:52
kowcio pisze:Z tą serią B to dobry pomysł
I właśnie też pytanie, czy seria B, czy Solid. Bo te drugie są i z B, i z E.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #476999  autor: kowcio
 20 maja 2011, 22:06
Nie, jeśli powstanie dział- to nie jako Solid, a seria B itp.
Solidy zaczynają się na E i B, więc tematy o Solidach będą w dwóch poddziałach w Samsungu, wtedy to byłoby nielogiczne i zbyt chaotyczne. Porzypominam, ze nasi użytkownicy nie zawsze trafiają w odpowiednie działy, mimo że zakładają temat jako [s----] to nie wpadną na pomysł, żeby kliknąc na seria S... Czy to lenistwo, czy to coś innego, nie wiem, ale jak z tym problemy są, to co dopiero wtedy :)

 #477124  autor: ganc2
 21 maja 2011, 15:31
mnie nurtuje bardziej przyszlosciowy problem: czy jest sens dzielic forum na dzialy wg. producenta, skoro mozna podzielic wg. systemu?
np. pytanie o samsunga z Androidem na pokladzie mam zadac w dziale android czy samsung? Oczywiscie, sa tez jeszcze komorki jeszcze na firmware producenta, ale ich i tematow ich dotyczacych jest i bedzie coraz mniej, ale zauwazmy ze najwiekszy ruch na forum dotyczy zapytan najpopularniejszych modeli, a nikt raczej nie bedzie sie rozdrabnial zbytecznie.

Zreszta, dyskuje na temat nowych dzialow byle tyle razy przerabiane ze warto by przykleic taki temat, z ich propozycjami, by w przyszlosci kiedy zmieni sie sytuacja i beda krzyczec o kolejny dzial dla kolejnego modelu/producenta by nie dublowac tematow, ktorych juz dzisiaj mamy natlok. Latwiej ogarnac 1 temat, niz 15.