DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 1 z 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
 #413956  autor: bobix
 30 cze 2010, 15:01
Czy administratorzy mogliby dodać obsługę forum przez Tapatalk? Jest to darmowe a usprawniłoby przeglądanie forum na komórkach.
Więcej info Tutaj

 #414017  autor: tesla
 30 cze 2010, 18:32
jak to ma działać, możesz przybliżyć?

Na końcu zdania dajemy kropkę, potem spację i zaczynamy z dużej litery. Proste?

 #425898  autor: emarcin
 29 sie 2010, 10:07
I co sprawa umarła? A przydałoby się zdecydowanie takie rozwiązanie.

 #428055  autor: Sirmark
 06 wrz 2010, 15:08
emarcin pisze:I co sprawa umarła? A przydałoby się zdecydowanie takie rozwiązanie.
Z tego co rzucilem okiem, to phpbb by Przemo, nie dziala na z tym pluginem.
Ale poniewaz cale forum i tak ma byc wymieniane, to nie ma tez co kombinowac i probowac to uruchomic.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #428144  autor: emarcin
 07 wrz 2010, 08:23
No ok skoro forum ma być wymieniane jak to ująłeś to zastanówcie się może nad kupnem IP.Board ten skrypt sam w sobie ma wersję mobilną nie wymagającą zewnętrznych programów choćby takich jak Tepatalk. Pozwolę sobie załączyć kilka zrzutów z pewnego forum:

Obrazek Obrazek Obrazek

 #428477  autor: bobix
 08 wrz 2010, 21:03
Dla mnie bomba

 #428499  autor: Mila89
 08 wrz 2010, 22:20
SirmarK pisze:
emarcin pisze:I co sprawa umarła? A przydałoby się zdecydowanie takie rozwiązanie.
Z tego co rzucilem okiem, to phpbb by Przemo, nie dziala na z tym pluginem.
Ale poniewaz cale forum i tak ma byc wymieniane, to nie ma tez co kombinowac i probowac to uruchomic.
Wybacz Sirmark ale tekst o wymianie forum leci od conajmniej 2 lat... moze jakies blizsze szczegoly?

 #428849  autor: Sirmark
 11 wrz 2010, 00:17
Mila89 pisze:Wybacz Sirmark ale tekst o wymianie forum leci od conajmniej 2 lat... moze jakies blizsze szczegoly?
Nie ma blizszych szczegolow. i raczej od 2 lat nie mowie o wymianie forum.
Jak wszystkie sprawy zwiazane z serwisem nie sa takie proste jak ci sie wydaja.
Wymiana forum jest dosc mocno powiazana z wprowadzeniem roznych zmian w serwisie, ze o problematycznej konwersji danych nie wspomne.. To nie jest zainstalowanie nowego softu i uruchomienie.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #428851  autor: orson_dzi
 11 wrz 2010, 00:29
A jakiś orientacyjny termin macie, czy nie bardzo jesteś w stanie coś powiedzieć?
Tak z ciekawości pytam.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #429554  autor: Sirmark
 14 wrz 2010, 23:41
orson_dzi pisze:A jakiś orientacyjny termin macie, czy nie bardzo jesteś w stanie coś powiedzieć?
Tak z ciekawości pytam.
nawet gdybym chcial powiedziec, a nie chce ;) , to i tak byloby w sumie ciezko to okreslic.
Wiele poszczegolnych dzialan w zwiazku ze zmiana serwisu (a o tym to od dawna mowimy :P ), jest ze soba powiazanych. Szukamy najlepszego rozwiazania. Pamietajcie, ze mamy dzialajacy serwis i nie chcemy przy wymianie ubic go pare dni.
Mam juz takie doswiadczenie, ze jak sie chce za duzo zmienic na raz, to pomimo testowania i sprawdzenia, i tak sie zawsze cos potrafi rypnac.

Wracajac do samego forum, teraz logowanie do forum powiazane jest z glownym serwisem. W pierwszej kolejnosci musimy oddzielic logowanie , a nastepnie sprawdzic na ile sie uda konwersja bazy do innego enginu forum.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #462243  autor: vorobiej
 27 lut 2011, 19:05
Wiadomo już coś?
Forum będzie miało możliwość czytania z telefonów komórkowych (TAPATALK)??

 #570260  autor: pakierhakierxd
 26 lip 2012, 11:46
Ciekawe czy kiedyś w końcu będzie to działać ;) ,fajnie by było.

Pozdrawiam :)
 #597159  autor: piotros.org
 24 lis 2012, 18:09
Szukałem w aplikacji Tapatalk tego forum, ale nie mogę znaleźć...
Czy wiadomo kiedy będzie uruchomiona obsługa Tapatalk?

Informacje jak uruchomić obsługę dla phpBB jest tutaj.

piotros

 #597169  autor: markoz7874
 24 lis 2012, 19:06
SirmarK pisze:[
.. i raczej od 2 lat nie mowie o wymianie forum..
;)

 #603618  autor: SQBI
 26 gru 2012, 23:52
Jeden z najważniejszych polskich serwisów telekomunikacyjnych, a na starym forum siedzi :|
Osobiście również czekam na obsługę Tapatalk'a.

 #604114  autor: Sirmark
 29 gru 2012, 01:52
Zapowiadałem, że właśnie z powodu tego, że forum już jest trochę stare, trzeba będzie podjąć decyzję na co je ew. wymienić.
Oczywiście o ile uda się bezboleśnie przeprowadzić konwersję.
być może wystarczy przenieść się tylko na phpbb3, a być może coś innego np. vbulletin.
No, ale ja nie mam doświadczeń administracyjnych z innymi mechanizmami forum.
Pewnie trzeba będzie parę waszych uwag zebrać.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #604180  autor: SQBI
 29 gru 2012, 13:54
Racja. Nowsza wersja forum (lub nawet zupelnie inne forum, ale z tym byłoby już znacznie więcej pracy) przyniesie nie tylko wiele usprawnień, ułatwień, itp., nie tylko obsługę Tapatalk'a, ale też wersję forum pod urządzenia mobilne, a takich jest przecież zatrzęsienie :) A forum działa w "branży", nieprawdaż? ;)
Myślę, że najprostsze byłoby przejście na nowe phpBB. Innymi popularnymi alternatywami mogłyby być wspomniany vBulletin i Invision Power Board.

 #604187  autor: znawca
 29 gru 2012, 14:26
Nieeeeeeeeeee!
Tylko nie wersja mobilna! Starczy mi już użerania się z mobilnym Gmailem, który przy braku dobrego user agenta w Chrome sprawia wiele problemów :P

Tapatalk tak (choć nie korzystam) ale proszę bez wersji mobilnej. Dotychczas Telepolis było bardzo wygodne do obsługi za pomocą telefonów i fajnie, gdyby tak pozostało ;)

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #604245  autor: SQBI
 29 gru 2012, 17:22
Oj tam, oj tam...
Zawsze możesz się przełączyć na widok desktopowy, ale Tapatalk bez porównania lepszy.
  • Strona 1 z 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16