DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #37509  autor: CrashBandicot
 25 gru 2005, 06:45
Wpadlem dzisiaj na wasza strone, gdyz poszukiwalem miejsca gdzie moge porownać sobie pewne telefony.

W porownaniu znalazły się trzy aparaty:

Samsung SGHC100, Nokia 6800, Nokia 3510i

Jestem posiadaczem dwóch pierwszych i znam je dos dobrze. Niestety wsrod informacji znajdujacych sie w waszej bazie znalazlem kilka brakow, jak rowniez kilka informacji po prostu niezgodnych z prawda. Tak wiec mam pytanie do administratorow. Czy cos z tym zrobicie? Czy moze po prostu pozwolicie na przyklad mnie zglosic poprawki do waszego serwisu? Nie wiem jak w przypadku innych telefonow, ale w tych trzech spokojnie moge informacje poprawic na prawidlowe. Prostym przykladem moze byc wasza informacja dotyczaca braku klienta poczty email w telefonie Samsung SGHC100. Otoz klient taki znajduje sie w aplikacjach. Jest seryjnie wgrany przez Samsunga (wystarczy przeczytac instrukcje by to sprawdzic) do telefonu i nie chce was martwic, ale dziala troche wolno, ale za to bez najmniejszego bledu. Jak na swoje mozliwosci daje sobie swietnie rade przykladowo z mailem posiadajacym graficzny zalacznik (zdjecie). Nie chce sie tu rozpisywac na temat innych niedociagniec, ale niestety informacje ktore przedstawiliscie sa po prostu w kilku przypadkach nie prawdziwe.

Tak wiec. Gdzie mozna wyslac poprawiona wersje waszych opisow?

Pozdrawiam

 #37512  autor: Frasio
 25 gru 2005, 08:55
1. Nie musisz z tego powodu się złościć, to zdarza się często.

2. Podaj to tui, to wtedy będzie można poprawić. ;)

Obrazek
 #37522  autor: WitekT
 25 gru 2005, 11:32
CrashBandicot pisze:Niestety wsrod informacji znajdujacych sie w waszej bazie znalazlem kilka brakow, jak rowniez kilka informacji po prostu niezgodnych z prawda. Tak wiec mam pytanie do administratorow. Czy cos z tym zrobicie? Czy moze po prostu pozwolicie na przyklad mnie zglosic poprawki do waszego serwisu?
Fajnie byłoby, gdybyś uwagi o konkretnym modelu napisał w komentarzu pod danym telefonem. Wtedy ja poprawię. :) Będę to robił w święta, bo trochę się tych niedoróbek uzbierało. ;) Dzięki z góry!

 #37537  autor: CrashBandicot
 25 gru 2005, 12:56
Ok Jak tylko odetchne po jedzeniu to poszukam odpowiednich miejsc i wpisze tam swoje "poprawki"

Pozdrawiam

 #37539  autor: WitekT
 25 gru 2005, 13:00
Dzięki! :)

 #38255  autor: CrashBandicot
 28 gru 2005, 06:22
A wiec tak:

Samsung SGHC 100:

Wasze informacje -> informacje prawidlowe

1. Akumulator LiIon -> standardowo dodawana LiIon (Polymer)
2. Klient Email Brak -> Wgrany przez producenta sprawny klient poczty w aplikacjach

Nokia 6800:

1. Wyswietlacz dodatkowy, brak danych -> Nie posiada
2. Dostepna pameć Brak danych -> O ile dobrze pamietam to 3,5 MB, ale jeszcze sprawdze
3. Aparat fotograficzny Brak danych -> mozliwosc dokupienia.
4. Polifoina Brak danych -> Wedlug instrukcji 40 tonow (jednoczesnie maksimum 4)

To by bylo na tyle z tego co puki co znalazlem. jak tylko wpadne na cos nowego to was powiadomie

Pozdrawiam.

PS. Wybaczcie ze poprawki zamiescilem tutaj, ale po prostu zapomnialem ze mam szukac odpowiedniego miejsca. mam nadzieje ze zbytnio wam to nie przeszkodzi.