DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

• Strona 3 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

#604779  autor: max4max
 31 gru 2012, 13:42
Tak, tylko nie każdy ma urządzenie mobilne z 2 czy 4 rdzeniami, dużym ekranem i dużym limitem danych.
Po to powinna być alternatywa w postaci wersji mobilnej - czyli okrojonej.
A zawsze to jest Twój wybór, którą zechcesz sobie otworzyć. :)

#604787  autor: piotros.org
 31 gru 2012, 14:07
A może sklonować obecne środowisko produkcyjne forum telepolis "gdzieś" z boku, żeby zrobić środowisko testowe i spróbować zrobić upgrade do nowszej wersji phpBB. Jakby zadziałało, to można byłoby łatwo podjąć decyzję o upgradzie obecnego środowiska produkcyjnego, a jak nie, to byłaby możliwość dokonfigurować nową wersję i stworzyć procedurę upgrade'u, tak żeby potem bezboleśnie przeprowadzić ją na środowisku produkcyjnym...

Ogólnie rzecz biorąc obecny wygląd forum mi odpowiada, ale do oglądania tylko na komputerze. Jedyne co mnie teraz denerwuje, to to, że muszę raz na jakieś 3 dni wejść na forum i przejrzeć nowe posty, bo potem nieczytane posty same mi się odznaczą z powodu obecnego limitu.
Jak dla mnie forum do przeglądania na urządzeniach mobilnych obecnie się nie nadaje.

Od niedawna korzystam na Androidzie do przeglądania i odpisywania Tapatalk'a i przyznam się, że wygląd i obsługa for jest rewelacyjna nawet w przypadku korzystania z EDGE'a, co dzisiaj przetestowałem stojąc w kolejce w sklepie... :)

piotros
 #861692  autor: bobix
 13 kwie 2016, 20:49
I co przez tyle czasu nic się nie ruszyło?
 #861741  autor: pakierhakierxd
 14 kwie 2016, 10:29
Jest obsługa przez Tapatalk ale dla uż. kont premium ;P

Pozdrawiam :)
 #873585  autor: Blank
 25 cze 2016, 22:09
@Remington,
Remington pisze:Ja mam Premium i wali mi błędem przy logowaniu.
Czy byłaby możliwość uzyskania kilku dodatkowych informacji na temat Twojego problemu, tj. wersja tapatalka, androida, jaki błąd (treść)?

Mogłoby to ułatwić znalezienie przyczyny. U mnie przykładowo wszystko działa, stąd bez dokładniejszych informacji, lokalizacja problemu przez administratorów (zakładając, że się problemem zainteresują) może być niemożliwa :)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #873621  autor: maker3
 26 cze 2016, 10:23
Na W10M działa bez Premium.
Jednak nie, jest tylko podforum inne-telepolis.pl

Wysłane z Nokia Lumia 920
 #875044  autor: gepard
 03 lip 2016, 15:08
Też mam błąd logowania i jak kolega wyżej tylko "inne". Może te inne są bez logowania widoczne, a po zalogowaniu już widać całość. Niestety nie da się tego sprawdzić :)
W popularnych wyświetla normalnie z całego forum.
 #879348  autor: pakierhakierxd
 28 lip 2016, 10:40
Też nie mogłem się zalogować, premium drogie :(, gdyby to kosztowało 2zl.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

#879351  autor: Sirmark
 28 lip 2016, 11:05
Przepraszam, byłem odseparowany na urlopie. Już się ekspresowo gonię, aby zobaczyli w którym miejscu to się zepsuło coś.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #879356  autor: pakierhakierxd
 28 lip 2016, 11:15
Kupiłem na próbę jak się sprawdzi kupię na pół roku. Często tu jestem to wesprze forum :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

• Strona 3 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3