DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 3 z 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16

 #664091  autor: MarekAG
 25 wrz 2013, 18:34
Jak ktoś wyżej zauważył pewnie chodzi o reklamy :/

Robienie własnej aplikacji to pewnie za dużo roboty dla programistów z telepolis, a tapatalka nie chcą, bo na tym nie zarobią. Oczywiście wygoda dla użytkowników jest na ostatnim miejscu...

Chętnie poznałbym stanowisko administracji w tej sprawie.

 #664232  autor: Blank
 26 wrz 2013, 10:52
MarekAG,

Stanowisko administracji w tej sprawie już zdaje się było kiedyś (ewentualnie pomyliłem się z innym serwisem) - aplikacja jest zbyt droga i zbyt niszowa wśród polskich użytkowników, aby opłacało się z niej korzystać.

Co do reklam - zawsze można je przecież wyłączyć. Jest opcja konta PREMIUM.

Co do mnie, to ta opcja mnie ani ziębi, ani grzeje. Jeśli administracja uzna, że nie stanowiłoby to dla niej większego problemu, to jestem za.
Natomiast, jeśli byłby to duży problem, to jestem przeciw.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #664609  autor: Sirmark
 27 wrz 2013, 20:43
sosen pisze:Biorąc pod uwagę ilość reklam która jest na stronie to raczej administracji nie jest to na rękę aby korzystać z forum przez tapatalka.
Nie wyciągajcie błędnych wniosków.
Jak już wspominałem w innym wątku, ta wersja forum (phpbb by Przemo) nie działa z Tapatalkiem. Owszem myślimy nad wymianą wersji forum, ale ciągle mamy na głowie jakieś pilniejsze sprawy i to przesuwa się w czasie.

Ale nie zapominam o sprawie forum.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #664755  autor: MarekAG
 28 wrz 2013, 18:18
SirmarK pisze:
sosen pisze:Biorąc pod uwagę ilość reklam która jest na stronie to raczej administracji nie jest to na rękę aby korzystać z forum przez tapatalka.
Nie wyciągajcie błędnych wniosków.
Jak już wspominałem w innym wątku, ta wersja forum (phpbb by Przemo) nie działa z Tapatalkiem. Owszem myślimy nad wymianą wersji forum, ale ciągle mamy na głowie jakieś pilniejsze sprawy i to przesuwa się w czasie.

Ale nie zapominam o sprawie forum.
Jak rozumiem po zmianie silnika forum na czyste phpbb albo coś innego umożliwicie korzystanie z Tapatalka?

Jeśli tak to temat do zamknięcia i pozostaje czekać na szybkie zmiany ;)

 #664761  autor: maker3
 28 wrz 2013, 18:46
divhashmorex pisze:MarekAG,

Stanowisko administracji w tej sprawie już zdaje się było kiedyś (ewentualnie pomyliłem się z innym serwisem) - aplikacja jest zbyt droga i zbyt niszowa wśród polskich użytkowników, aby opłacało się z niej korzystać.
Implementacja tapatalka jest płatna dla właściciela fora czy jak?
Tu widzę widzę, że dla czytelników aplikacja jest bezpłatna:
http://www.windowsphone.com/pl-pl/store ... 3ec7e78d6e
https://itunes.apple.com/pl/app/tapatal ... 80732?mt=8
A na Androidzie i tak większość pobiera z Chomika.

Na forach, gdzie jest dostępny Tapatalk widać dosyć dużo postów z charakterystycznym podpisem, że post napisano przez Tapatalk.

 #665111  autor: Sirmark
 30 wrz 2013, 19:31
maker3 pisze:Implementacja tapatalka jest płatna dla właściciela fora czy jak?
Tu widzę widzę, że dla czytelników aplikacja jest bezpłatna:
Jakiś czas temu jak na to patrzałem to nie widziałem opłat, ale całkiem możliwe, że coś się
mogło pozmieniać.
MarekAG pisze:Jak rozumiem po zmianie silnika forum na czyste phpbb albo coś innego umożliwicie korzystanie z Tapatalka?
Wtedy nie będzie powodu technologicznego i będę mógł zobaczyć jakie są warunki instalacji tego tapatalka.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #670051  autor: WitekT
 24 paź 2013, 10:35
MarekAG pisze:Jak ktoś wyżej zauważył pewnie chodzi o reklamy :/

Robienie własnej aplikacji to pewnie za dużo roboty dla programistów z telepolis, a tapatalka nie chcą, bo na tym nie zarobią. Oczywiście wygoda dla użytkowników jest na ostatnim miejscu...

Chętnie poznałbym stanowisko administracji w tej sprawie.
Kwestia TapTalka jest bardzo prosta - nie da się zainstalować tego rozszerzenia na tym silniku, na którym działamy. Jest to po prostu technicznie niewykonalne.

 #685616  autor: pakierhakierxd
 26 gru 2013, 20:09
Może kiedyś będzie ;) ,fajnie by było bo o wiele lepiej się pisze,szkoda że chociaż nie ma mobilnej wersji forum,o wiele lepiej by się pisało na smarcie/tablecie,przez brak mobilnej wersji ani Tapatalka częściej pisze z komputera :),na innych forach za to najczęsciej mobilna strona/Tapatalk.

Pozdrawiam :)

 #686022  autor: WitekT
 28 gru 2013, 17:27
Teraz rozpoczynamy pracę nad nowym forum i nowym modułem komentarzy. :-)

 #686023  autor: pakierhakierxd
 28 gru 2013, 17:31
Super :)

Pozdrawiam :)

 #686028  autor: user_delete19
 28 gru 2013, 17:50
WitekT pisze:Teraz rozpoczynamy pracę nad nowym forum i nowym modułem komentarzy. :-)
jeżeli to nie tajemnica - zdradzisz jaki silnik? vBulletin? IPB?

 #686061  autor: babeo
 28 gru 2013, 19:51
WitekT pisze:Teraz rozpoczynamy pracę nad nowym forum i nowym modułem komentarzy.
Najważniejsze by tapatalk działał :-)

 #686385  autor: maniek89
 29 gru 2013, 21:53
Czekamy więc na efekty :)

 #691520  autor: konto usunięte
 19 sty 2014, 12:57
I jak z tapatalkiem? :)

 #691575  autor: WitekT
 19 sty 2014, 15:22
Prace trwają.

 #699764  autor: manyaky
 20 lut 2014, 04:14
Popieram MarekAG. Chętnie skorzystam.

 #721954  autor: PingNoMore
 02 cze 2014, 22:42
Mam nadzieję, że po zmianie właściciela Telepolis prace na przystosowaniem forum do Tapatalk ruszą z kopyta.

 #733139  autor: MarekAG
 17 lip 2014, 10:09
WitekT pisze:Prace trwają.
Przez kolejne pół roku?

Bez żartów...

Napiszcie, że, po prostu, macie to gdzieś, a nie ściemniacie, że prace trwają.

 #733143  autor: WitekT
 17 lip 2014, 10:27
Nie napiszemy tak, jak sugerujesz, bo byłoby to kłamstwem. Forum będzie pierwszą rzeczą, która zostanie wdrożona na serwerze produkcyjnym. W tym roku będą jeszcze dwa duże projekty/funkcje. PO forum, a nie przed.
  • Strona 3 z 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16