DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:

 #297369  autor: Sirmark
 13 lis 2008, 02:45
express100 pisze:Pandę, ale nie wiem co teraz zainstalować...
Ale znowu jest to samo mimo, że nic na kompie nie robiłem :evil:
Ale wtedy pomogło, teraz to już mam pustkę w głowie- nie wiem o co tu chodzi
kiedys pande testowalem u ojce w firmie i narzekal na spowalnianie kompow, poza tym tez mialem ten problem ze musialem sie naklikac bo mi uslugi lokalne na starcie poblokowal.

Od jakiegos czasu odczuwam na znajomych i tym co sie w sieci dzieje, ze nie ma juz co ufac darmowym wersjom. Widze infekowane kompy pomimo zabezpieczen.
Wole zdac sie na cos platnego.

Poprzegladalem testy antywirow i firewalli, oraz z doswiadczenia wiem ciut jak niektore programy sie sprawuja i wybralem kasperskiego. roczna licencja na 3 stanowiska to jakies 160 zl brutto (dobre oferty sa na allegro) czyli jakies 53 zl na kompa. Naprawde nie ma co oszczedzac.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #299856  autor: express100
 26 lis 2008, 01:24
Niestety tylko raz wtedy się to udało zrobić i żadne zabiegi na kompie nie pomagają :cry:
Ale wpadłem na pomysł, że jak mi się do 500 nieprzeczytanych zbliża to wchodzę na www.telepolis.pl w komórce, przy okazji jak np. jestem u dziadka, czy wracam do domu komunikacją miejską, ale zawsze to sposób, aby tego komunikatu nie było :wink:
Pozdrawiam! :-D

[ Dodano: 2008-11-26, 01:25 ]
Korzystam z netu w Playsecie (Huawei U121)

[ Dodano: 2009-04-19, 23:45 ]
Od kilku dni (3-7dni?) znowu mogę oznaczać tematy jako przeczytane w kompie, mimo iż nie wykonywałem żadnych zabiegów.

Doładowania do wszystkich sieci- www.blue.pl
PLAY- STARA, NOWA, FRESH
Orange- NOGo, OPOP
T-Mobile- NTT i Happy8, Heyah NOWA i PAKIETOWA
mBank mobile 19gr+50MB+100zł/m-c

 #428687  autor: znawca
 09 wrz 2010, 21:01
Przykro mi, że odkopuję... ale problem jest podobny...
tzn. Jest jakaś opcja w profilu, żeby automatycznie oznaczało każdy post jako przeczytany lub w ogóle nie informowało o przekroczeniu 1000?
Tak :D Jestem leniwy i to jedno kliknięcie robi mi różnicę :wink:
Należę do tych co rzucają komputerem za każdą sekundę opóźnienia :-D

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #428696  autor: wtd
 09 wrz 2010, 21:22
Trochę może odbiegnę od dyskusji, ale też do tematu pasuje.
Jak oglądam nowe posty to w dziale jaki telefon wybrać jest mnóstwo oczekujących na akceptację, jak oznaczę tematy jako przeczytane to one też się oznaczają. Tylko że po zaakceptowaniu ich przez moda pozostają "przeczytane". Dałoby radę coś z tym zrobić żeby nowe posty pokazywały się po akceptacji a nie w trakcie oczekiwania?

 #428847  autor: Sirmark
 10 wrz 2010, 23:55
wtd pisze:Dałoby radę coś z tym zrobić żeby nowe posty pokazywały się po akceptacji a nie w trakcie oczekiwania?
Tak dziala ten mechanizm forum. Ciezko go modyfikowac. Ale jak mowilem w innych miejscach. Forum bedzie wymienione. Z tym ze wszystko w swoim czasie.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #429922  autor: kowcio
 16 wrz 2010, 17:15
SirmarK, a czy da radę zrobić na nowym forum tak, żeby po otworzeniu listy z nowymi postami pojawił się box wyboru, żeby zaznaczyć pewne tematy do oznaczenia jako przeczytane? Taki bajer, a naprawdę pomógłby szybciej uporać się ze sporą ilością postów. Dzisiaj z ponad 2 tys. postami musiałem się uporać, pozostało jakies 400

 #430182  autor: Sirmark
 18 wrz 2010, 03:55
kowcio pisze:SirmarK, a czy da radę zrobić na nowym forum tak
panie, a skad mam wiedziec. ;) Jeszcze nawet na 100% nie wybralem nowego enginu.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #430245  autor: orson_dzi
 18 wrz 2010, 12:52
Tak profilaktycznie...
Niech tylko nie przyjdzie Wam do głowy robić coś takiego, że jak coś się zacznie sypać na starym forum, to zostawicie to stwierdzając, że nie ma sensu nic poprawiać, bo kiedyś będzie nowe forum i tam się to poprawi ;) .

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #430400  autor: kowcio
 19 wrz 2010, 11:18
orson_dzi pisze:Niech tylko nie przyjdzie Wam do głowy robić coś takiego, że jak coś się zacznie sypać na starym forum, to zostawicie to stwierdzając, że nie ma sensu nic poprawiać, bo kiedyś będzie nowe forum i tam się to poprawi ;) .
O co Ci chodzi?
Co się teraz sypie, ja nic o tym nie wiem?

 #430409  autor: orson_dzi
 19 wrz 2010, 13:13
kowcio pisze:Co się teraz sypie, ja nic o tym nie wiem?
Poza tymi ostatnimi chwilowymi przerwami nic się nie sypię.
Mówię tylko żeby nie robili czegoś takiego, gdyby coś zaczęło się sypać.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)