DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 13 z 16
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
 #899401  autor: bobix
 10 gru 2016, 11:46
Droga administracjo zalogowanie do Tapatalk działa tylko po wcześniejszym zalogowaniu się na stronie internetowej! Przecież nie tak to powinno działać... Specjalnie wykupiłem dostęp premium żeby korzystać z działów które normalnie w Tapatalk nie są dostępne. Jak to ma wyglądać tak dalej to ja dziękuję. To podchodzi pod wyłudzenie. Płacę za coś co powinno działać!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 #899432  autor: Sirmark
 10 gru 2016, 17:08
bobix. Sprawdziłem przed chwilą logowanie do tapatalka i działa. Nawet specjalnie zalogowalemsie testowym kontem i nie ma ono nic wspólnego z zalogowaniem na stronie internetowej.
No chyba, że nie do końca rozumiem sytuację, którą opisujesz.
Mógłbyś mi to bardziej szczegółowo zobrazować?
Możesz podesłać też na priv szczegóły dotyczące telefonu i wersji tapatalka. Rozumiem, że masz najnowszego?
jeżeli u ciebie coś nie działa to potrzebuję szczegółu, aby spróbować zweryfikować i ew. zasymulować podobną sytuację.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #899438  autor: bobix
 10 gru 2016, 19:30
Teraz logowanie mi działa. Nie działało jak nie zalogowałem się na stronie internetowej. iPhone 6. Najnowsza wersja Tapatalk. Sytuacja tak wyglądała jak opisałem. Dobrze zrozumiałeś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 #902386  autor: bobix
 30 gru 2016, 09:20
bobix pisze:Teraz logowanie mi działa. Nie działało jak nie zalogowałem się na stronie internetowej. iPhone 6. Najnowsza wersja Tapatalk. Sytuacja tak wyglądała jak opisałem. Dobrze zrozumiałeś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Znów jest ten sam problem.
Dostaje komunikat na TT o nieprawidłowym haśle.
Pomaga zalogowanie na serwis www.
 #903604  autor: MarekAG
 04 sty 2017, 23:00
Nic nie działa, nie da się nawet zalogować...
 #903686  autor: Sirmark
 05 sty 2017, 15:38
Potwierdzam, że w tej chwili też nie mogę się zalogować. Sprawa jest tak losowa i tak dziwna, że będziemy musieli przeinstalować. Sam jednak tego nie mogę zrobić od ręki, bo komplikuje to troche integracja z logowaniem z głównym serwisem.
Dam znać.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #907978  autor: znawca
 28 sty 2017, 22:20
Ktoś jeszcze korzysta z TT? Po co to w ogóle jest?

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!
 #908283  autor: Xy
 30 sty 2017, 12:09
znawca pisze:Ktoś jeszcze korzysta z TT? Po co to w ogóle jest?
Ja korzystałem chyba przez dwa dni. Ani to fajne ani wygodne... Może na telefonach z małymi ekranikami miało to jakiś sens ale obecnie raczej nie.
teraz na 4,5" i wyżej da się wygodnie pisać na różnych forach normalnie, wchodząc na stronę. Mamy klawiatury Swype więc napisanie nawet dłuższego posta nie sprawia kłopotu.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #908332  autor: Sirmark
 30 sty 2017, 14:34
ObserwatorZRamieniaONZ: bez problemu się w tej chwili zalogowałem do forum przez Tapatalka.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #912716  autor: Hods
 24 lut 2017, 14:44
A ja mam komunikat o błędnym loginie/haśle... Próbowałem nawet zresetować hasło z poziomu Tapatalka - "brak uprawnień do proszenia o nowe hasło". :(

@edit: wystarczyła zmiana hasła z poziomu strony WWW i teraz wszystko działa! :)
 #919953  autor: trecik
 09 kwie 2017, 20:52
Przeglądanie telepolis na telefonie to dla mnie jakieś robienie z ludzi idiotów. Tortura.

Do tapatalka zaloguję się może co dziesiąty raz, a i tak mnie zaraz wyloguje. Nawet logowanie na stronie czy forum nie pomaga. Próbowałem zmieniać też hasło na prostsze i nic to nie dało.

Znowu sposobem tradycyjnym, jak dostanę powiadomienie na maila to link przekierowuje mnie na stronę logowania na forum, stamtąd na główną stronę mobilną na której nic nie ma oprócz bezużytecznych fotek telefonów i nawet linka do forum tam nie ma. Klikam na samym dole na link do wersji pełnej i na głównej desktopowej mam info, że zostałem poprawnie zalogowany. Jeszcze parę dni temu byłem dalej automatycznie przekierowywany do wątku na forum, ale od kilku dni... Przekierowuje mnie z powrotem na główną stronę mobilną!
 #920636  autor: Sirmark
 13 kwie 2017, 14:58
trecik: ustalmy najpierw parę kwestii.
Tapatalk jest dodatkiem do forum, formą protezy, jeżeli coś cie wylogowuje to raczej w tapatalku.
Ja osobiście go nie lubię. Jest, bo były takie oczekiwania.

W serwisie są standardowo ustawione przekierowania. Dla telefonów z małymi rozdzielczościami przy wejściu na główny serwis następuje przekierowanie na wersję mobilną. Tam można kliknąć w stopkę i cookie ustawi się, aby jednak domyślnie była wersja mobilna.
Jeżeli tego nie masz ustawionego to przy otrzymaniu jakiegoś tam linka w powiadomieniach może cię przekierowywać, ale to jest logiczne i zgodne z tym co napisałem na początku.

Jeżeli coś nagle przestało cie przekierowywać, a wcześniej działało, to jednak prosiłbym o bardzo dokładne przestawienie tego na konkretnym przykładzie. Bez tego naprawdę jest ciężko sprawdzać to co tutaj opisałeś.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #933197  autor: Remington
 21 cze 2017, 12:32
Remington pisze:iOS oraz Tapatalk najnowsze. Do Tapatalka jestem zalogowany. Screen:

Obrazek
Po roku spróbowałem ponownie i dalej mam ten sam błąd przy próbie logowania :(
 #933203  autor: bobix
 21 cze 2017, 12:57
Zaloguj się na www potem w TT. Powinno zadziałać. Ja mam tak raz na kilka mcy.
  • Strona 13 z 16
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16