DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

• Strona 4 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 #879399  autor: Sirmark
 28 lip 2016, 14:42
Sprawdziliśmy na Androidzie v6, z najnowsza apliakcja tapatalk oraz na iOS z najnowsza aplikacją i wygląda, że logowanie działa. Pytanie czy komuś nie działa?
A jeżeli tak, to proszę o info jaki masz telefon oraz czy ma najnowsza aplikację.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #899401  autor: bobix
 10 gru 2016, 11:46
Droga administracjo zalogowanie do Tapatalk działa tylko po wcześniejszym zalogowaniu się na stronie internetowej! Przecież nie tak to powinno działać... Specjalnie wykupiłem dostęp premium żeby korzystać z działów które normalnie w Tapatalk nie są dostępne. Jak to ma wyglądać tak dalej to ja dziękuję. To podchodzi pod wyłudzenie. Płacę za coś co powinno działać!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 #899432  autor: Sirmark
 10 gru 2016, 17:08
bobix. Sprawdziłem przed chwilą logowanie do tapatalka i działa. Nawet specjalnie zalogowalemsie testowym kontem i nie ma ono nic wspólnego z zalogowaniem na stronie internetowej.
No chyba, że nie do końca rozumiem sytuację, którą opisujesz.
Mógłbyś mi to bardziej szczegółowo zobrazować?
Możesz podesłać też na priv szczegóły dotyczące telefonu i wersji tapatalka. Rozumiem, że masz najnowszego?
jeżeli u ciebie coś nie działa to potrzebuję szczegółu, aby spróbować zweryfikować i ew. zasymulować podobną sytuację.

--
 #899438  autor: bobix
 10 gru 2016, 19:30
Teraz logowanie mi działa. Nie działało jak nie zalogowałem się na stronie internetowej. iPhone 6. Najnowsza wersja Tapatalk. Sytuacja tak wyglądała jak opisałem. Dobrze zrozumiałeś.

#902386  autor: bobix
 30 gru 2016, 09:20
bobix pisze:Teraz logowanie mi działa. Nie działało jak nie zalogowałem się na stronie internetowej. iPhone 6. Najnowsza wersja Tapatalk. Sytuacja tak wyglądała jak opisałem. Dobrze zrozumiałeś.

Znów jest ten sam problem.
Dostaje komunikat na TT o nieprawidłowym haśle.
Pomaga zalogowanie na serwis www.
 #907978  autor: znawca
 28 sty 2017, 22:20
Ktoś jeszcze korzysta z TT? Po co to w ogóle jest?

.
10 lat iPhone - 10 lat na Telepolis
.
 #908283  autor: Xy
 30 sty 2017, 12:09
znawca pisze:Ktoś jeszcze korzysta z TT? Po co to w ogóle jest?
Ja korzystałem chyba przez dwa dni. Ani to fajne ani wygodne... Może na telefonach z małymi ekranikami miało to jakiś sens ale obecnie raczej nie.
teraz na 4,5" i wyżej da się wygodnie pisać na różnych forach normalnie, wchodząc na stronę. Mamy klawiatury Swype więc napisanie nawet dłuższego posta nie sprawia kłopotu.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ Sony Ericsson K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ Sony Ericsson K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ ???
 #908332  autor: Sirmark
 30 sty 2017, 14:34
ObserwatorZRamieniaONZ: bez problemu się w tej chwili zalogowałem do forum przez Tapatalka.

--
 #912716  autor: Hods
 24 lut 2017, 14:44
A ja mam komunikat o błędnym loginie/haśle... Próbowałem nawet zresetować hasło z poziomu Tapatalka - "brak uprawnień do proszenia o nowe hasło". :(

@edit: wystarczyła zmiana hasła z poziomu strony WWW i teraz wszystko działa! :)
  • Strona 4 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4