DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #458740  autor: user_delete19
 09 lut 2011, 14:16
Argh... no i znowu!
Twoje konto przekroczyło maksymalną ilość nieprzeczytanych postów: 1000 Zostały usunięte informacje o nieczytanych postach z wyjątkiem postów napisanych przez ostatnie: 3 dni
Ilość usuniętych nieczytanych postów: 1233

Aby nie otrzymywać tego komunikatu, przeczytaj oznaczone tematy, lub oznacz wszystkie jako przeczytane.
W każdej chwili możesz skorzystać z wyszukiwarki postów aby odszukać posty napisane w ciągu ostatniego wybranego czasu.
Wystarczy kilkudniowy wyjazd i jest problem :/ A niestety nie wszyscy mogą wchodzić na forum co 1-2 dni ;-(

 #458756  autor: maniek89
 09 lut 2011, 16:20
jest to irytujące fakt niestety mozna chyba tylko oznaczac posty jako przeczytane przed wyjsciem z forum

 #458763  autor: user_delete19
 09 lut 2011, 16:56
Ależ ja po każdej sesji oznaczam je jako przeczytane, ale niestety od czwartku rano do dzisiejszego ranka nabite zostało tyle wiadomości... Niecaly tydzien, a zdarza sie (mnie ostatnio czesciej) ze w takim okresie zupelnie nie mam mozliwosci wejsc na forum...

 #458958  autor: mikage1
 10 lut 2011, 12:43
ja mam to samo - czasem 2 dni nie zaglądam i już jest komunikat - stąd prośba do adminów - jeżeli musi być jakieś ograniczenie - to może da się podnieść limit np do 2000 postów (chociażby w przypadku userów, którzy w miarę często się logują - np nie rzadziej niż raz na tydzień, albo tak z 2-3 razy w tygodniu)?

Sony CMD-CD5 - ma już 11 lat... a na oryginalnej baterii wytrzymuje 3 dni :)

 #458988  autor: user_delete19
 10 lut 2011, 14:50
limitu sie chyba podniesc nie da (OIDP to jest wina 'phpbb by przemo')... mam jednak cicha nadzieje na rychla migracje do czegos sensowniejszego (-;

 #459171  autor: kowcio
 11 lut 2011, 13:46
Poczekajcie za nowym forum, może tam będzie inaczej to zaplanowane.
Akurat już odkąd jestem moderatorem nie mam takiego problemu (nie mam limitów postów), ale też mnie to irytowało. Tym bardziej, że forum ma coraz więcej userów i postów.

 #459177  autor: user_delete19
 11 lut 2011, 14:02
kowcio pisze:Poczekajcie za nowym forum, może tam będzie inaczej to zaplanowane.
Wiem, wiem (: dlatego też oponowałem za vBuletin/ phpBB3 bo tam kwestia nieprzeczytanych wiadomości i subskrypcji wątków jest bardzo fajnie rozwiązana i aż przyjemnie się czyta :D