DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #47060  autor: mation
 21 sty 2006, 21:18
jestem z wami D@rio Klusek i Frasio.
pisywalem kiedys na forum na ktorym jak odpowiedzialo sie w temacie w ktorym stosowna odpowiedz juz padla dostawalo sie warna. to bylo straszne!!

natomiast jestem za tym zeby ci co maja dysleksje skladali papiery do witka bysmy nie uznawali ich bledow (to zart sie rozumie) :D:D:D

 #47061  autor: Vin
 21 sty 2006, 21:24
Popieram :twisted:

 #47088  autor: daniel
 21 sty 2006, 22:29
Nie ma sensu tworzyc jakis bezsensownych regulaminow.
Regulamin wyrobi tylko sztywne zasady, typu:
Nie masz prawa obrazac moda, admina i innych userow.
Podpis moze miec max 2 linijki, jak wiekszy to ban....
I tak dalej, I tak dalej...

Kazdy powinien sie trzymac wlasnych zasad, jezeli rodzice Cie dobrze wychowali, to wiesz jak zachowac sie w odpowiednim towarzystwie ;)

Jasne nie bedziemy sie tutaj zachowywac, jak na pogrzebie, czy w luksusowej restauracji :)

Najwazniejsze aby kazdy pomyslal 5 razy, zanim cos napisze.
Tylko wtedy mozna zapobiec "burdelu", za przeproszeniem :)

Pozdrawiam!

Lights are blinding my eyes...

 #47282  autor: kalin
 22 sty 2006, 14:09
We wtorek pojawi sie pierwszy zarys regulaminu wtedy ocenicie czy jest taki koszmarny :wink: Mial pojawic sie dzis ale musicie mi wybaczyc,toczylem ostra walke z finlanda cytrynowa na studniowce :-D :-D

 #47285  autor: Przemek
 22 sty 2006, 14:12
To może zamiast regulaminu stwórzmy jakiś zbiór wskazówek,10 przykazań forumowicza 8) czy coś takiego ale żeby było z humorem trochę.Regulaminu trzeba sztywno się trzymać,a to będą jakieś tam punkty mówiące o przestrzeganiu tylko najważniejszych rzeczy czy coś w tym stylu,żeby było na luzie :wink:

 #47289  autor: WitekT
 22 sty 2006, 14:20
O, takie 10 przykazań mi się podoba. :)

 #47293  autor: Klusek
 22 sty 2006, 14:29
Za 10 przykazaniami jestem jak najbardziej.
Żeby nie było, że się podlizuję Witkowi to chciałe to już wcześniej napisać tylko, że Witek mnie uprzedził :wink:

Obrazek
Obrazek

 #47495  autor: kameT
 22 sty 2006, 19:10
Ooo dobry pomysł. Popieram :D

3510i --> T630i--> 6230i --> 6230i / 3310 --> 6230i / 6060
--> 6300 / 6230i --> 6300 / W580i --> N82 / 6300 --> N82/ 6303 --> S8500(Wave) / N82 .
"The future starts today, not tomorrow!"

 #50423  autor: sinister_stirrer
 01 lut 2006, 09:42
Aby nie bylo anarchizmu powinno byc kilka zasad:)Nie ma co:)
Wg mnie po pierwsze koniec z Off Topikami... To jest jedyne forum gdzie 70% postow to sa OT. I tak samo posty z hide parku nie powinny byc naliczane... bo nabijaine postow zakladajac tematy "jakie srubokrety posiadasz w domu" jest nieco karygodne i smieszne:)
Po takich zabiegach forum wyrobi sobie jakas renome... i bedzie adekwatne do serwisu prowadzonego przez naszych adminow:)A by nie bylo tak jak teraz.... by cos znalezc, jakis interesujacy cie teamt albo informacje trzeba przebrnac przez setki glupawych postow:)
Ps. Wiekszosc krytykuje regulamim ktorego jeszcze nie ma:) Tylko polak tak potrafi:) W dodatku z tego co zauwazylem najbardziej przeciwna jest przeciwna jest mlodziez od 15 do 17 lat:) Bez stresowe wychowanie wychodzi:P

 #50432  autor: WitekT
 01 lut 2006, 10:35
Przyjdzie czas i będzie trzeba porobić porządki na forum - np. poucinać offtopicowe ogony niektórym wątkom i wrzucić do hydeparku.

re

 #50539  autor: Saracen
 01 lut 2006, 17:37
WitekT pisze:Przyjdzie czas i będzie trzeba porobić porządki na forum - np. poucinać offtopicowe ogony niektórym wątkom i wrzucić do hydeparku.
ano trzeba bedzie tylko wtedy 10 moderatorów ..braknie...

[email protected]
Obrazek

 #50540  autor: Przemek
 01 lut 2006, 17:38
A kalin miał coś przygotować i nie ma nic :shock:

 #50551  autor: daniel
 01 lut 2006, 18:18
sinister_stirrer pisze:Bez stresowe wychowanie wychodzi:P
Co Ty opowiadasz???
Jakie bez stresowe wychowanie?
W Polcse??
No to Cie chyba troszke pogrzalo kolego...

W Polsce bezstresowe wychowanie to niewypal... stres jest wiekszy niz jak na kiblu siedzimy!

Jesli nie masz porownania z zachodem to sie nie odzywaj na temat zeczy, o ktorych nie masz pojecia, OK?

Wiekszosc z was, nie ma pojecia co to znaczy bez stresowe wychowanie!
To nie chodzi o to ze masz nie bac, ze zle napiszesz sprawdzian... itp...

od jesito: nie robić off topa :evil:

Lights are blinding my eyes...

re

 #50561  autor: Saracen
 01 lut 2006, 18:54
regulamin bedzie-to obiecuje tz 10 przykazań..moze więcej..

[email protected]
Obrazek

 #50605  autor: sinister_stirrer
 01 lut 2006, 20:17
daniel pisze:
sinister_stirrer pisze:Bez stresowe wychowanie wychodzi:P
Co Ty opowiadasz???
Jakie bez stresowe wychowanie?
W Polcse??
No to Cie chyba troszke pogrzalo kolego...

W Polsce bezstresowe wychowanie to niewypal... stres jest wiekszy niz jak na kiblu siedzimy!

Jesli nie masz porownania z zachodem to sie nie odzywaj na temat zeczy, o ktorych nie masz pojecia, OK?

Wiekszosc z was, nie ma pojecia co to znaczy bez stresowe wychowanie!
To nie chodzi o to ze masz nie bac, ze zle napiszesz sprawdzian... itp...
Chlopczyku chyba nie wiesz wogole o czym mowilem :) I chyba sam niewiesz o czym mowisz:)
A jezeli masz do mnie jakies awersje to prosze na prv lub w inny sposob a nie zasmiecah tamtu:)
------------------

a kiedy mozemy sie takowego spodziewac?

 #50614  autor: daniel
 01 lut 2006, 20:31
Mnie chodzi o to, ze w Polsce to jest wielkie gowno, jesli chodzi o bez stresowe wychowanie w szkole, w porownaniu do Anglii.

Tutaj do szkoly, nie chodze dlugo ale juz cokolwiek moge powiedziec, w Polce nie spotkalem sie jeszcze aby do nauczyciela mowiono per Ty.

Jezeli nawet jedna osoba jest nie przygotowana do sprawdzianu, jest on przekladany.
Na przerwach slychac tylko odglosy rozmow, zadnych krzykow...

Nie chce sie klucic, bo nie od tego jest forum....

Pozdrawiam!

Lights are blinding my eyes...

 #55416  autor: Kaczy
 21 lut 2006, 23:10
Zgodnie z tytułem, jednak trochę na wesoło (troszeczkę).
Wersja po angielsku, no ale... w końcu języków trzeba się uczyć :twisted: :twisted:

Posting and You

...::: Made for loneliness :::...

 #55432  autor: daniel
 22 lut 2006, 07:57
Kaczy pisze:Zgodnie z tytułem, jednak trochę na wesoło (troszeczkę).
Wersja po angielsku, no ale... w końcu języków trzeba się uczyć :twisted: :twisted:

Posting and You
Sorry... ale chodzi Ci o mnie, i moje posty :?: :shock:

Lights are blinding my eyes...

 #55438  autor: kallafior
 22 lut 2006, 09:42
Tak czytając ten temat od pierwszego postu do ostatniego można zobaczyć coś ciekawego. Mówicie o spamowaniu i nabijaniu, schodzeniu z tematu i kłótniach. Skoro nie uniknięto tego tutaj to i nie uniknie się tego poprzez wprowadzenie regulamniu skoro osoby będące jego prekursorami taką sytuacje stworzyły :wink: :roll: ale to tak na marginesie :smt005

A tak stricte na temat to ja osobiście uważam iż pomysł Przemka jest chyba najlepszy. 10-ęć przykazań, wskazówek najbardziej odpowiada realiom naszego forum :)

[ Dodano: 2006-02-22, 09:57 ]
Kaczy pisze:Posting and You
Dobre to jest :) Parę osób mogłoby się z tego wiele nauczyć :)
daniel pisze:Mnie chodzi o to, ze w Polsce to jest wielkie gowno
Przepraszam, że schodzę z tematu ale muszę to napisać. To wielkie g.....no zaczęło się wraz z reformą szkolnictwa, które jest wzorowane na styl zachodni. Przed tym faktem poziom kształcenia w Polsce był jednym z wyższych w Europie. Czy potrafiłbyś teraz wziąć mapę polityczną świata i zaznaczyć stolice wszystkich krajów na świecie ? To samo z mapą geograficzną. Gdy ja chodziłem do liceum to było to na porządku dziennym. Teraz dzięki g...nie z zachodu dziecko w Polsce nawet nie wie kto był pierwszym królem Polski albo kiedy był chrzest Polski. A Ty jeszcze piszesz o zwracaniu się do nauczycieli per Ty. Daj spokój. :smt011

Obrazek
Obrazek

 #55445  autor: Kaczy
 22 lut 2006, 10:07
daniel pisze:Sorry... ale chodzi Ci o mnie, i moje posty :?: :shock:
Pisałem to ogólnie.
Tak jak napisałem, nie chciałem tworzyć nowego wątku o regulaminie.

...::: Made for loneliness :::...