DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 4 z 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 16
 #796649  autor: wooke
 16 kwie 2015, 19:26
Dziwną rzecz mam w tapatalku, bo pokazuje mi tylko jeden temat - inne. A gdzie pozostałe?
 #796652  autor: hdfunpack
 16 kwie 2015, 19:45
Mi też pokazuje tylko jeden dział - inne (zamiast np. Sieci kom., Nokia, JTW itd.).
 #796654  autor: KA
 16 kwie 2015, 19:48
Niestety to samo u mnie!

W końcu DZIAŁAJĄCY Android!!!
 #796659  autor: babeo
 16 kwie 2015, 20:14
Sirmark pisał, że na razie tylko to udostepnili.
 #796662  autor: wooke
 16 kwie 2015, 20:44
Aha. Więc czekamy z niecierpliwością na pełny dostęp.
 #796680  autor: Sirmark
 17 kwie 2015, 00:45
Ma razie mamy jeszcze fazę testową tapatalka.
Ale w ramach tego co wcześniej zapowiadaliśmy tapatalk z dostępem do pełnego forum przeznaczony jest tylko dla userów premium. Dla nie-premium dostępny jest tylko jeden dział.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #796693  autor: bazooka
 17 kwie 2015, 07:25
Wiem, było to zapowiadane, ale łudziłem się, że przy obecnej klasie forum będziecie chcieli ratować się choć taptalkiem dla wszystkich... ale w takim razie życzę powodzenia - już się wylogowałem z tapa...
Pozostawiam retoryczne pytania - kto dla obecnego poziomu forum zdecyduje się jeszcze na bycie "userem premium" :?:
 #796699  autor: user_delete27
 17 kwie 2015, 08:26
Że co? Tapatalk tylko dla premium? Nie dosyć ze wprowadzacie go kilka lat po murzynach to jeszcze robicie z tego luksus? Na wakacjach w hotelu też dopłacacie za "luksus" ciepłej wody?
Jest w tym kraju drugie forum stosujące taki trick?
Wystarczy ze użytkownicy zmniejszą aktywność tutaj i powstanie wątek piętnujący "mądrość" takiej decyzji a najdalej za kilka miesięcy SirmarK zgodnie z decyzją zarządu klepnie tutaj posta informującego o fakcie udostępnienia tapatalk dla wszystkich działów dla użytkowników nie premium.
Zarząd na pewno zdaje sobie sprawę ze telepolis to nie jedyne forum telekomunikacyjne w Polsce, a dawni "bogowie" serwisu mają teraz tyle do gadania w kwestii rozwoju serwisu co żyd za okupacji wiec pozostaje tylko czekać i nie przejmować się tym co prawi SirmarK. No i oczywiście w żadnym wypadku nie decydować się na konto premium bo nikt rozsądny nie płaci za coś co w innych serwisach dostaje w standardzie.
 #796705  autor: wlkp
 17 kwie 2015, 08:56
Bo w tym kraju wszyscy na wszystkim patrzą zarobić,nawet na tym co idzie dostać za darmo !
 #796712  autor: Micho
 17 kwie 2015, 09:35
Hmm, myślałem podobnie jak Sebusy, że w ramach poprawy wizerunku, Tapatalk będzie ogólnodostępny. No nic, do poduszki będę przeglądał inne fora.
 #796744  autor: babeo
 17 kwie 2015, 11:30
SirmarK pisze:Ale w ramach tego co wcześniej zapowiadaliśmy tapatalk z dostępem do pełnego forum przeznaczony jest tylko dla userów premium. Dla nie-premium dostępny jest tylko jeden dział.
W obecnym stanie dodatków za posiadanie konta premium, będzie to gwóźdź do przysłowiowej trumny.
Zobaczymy, na ile zapowiedzi Witka o powrocie felietonów okażą się prawdą.

Kibicuję Wam, jak zawsze z całego serca, ale na chwilę obecna nie wierzę w odrodzenie i przypuszczam, że zamykanie się za kontem premium zostanie odebrane na minus. Tym bardziej, że aktualnie za posiadanie opcji premium nie dostajemy nic (testy 2 dni wcześniej - to śmiech na sali).
Może te felietony coś zmienią, ale jeżeli ograniczy się to tylko do dostępu 48 godzin wcześniej to wątpię.

Nic Wam nie każę, nie zmuszam, nie pouczam, ale proszę. Rozważcie dalsze swe plany.

Aktualny bałagan na forum nie zachęca do czytania go w ogóle, a za przysłowiowe "piniundze" to Panie, to już w ogóle nieporozumienie.
 #796746  autor: Golarz Filip
 17 kwie 2015, 11:44
sebusy pisze:Pozostawiam retoryczne pytania - kto dla obecnego poziomu forum zdecyduje się jeszcze na bycie "userem premium" :?:
Retoryczne czy nie, odpowiadam: np.ja
Nie korzystam z Tap'a, nie segreguję minusowych komentarzy na głównej w końcu mam świadomość ile czasu potrzeba, by coś stworzyć.
Czemu zatem wydam kasę na Premium? O tym za moment.
Dla mnie nie jest ważne czy zmiany będzie widać za miesiąc, czy rok, ważne, że widać starania i są robione.
Najlepiej żeby wszystko było szybko, bezbłędnie i bez problemów ale tak się nie da. Każdy kto ma jakieś obowiązku w domu, pracy czy zwykłym codziennym życiu, wie o czym mowa.
Milion razy Witek czy Sirmark pisali- dajcie Nam czas; mamy też inne zajęcia; po czym kolejne zmiany są wprowadzone.
Nie zabieram głosu w Waszych opiniach, po to w końcu mamy wolność wypowiedzi, ale zapewniam Cię, że osób które będą kupować konto premium nie zabraknie.

Tak trochę off topowo, żeby uświadomić Ci, w czym objawia się takie zachowanie.

Jest grono znajomych,na Wyspach. Wyjechali za pracą i raczej już nie wrócą.Poza życiem tam i rodziną tutaj mają w sercu coś jeszcze- miłość do klubu piłkarskiego.
Wyobraź sobie, że co dwa tygodnie, kiedy mecz odbywa się "w domu" kupują regularnie bilety wejściowe. Mimo, że na mecz nie przylecą. Ani nikomu innemu też tego biletu nie oddają.
Po prostu- mają "to coś", że chcą wspierać to,co kochają/szanują/uzależnili się.Tyle
 #796752  autor: user_delete27
 17 kwie 2015, 12:03
Golarz Filip pisze:Po prostu- mają "to coś", że chcą wspierać to,co kochają/szanują/uzależnili się.Tyle
Zastanowiłeś się co wspierasz? Myślisz że zyski z premium nadal trafiają do Witka i ekipy? Nabijasz konto Comperii która kupiła serwis za świetne pieniądze i teraz żeruje na sentymencie starych użytkowników.
 #796767  autor: babeo
 17 kwie 2015, 13:11
Golarz Filip pisze:Dla mnie nie jest ważne czy zmiany będzie widać za miesiąc, czy rok, ważne, że widać starania i są robione.
Przez całe życie jeździłem fiatem.
Myślałem, że tak będzie zawsze, ale coś pękło.
Czekałem na nowego Bravo i się... nie doczekałem.
Kupiłem coś, gdzie prodcenet traktuje poważnie klientów, wprowadza nowe generacje, lifty, a nie jedzie na marce.

Rozumiesz?

Jesteśmy społeczeństwem konsumpcyjnym. A wybór na rynku jest szeroki.
 #796851  autor: bazooka
 17 kwie 2015, 19:19
@Golarz Filip - jeśli spodziewałeś się ode mnie kontrataku to zawiodę Cię - poprę jedynie Twoją tezę o wolności wypowiedzi i potwierdzę, że można coś "kochać", tak specyficznie...
...być może jestem "za mały" tu stażem ale dla mnie telepolis nie jest tym "czymś" i czytając wypowiedzi innych raczej nie masz mnie o czym zapewniać.
Jeśli znajdzie się tych "wiernych" kilku lub kilkunastu to pogratulować i cóż - popiszecie se przez tapa, a z resztą to już chyba jak koledzy doświadczeni w temacie tego konta "prymium" powyżej zawarli wszystko.
Comperia weźmie co trzeba, zabierze sentyment i sprzeda portal dalej, a tu nie znajdziesz już tego czegoś za co będziesz mógł kochać telepolis.

Poza tym przychylam się w dużej mierzę do wypowiedzi dziadka186 i liczę na to samo (uważni wiedzą na co :) ) - w tym zakresie będę cierpliwy.
Na moje "dudki", w kręgu elektroniczno-internetowym za dobra niefizyczne mogły liczyć na razie dwie aplikację i to w kwotach nie przekraczających 3$ jednorazowo, i tak pozostanie pewnie jeszcze bardzo długo.
 #796883  autor: WitekT
 17 kwie 2015, 21:39
Panowie, chciałem się odnieść do kilku rzeczy.

TELEPOLIS.PL jest naszym miejscem pracy. Wykonujemy ją najlepiej, jak potrafimy. Tak, zawsze możemy się poprawić. Uważam, że na TELEPOLIS.PL znajdziecie wiele rzeczy, których nie znajdziecie nigdzie indziej - jak chociażby kompleksowe omawianie sytuacji rynkowej (np. aukcja).

Każdy z Was pracuje i zarabia - albo pracować i zarabiać będzie w przyszłości. Nie da się pracować za darmo. Cała redakcja dostaje pensje, dostają ją programiści w filmie albo graficy, którzy będą montowali kolejne odcinki "Witek nadaje". Chyba rozumiecie, co chcę powiedzieć. Nie da się zarabiać tylko na reklamach, bo:

A) nie mamy zbyt wiele odsłon,
B) wiele osób stosuje adblocka pomimo, że wyłączyliśmy chyba wszystkie denerwujące reklamy.

Nie ma czegoś takiego jak "darmowy obiad". Jeżeli coś jest darmowe to znaczy, że produktem jesteś Ty sam. Oferujemy jakąś wartość za określoną cenę. Osobiście uważam, że 5 zł miesięcznie albo 20 zł to jest bardzo niska cena. Za to są nie tylko artykuły, ale i np. wyłączenie wszystkich reklam.

Ale rozumiem, że ktoś może uważać, że to za dużo i się nie opłaca. Ale chętnie posłucham jak inaczej utrzymać serwis.

PS. Dość zabawna jest taka dwoistość komentarzy, swoista kwadratura koła. Mówicie, że nie ma sensu kupować konta premium, bo po co, bo chyba "nie dla tych artykułów 48 godzin wcześniej". Jak wprowadzamy coś nowego i fajnego do konta premium, to jest krzyk, że to powinno być za darmo. To jak mamy inaczej stymulować bardzo uczciwy produkt, jakim jest konto premium?

PPS. Prosiłbym tylko o zwrócenie uwago na fakt, że nikomu nic nie zabieramy, Po prostu dajemy nowe funkcje osobom, które wspierają finansowo nasz serwis w bezpośredni sposób.

Mam nadzieję, że tę sprawę wyjaśniliśmy sobie raz na zawsze. :-)
 #796886  autor: babeo
 17 kwie 2015, 22:35
Witku, a tak zupełnie z mojej czystej ciekawości socjologicznej. Wiesz może z czego utrzymują się inne konkurencyjne serwisy?
Ja nie wiem i pytam się zupełnie poważnie.
 #796887  autor: WitekT
 17 kwie 2015, 22:42
Pewne serwisy nie traktują użytkowników uczciwie. Publikują płatne teksty bez oznaczenia, że są sponsorowane. Czytelnicy nie dostają obiektywnego tekstu, tylko zakamuflowaną reklamę. Póki ja rządzę na TELEPOLIS.PL, to NIGDY do czegoś takiego nie dopuszczę.

Niektóre serwisy są też po prostu małe (1-3 osobowe) i jakoś wiążą koniec z końcem za pomocą reklam. Ale wtedy naprawdę wychodzą na zero.
 #796926  autor: bazooka
 18 kwie 2015, 10:09
WitekT pisze:Mam nadzieję, że tę sprawę wyjaśniliśmy sobie raz na zawsze.
A ja myślę, że dobrze wiesz, że nic sobie nie wyjaśniamy tylko próbujesz poprzednim postem tłumaczyć dlaczego warto Was "wesprzeć"...
Celowo w cudzysłów dałem słowo "wesprzeć" - bowiem wsparcie raczej jest jednorazowe a nie cykliczne (czyt. miesięczne)...
Z chęcią "wsparłbym" portal ze swojego regionu (bo takich mało) jednak, jeśli inne portale (i nie chodzi mi o wskazywanie portali telekomunikacyjnych, czyli konkurencji) nie przejęte przez wielkie kompanie, tylko traktowane dalej hobbystycznie - jak ten portal na początku - mogą dać dostęp do taptalka dla wszystkich, to jednak akurat ta funkcjonalność nie powinna być kartą przetargową dla Ciebie czy Comperii w sprawie kont premium. Ale to moje, prywatne zdanie.
Poza tym portale czynią to bez względu na to, czy ktoś używa adblocka (czy musi dla swojego komfortu przeglądania), czy nie - nie zarejestrowałem się tu dla Taptalka, ani dla artykułów premium czy czegokolwiek innego - trafiłem tu na forum i tylko na nim się skupiam. Drażni mnie bałagan wśród komentarzy pod artykułami oraz możliwość komentowania przez userów niezarejestrowanych - czytam czasem pobieżnie co wskaże subskrybcja RSS, ale nie żeby zaczynać dzień od TELEPOLIS :)
Jeśli więc wyjaśnilibyśmy sobie, że niektórym z tego forum nie potrzebna jest żadna funkcjonalność premium na TELEPOLIS.PL - tylko dostęp do Tapa to rozdzielił byś te dwie rzeczy :?:
Podejrzewam, że nie - osobiście jednak dla samego Tapa Was nie wesprę, przykro mi.

Z góry przepraszam, jeśli nadużywam tego cytatu z innego tematu, kolego Sig, ale po prostu aż się prosi by to tu wkleić pod postem Admina:
Sig pisze:Masz rację KA, ja się jeszcze łudziłem, że ten zjazd to tylko w komentarzach pod newsami (których nie warto już czytać...). Może Witek stracił serce do serwisu po sprzedaży, nie wiem, ale wszystko na pysk leci.
źródło: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 46#p796882
 #796932  autor: Sirmark
 18 kwie 2015, 10:58
sebusy pisze:A ja myślę, że dobrze wiesz, że nic sobie nie wyjaśniamy tylko próbujesz poprzednim postem tłumaczyć dlaczego warto Was "wesprzeć"...
No to chyba inaczej rozumiemy j. polski. Zostało z naszej strony _wyjaśnione_ dlaczego przyjęliśmy takie, a nie inne podejście. Rozmawiamy z wami, ale wcale nie liczę, że zawsze się będziemy zgadzać.
sebusy pisze:Z góry przepraszam, jeśli nadużywam tego cytatu z innego tematu, kolego Sig, ale po prostu aż się prosi by to tu wkleić pod postem Admina:
A załączonego komentarza i linka nie bardzo rozumiem. Na nas zrzucasz winę za poziom komentarzy i język w postach na forum? Naprawdę sporo czasu poświęcamy na moderowani i kasowanie komentarzy. Ten czas moglibyśmy lepiej spożytkować.
Sam się zastanawiam co musi być nie tak z takim czy innym gościem, że poświęca tyle czasu na spamowanie.
Jeszcze odnośnie komentowanie bez rejestracji. A co dałaby rejestracja poza upierdliwością dla normalnego czytelnika? Założenie konta dla hejterka to nie jest problem, konta można mnożyć.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
  • Strona 4 z 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 16