DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #50753  autor: eone
 02 lut 2006, 17:07
Witam,
pisze w sprawie niewiedzy pewnego moderatora, chodzi mi tutaj o Frasia.. Pewnie wielu mysli, ze sie uwzialem na nim, czy cos takiego, tylko dlatego, ze wytykam mu bledy, ale trudno tego nie robic, gdyz w wielu postach popelnia dziecinne bledy (ekhm :) w koncu to 13latek...)
Do napisania tego tematu sklonil mnie inny temat na tym forum, - http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=3977
Moim zdaniem ten uzytkownik (a w prawdzie to moderator..) jest po prostu zenujacy. Znajac zycie to pewnie cala swoja 'wiedze' czerpie ze stron typu telepolis, nie ma stycznosci z telefonami, dlatego tez niestety nie ma o nich pojecia..ale w sumie nie ma sie, co dziwic i urazac go, nalezy jedynie poprawiac jego bledy, bo po prostu wprowadza innych uzytkownikow w blad swoimi nietrafnymi poradami, radami..
Moze, wiec Admin zabierze mu status moderatora, bo na pewno na to nie zasluguje i nie chodzi tutaj jedynie o to, co wie o telefonach, tylko o prezentowany poziom intelektualny przez Niego...
Pozdrawiam

Nokia - Connecting People :-)

 #50757  autor: WitekT
 02 lut 2006, 17:12
Myślę, że przesadzasz - nikt nie musi mieć zawsze racji ani mieć każdy wyprodukowany telefon w ręku...

 #50758  autor: kamil1221
 02 lut 2006, 17:14
A ja uwazam "mylic sie ludzka rzecz"
Nikt nie jest alfa i omega i kazdy ma prawo sie pomylic !!!
A niech se bedzie tym moderatorem mi on nie przeszkadza.

 #50763  autor: daniel
 02 lut 2006, 17:30
I wlasnie ze jest mlody i ma dopiero 13 lat, to powinienes przymknac na te rzeczy oko...
Dajcie mu szanse, zniechecicie go i chlopak nie bedzie mogl uwierzyc w siebie... i wtedy zobaczycie co zacznie pisac.

Mnie jakos nic w oko drastycznego nie wpadlo, mysle ze nie ma sie co czepiac!

Lights are blinding my eyes...

 #50773  autor: piotrz
 02 lut 2006, 17:52
każdy się może pomylić! owszem, trzeba mu powiedzieć "pomyliłeś się", ale nie trzeba z tego robić takiego och i ach, jaki ten frasio jest głupi itp.
p.s to już drugi temat o tym samym.tylko, że w tym nie ma mowy o mnie. :D :smt005
p.s2 moderator nie musi wszystkiego wiedzieć, ważne, żeby dobrze pilnował porządku.
Ostatnio zmieniony 02 lut 2006, 18:21 przez piotrz, łącznie zmieniany 1 raz.

 #50777  autor: eone
 02 lut 2006, 18:12
Witek, Ty tu jestes wladca, wiec Ci odpowiem..
ja mysle, ze nie przesadzam..
okey,- nie kazdy zawsze musi miec racje :) tu sie zgadzam, ale moim zdaniem troche on przesadza, ja jak nie wiem, jak komus pomoc, to proste - nie pomaga, a nie wypisuje byle, co, zeby tylko 'cos' napisac, a bo moze ktos mi da punkcika i bede duuzo i w ogole, bedie faaaajnie... :|
nikt nie musi mieć zawsze racji ani mieć każdy wyprodukowany telefon w ręku...
zgadza sie, ale on chwilami sie zachowuje, tak jakby mial kazdy, wyprodukowany telefom w reku, moze Wam to nie przeszkadzam (?), ale to jest strasznie irytujace, przynajmniej dla mnie..

Nokia - Connecting People :-)

 #50781  autor: WitekT
 02 lut 2006, 18:17
Moderatorzy są przede wszystkim zwykłymi użytkownikami, którzy dodatkowo pilnują porzadku. Nie obraża nikogo, nie pisze bez sensu, a że nie zawsze ma rację? To chyba normalne...

 #50799  autor: eone
 02 lut 2006, 19:13
okey, widze, ze nic z tego, wiec eot ;)
ale to Witek, raczej nie jest normalne, ze ktos sie tak czesto myli..

Nokia - Connecting People :-)

 #50802  autor: WitekT
 02 lut 2006, 19:25
Znów napiszę ważną rzecz. :)
Moderatorzy to zwykli użytkownicy DODATKOWO dbający o porządek w dziale. :)

Czy masz jakieś zastrzeżenia do Frasia jako moderatora? Bo te zastrzeżenia masz do niego jako CZYTELNIKA i UCZESTNIKA.

 #50803  autor: rulezzz01
 02 lut 2006, 19:31
Nie mozesz powiedziec po prostu, ze chcesz byc nowym moderatorem? .^. Moze jestes zazdrosny? xP Jeśli masz większa wiedze... :? Nie no ale tak na serio, to mnie to nie przeszkadza, a jak zle sie wypowie, to i tak sie go poprawi. Moderator jest chyba przede wszystkim po to, by na forum bylo wszystko ok. Czy na temat zwyklego uzytkownika tez bys taki temat napisal? On tez jest zwyklym uzytkownikiem forum, tylko ma wiecej obowiazkow :wink:

A najlepiej niech sie tłumaczy poszkodowany :P

 #50818  autor: kamil1221
 02 lut 2006, 20:42
rulezzz01 pisze:Nie mozesz powiedziec po prostu, ze chcesz byc nowym moderatorem? .^. Moze jestes zazdrosny?(...) A najlepiej niech sie tłumaczy poszkodowany :P
Zgadzam sie w zupelnosci - moze sie czepiam ale to tak wyglada.
A ja powturze swoja sentencje juz napisana wczesniej
"mylic sie - ludzka rzecz"

 #50820  autor: Vin
 02 lut 2006, 20:44
Są młodsi użytkownicy forum, ale to, że on ma 13 lat wcale nie znaczy, że możesz mu dokuczać i go denerwować.

 #50833  autor: eone
 02 lut 2006, 21:19
%-)

Moderatorem..? ja..? po co? co to za frajda 'sprzatac' forum? (bez urazy dla modow :) )
taak, jestem zazdrosny, ochh zazdorsc przeze mnie przemawia, chcialbym byc takim 'gamoniem' jak Frasio ;) hrhrhr...

Kamil,
nie 'powturze', tylko 'powtorze' :P

Vinamp,
czy ja mu dokuczam? czlowieku, mylisz pojecia..ja mu wcale nie dokuczam, pisze, co sadze o nim i czasami wytykam bledy, ale nie dokuczam..

Nokia - Connecting People :-)

 #50835  autor: daniel
 02 lut 2006, 21:22
rulezzz01 pisze: A najlepiej niech sie tłumaczy poszkodowany :P
Taki madry jestes?
Obiecuje Ci, ze jak bedziesz mial ok. 1000 postow, to zaloze podobny temat, i powytykam Ci bledy,
WSZYSTKIE!!!

Zobaczymy, czy tez bedziesz taki chetny do wlasnej obrony.
Wspolczoje Frasiowi w tej sytuacji, i wiem dlaczego nie chce sie wypowiedziec w tym temacie - calkowicie to rozumiem!


Powinnismy mu dziekowac za to, ze bierze czynny udzial w zyciu forum, i stara sie cos robic.


[ Dodano: 2006-02-02 21:25 ]
VINAMP pisze:Są młodsi użytkownicy forum, ale to, że on ma 13 lat wcale nie znaczy, że możesz mu dokuczać i go denerwować.
eone pisze:Vinamp,
czy ja mu dokuczam? czlowieku, mylisz pojecia..ja mu wcale nie dokuczam, pisze, co sadze o nim i czasami wytykam bledy, ale nie dokuczam..
W przenosni...

Lights are blinding my eyes...

 #50839  autor: rulezzz01
 02 lut 2006, 21:40
Ludzie, czy to jest az taki wielki problem? :| Pierdolca mozna dostac xD (chyba mi to wybaczycie? :roll: )

... jesli chcesz w przyszlosci zalozyc taki post, to zapisz to sobie w notatniku... zebys zapamietal xP

 #50841  autor: kamil1221
 02 lut 2006, 21:44
Nie dojdziemy tutaj do niczego i tyle !!!
Mysle ze juz ktos sie wypowiedzial i mu ulrzylo - chyba temat mozna uznac za zakonczony??

 #50844  autor: rulezzz01
 02 lut 2006, 21:51
I czy ten temat cos dał...? :|

 #50845  autor: daniel
 02 lut 2006, 21:55
rulezzz01 pisze:I czy ten temat cos dał...? :|
Tak, najadlem sie nerwow i nie tylko ja!

Lights are blinding my eyes...

 #50848  autor: Frasio
 02 lut 2006, 22:00
eone pisze:Witek, Ty tu jestes wladca, wiec Ci odpowiem..
ja mysle, ze nie przesadzam..
okey,- nie kazdy zawsze musi miec racje :) tu sie zgadzam, ale moim zdaniem troche on przesadza, ja jak nie wiem, jak komus pomoc, to proste - nie pomaga, a nie wypisuje byle, co, zeby tylko 'cos' napisac, a bo moze ktos mi da punkcika i bede duuzo i w ogole, bedie faaaajnie... :|
nikt nie musi mieć zawsze racji ani mieć każdy wyprodukowany telefon w ręku...
zgadza sie, ale on chwilami sie zachowuje, tak jakby mial kazdy, wyprodukowany telefom w reku, moze Wam to nie przeszkadzam (?), ale to jest strasznie irytujace, przynajmniej dla mnie..
Eone !
Zupełnie cię nie rozumiem.
Po pierwsze jesteś jedyny, który mi "wierci dziurę w brzuchu".

Po drugie, w porównaniu do innych, ja nie upominam się o pomógł, nawet jak nie dostanę.

Po trzecie, podaj mi post, którym pomogłem, a punkt mi się nie należał.

Po czwarte, nigdy nie zachowywałem się, ani nie miałem wszystkich telefonów w ręku.
Szczerze, to nie miałem prawie żadnego (co to jest ok. 10 telefonów)

Podsumowując, wpadłeś w depresję, z powodu, że nie mianowali cię na moderatora.
Może nawet chciałeś być j. adminem. ;)

Ale niestety eone, życie jest ciężkie.
Jeśli ty nie popełniasz nigdy błędów, to idź se na oxford i zostań profesorem.
Wtedy będziesz tak jak ta nauczycielka, co mówiła, że wieloryb to ryba.

Wcale nie sądzę, że jestem mądry, w porównaniu do innych forumowiczów jestem o wiele mniej inteligentniejszy, ale z powodu wieku.
Z tego samego powodu dokucza mi eone.

Ale wiesz eone, humor mi się poprawił, teraz role moga się odwrócić.
Chcesz?
Proszę?
Jak się będziesz czuł w roli "gamonia" jak to mnie nazwałeś?
Ciekawy jestem. ;)

Weź jakiś deprim, zanim nie jest za późno. :D:D:D

Obrazek

 #50850  autor: kamil1221
 02 lut 2006, 22:07
Frasio pisze:Eone !
Zupełnie cię nie rozumiem.
Po pierwsze jesteś jedyny, który mi "wierci dziurę w brzuchu".

Podsumowując, wpadłeś w depresję, z powodu, że nie mianowali cię na moderatora.
Może nawet chciałeś być j. adminem. ;)

Wcale nie sądzę, że jestem mądry, w porównaniu do innych forumowiczów jestem o wiele mniej inteligentniejszy, ale z powodu wieku.
Z tego samego powodu dokucza mi eone.

Ale wiesz eone, humor mi się poprawił, teraz role moga się odwrócić.
Chcesz?
Proszę?
Jak się będziesz czuł w roli "gamonia" jak to mnie nazwałeś?
Ciekawy jestem. ;)

Weź jakiś deprim, zanim nie jest za późno. :D:D:D
Ale to pozytywne jak... brak mi slow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Brawa dla FRASIA!!!!!
Genialnie to ujoles !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!