DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #344876  autor: babeo
 06 lip 2009, 08:09
Mam taką propozycję. Czy byłoby możliwe podawanie z wyprzedzeniem jakie modele telefonów są aktualnie testowane i na jakie testy mamy oczekiwać?

Zdarza się, że dokonujemy wyboru między nowymi modelami słuchawek zanim pojawią się testy, a po ich lekturze wybór mógłby być inny. Tak było ostatnio z LG Cookie, gdyby jakiś czas temu pojawiła się informacja, że jego test będzie, tylko trzeba poczekać, byłoby to bardzo przydatne (przynajmniej) dla mnie, a sądzę, że dla innych także.

 #344879  autor: kowcio
 06 lip 2009, 08:59
babeo, ja to kiepsko widzę, ponieważ później zniecierpliwieni ludzie będą ciągle pisać komentarze kiedy będzie, kiedy będzie, a napisać test do najprostszych ani najłatwiejszych zadań niewątpliwie nie należy.

 #344883  autor: babeo
 06 lip 2009, 09:21
kowcio pisze:kiedy będzie, kiedy będzie
Wydaję mi się, że zależy to od dobrej woli. Jakoś LuiN założył temat, że testuje E75 i było ok. Tak samo postępował Tankian vel MarcinK :-)

ma to być rodzaj zapowiedzi, bez wiązania się terminami.

 #344885  autor: kowcio
 06 lip 2009, 09:27
babeo, ale chodzi Ci o Forum, czy o serwis? Jak forum to jeszcze ok. Ale na serwis takich informacji wg mnie nie ma sensu wrzucać.
babeo pisze:ma to być rodzaj zapowiedzi, bez wiązania się terminami.
Wiesz jacy są ludzie. Napisąłbyś taką informację w newsie i na drugi dzień ludzie pisaliby komentarze, kiedy będzie itd...

 #344903  autor: babeo
 06 lip 2009, 10:52
kowcio pisze:ale chodzi Ci o Forum, czy o serwis?
Forum, forum :) tak jak to zrobił wspomniany LuiN przy wspomnianej E75 :-)

 #345012  autor: vinc
 06 lip 2009, 20:15
babeo dobrze, że to poruszyłeś, ponieważ miałem tak zrobić. Jednak z braku czasu wyleciało mi to z głowy :? W przyszłości postaram się by powstawały tematy na temat testowanych urządzeń (przynajmniej przeze mnie) :-)

Obrazek

 #345070  autor: babeo
 07 lip 2009, 08:34
vinc, przepraszam za śmiałość, ale czy Ty jesteś autorem któregoś z 'oficjalnych' testów telepolis? Czy masz na myśli 'testy czytelników' i np. Twój test e51?

 #345074  autor: DD7
 07 lip 2009, 09:37
babeo pisze:vinc, przepraszam za śmiałość, ale czy Ty jesteś autorem któregoś z 'oficjalnych' testów telepolis? Czy masz na myśli 'testy czytelników' i np. Twój test e51?
Vinc jest autorem tego testu.

Co do tematu, popieram w pełni.

 #345090  autor: babeo
 07 lip 2009, 11:37
blade_ninja pisze:Vinc jest autorem tego testu.
No proszę, widać zostałem w tyle :P

 #345136  autor: express100
 07 lip 2009, 16:17
Ja również popieram, chociaż nie zdziwiłbym się gdyby postulat nie został przyjęty, przez to o czym napisał Kowcio, bo nie którzy po parę razy dziennie pisaliby: KIEDY?

Doładowania do wszystkich sieci- www.blue.pl
PLAY- STARA, NOWA, FRESH
Orange- NOGo, OPOP
T-Mobile- NTT i Happy8, Heyah NOWA i PAKIETOWA
mBank mobile 19gr+50MB+100zł/m-c

 #345139  autor: elrond
 07 lip 2009, 16:34
To jest naprawdę dobry pomysł, co widać po temacie LuiN'a o E75. Można zrobić burzę mózgów, zostaną zadane pytania o sprawy które tester może zwyczajnie pominąć. Tylko trzeba by dobrze pilnować porządku, bo express100 ma rację - to byłby także raj do spamowania.

 #345141  autor: kowcio
 07 lip 2009, 16:49
W takim razie przydałoby się takie specjalne miejsce na te zapowiedzi testów i dyskusję. Nie wiem, jak widzicie to- testerzy mieliby zakładać tematy w działach danej marki? Ja to widziałbym tak, że w kategorii "Inne" powstanie taki dział jak zapowiedzi testów czy coś ;) Żeby był porządek i łatwiej było można znaleźć temat.

 #345197  autor: Sirmark
 07 lip 2009, 21:39
babeo pisze:Forum, forum :) tak jak to zrobił wspomniany LuiN przy wspomnianej E75

jesli chodzi o forum, to mysle ze problemu jakiegos nie ma, o ile testujacy nie beda zapominac. natomiast niebezpieczenstwo pewne jest, bo czesto sie zdarza, ze jeden testy wyprzedza inne, ze wzgledu na to ze akurat szybciej trzeba odeslac dany telefon niz ten drugi.
blade_ninja pisze:Vinc jest autorem tego testu.
tak, vinc sie tajniaczyl chyba przez 8 miesiecy, zanim przez przypadek zauwazylem ze calkiem fajnie pisuje gdzie indziej.
No i jest u nas :)

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #345230  autor: babeo
 08 lip 2009, 07:36
SirmarK pisze:tak, vinc sie tajniaczyl chyba przez 8 miesiecy, zanim przez przypadek zauwazylem ze calkiem fajnie pisuje gdzie indziej.
A to Brzydal :-D
 #384329  autor: babeo
 31 sty 2010, 17:00
Mam takie pytanie, czy możliwym jest, aby co jakiś czas pojawiała się informacja o tym jakie telefony znajdują się aktualnie 'na testach'?

Nie chodzi tutaj o jakieś konkretne podawanie terminu ukazania się gotowego testu, ale o samą informację, że takowy się ukarze. Przydatne jest to przy przedłużaniu umów, często proponowane są nowe telefony o których nie ma jeszcze dużo informacji w sieci, a mamy możliwość podpisana umowy ciut później.

Sądzę, że dla niektórych przydatną byłaby informacja, że dany model jest/będzie testowany przez telepolis.pl i że warto odczekać troszkę z decyzją.

 #384365  autor: lookass
 31 sty 2010, 19:47
Bardzo dobry pomysł. Na głownej powinna byc gdzieś rubryka: Już wkrótce test ...
Bo nigdy nie wiadomo czego można się spodziewac :D

 #384380  autor: RafalM
 31 sty 2010, 21:21
Na głównej, lub jak to czynił któryś z testerów (chyba Luin) nawet tu, na forum. Pomysł dosyć dobry. Ciekawe czy coś z tego wyniknie.

 #384382  autor: elmer7
 31 sty 2010, 21:35
Ja również popieram taki pomysł :-)

 #384399  autor: vinc
 31 sty 2010, 22:48
babeo i po co dublować ten temat KLIK ? Chyba, że chodzi o główną? Mimo wszystko uważam temat za zdublowany...

Próbowałem na forum zakładać tematy na temat przyszłych testów, ale reakcja była znikoma. Mimo wszystko często jest info o zbliżających się testach w komentach.

Wątki scalam..

Obrazek

 #384406  autor: orson_dzi
 31 sty 2010, 23:05
vinc pisze:Mimo wszystko często jest info o zbliżających się testach w komentach.
Prawie przy każdym teście pada takie pytanie i przeważnie są informacje o tym, co aktualnie jest w testach.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)