DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #34655  autor: Rogal
 12 gru 2005, 23:17
adam3330sz pisze:a ja spytam tak o... czy ty poprostu nie jestes zazdrosny o to ze oni sa Moderatorami a ty nie? i ze poprostu chcesz nim byc. ;-)
też mi się tak wydaje , bo zaczynasz już wszystkie brudy wyciągać żeby jak najbardziej oczernić Moderatorów :x
 #34667  autor: blom
 13 gru 2005, 09:48
eone pisze:Witam,

...telepolis.pl/forum forum niby ladne, fajne, wszystko ok, tylko, czy na tak powaznym forum nie powinno byc normalnych moderatorow, ktorzy sie znaja na gsm'ie? mowie tutaj o piotrz, nic do niego nie mam, ale ... nie sadze, zeby mial jakis czesty kontakt z roznymi telefonami, a do tego jak moderator tak powaznego ( :?: ) forum moze miec 15 lat? Kolejny moderator tego typu to Frasio. Koles ma 13 lat, a kozaczy, doradza, cwaniakuje jakby byl dorosly. ZENADA. To jeszcze dziecko, co on moze miec wspolnego z telefonami? moderatorami takiego forum powinni byc ludzie powazni, maja na codzien kontakt z telefonami, prowadzacy seriw, komis, umiejacy naprawiac, po prostu - znajacy sie na rzeczy.. rece mi opadaja jak widze wypowiedzi np. takiego Frasio, ktory jest moderatorem.
mam nadzieje, ze nie usuniecie tego tematu i jeden z kilkuletnich moderatorow nie raczy mnie zbanowac.

pozdrawiam
Kontynuując twój tok myślenia są 3 opcje:

1 – nie podoba się podziękuj i wyjdź nikt tu nikogo na sile nie trzyma
2 – mama bila ze musisz się gdzieś wyżalić?
3 – jak Twoja frustracja jest wywołana brakiem odpowiedzi na post lub niepełną odpowiedzią to sorki, ale tu duchy święte nie siedzą

ps. banowac za co?

 #34728  autor: Skarpyta
 13 gru 2005, 15:52
eone moze masz okres :-D

Obrazek
Obrazek

 #34766  autor: MarcinK
 13 gru 2005, 18:00
Skarpyta pisze:eone moze masz okres :-D
:smt005 :smt005 :smt005

 #34780  autor: Damiano
 13 gru 2005, 18:54
eone - mylisz sie. Moderatorzy nie są osobami które odpowiadają za wszystkie działy :)
Frasio odpowiada za HP - spędza w tym dziale dużo czasu, wesoły chłopak, więc on tam trzyma porządek. Tanakian, jessito, PICIA, WitekT - przykłady osób, które serio znają się na rzeczy. Nie powiesz, ze są dopasowani do złych działów. Wydaje mi się, ze to forum nie polega na sztywnych relacjach, i tylko na fachowym języku. Nawet jeśli ktos coś źle podpowie, znajdzie się osoba która wie jak pomóc (przy okazji się można posmiać ;)) Młodym też trzeba dać sznse - przecież to my jesteśmy gadżeciarzami ;) którzy lubią takie "zabawki" i rozpracowywują je w 10 minut bez instrukcji - wierz mi, my też dajemy rade! Nie należy wprowadzać zasady - Moderator od lat 18... Po co!? Jeśli tak by było, to nie bylibysmy jedna wielką Telepolisową rodzinką z papą Witkiem na czele ;) Oczywiście, przedewszystkim fachowe porady, ale nie tak, ze przekreślamy niektórych z miejsca...
Następnym razem pomyśl 2 razy zanim coś napiszesz. Jedni to oleją, ale niektórym mogło się zrobić przykro (dałeś do zrozumienia że są niepotrzebni itd.)

Takie jest moje zdanie...

 #34790  autor: mation
 13 gru 2005, 19:18
Damiano pisze:eone - mylisz sie. Moderatorzy nie są osobami które odpowiadają za wszystkie działy :)
Frasio odpowiada za HP - spędza w tym dziale dużo czasu, wesoły chłopak, więc on tam trzyma porządek. Tanakian, jessito, PICIA, WitekT - przykłady osób, które serio znają się na rzeczy. Nie powiesz, ze są dopasowani do złych działów. Wydaje mi się, ze to forum nie polega na sztywnych relacjach, i tylko na fachowym języku. Nawet jeśli ktos coś źle podpowie, znajdzie się osoba która wie jak pomóc (przy okazji się można posmiać ;)) Młodym też trzeba dać sznse - przecież to my jesteśmy gadżeciarzami ;) którzy lubią takie "zabawki" i rozpracowywują je w 10 minut bez instrukcji - wierz mi, my też dajemy rade! Nie należy wprowadzać zasady - Moderator od lat 18... Po co!? Jeśli tak by było, to nie bylibysmy jedna wielką Telepolisową rodzinką z papą Witkiem na czele ;) Oczywiście, przedewszystkim fachowe porady, ale nie tak, ze przekreślamy niektórych z miejsca...
Następnym razem pomyśl 2 razy zanim coś napiszesz. Jedni to oleją, ale niektórym mogło się zrobić przykro (dałeś do zrozumienia że są niepotrzebni itd.)

Takie jest moje zdanie...
powinieneś dostać nobla za ta wypowiedz :-D ale tak na serio to podzielam twoje zdanie

 #34797  autor: Klusek
 13 gru 2005, 19:27
Damiano pisze:...Tanakian, jessito, PICIA, WitekT - przykłady osób, które serio znają się na rzeczy....
Kurka wodna, nie znam się na rzeczy :cry: ;)
Z całą resztą posta zgadzam się w całej rozciągłości.
Ostatnio zmieniony 13 gru 2005, 20:18 przez Klusek, łącznie zmieniany 1 raz.

Obrazek
Obrazek

 #34803  autor: MarcinK
 13 gru 2005, 19:50
Znasz sie znasz :-D
wiesz o siemensach wiecej niz ja :oops: no moze oprocz SX1 :-D :-D

 #34849  autor: Damiano
 13 gru 2005, 21:52
Mówię tylko to co myślę, dzięki chłopaki :)

 #34851  autor: Frasio
 13 gru 2005, 21:58
Damiano zgadzam się z tobą w 95 % .
Nie pasuje mi jedna rzecz. ;)
To że jestem wesoły chłopak masz racje, ale jestem też moderem SE i jesteś już którąś z rzędu osobą która o tym zapomina.
Czuje się poniżony ;( :smt022
:toothy7: :toothy7: :smt080 :smt080 :D :-D :-D :D :D :-D :-D :D :D

Obrazek

 #34853  autor: piotrz
 13 gru 2005, 22:03
Klusek pisze:
Damiano pisze:...Tanakian, jessito, PICIA, WitekT - przykłady osób, które serio znają się na rzeczy....
Kurka wodna, nie znam się na rzeczy :cry: ;)
Z całą resztą posta zgadzam się w całej rozciągłości.
łeeee...ja też :( :cry: :oops: :smt010

 #34855  autor: MarcinK
 13 gru 2005, 22:08
oj panowie, ale koniec płaczu :-D

 #34863  autor: Damiano
 13 gru 2005, 22:16
Powiedziałem że są to tylko przykłady. Sorry że o Was zapomniałem ;)

 #34877  autor: D@rio
 13 gru 2005, 22:52
o mnie też tu zapomnieli cholera :P MENDY :D ;) :D

 #35679  autor: daniel
 18 gru 2005, 14:33
Każda ze stron ma troche racji, ale ja chcialbym przytoczyć tutaj przykład podlizywania się, i przymilania.
Nie jedno krottnie zauważyłem że moderatorzy podlizuje sie to WitkaT, co macie na celu.
Możliwe że WitekT, to lubi, lecz wiekszosc ludzi tego nie cierpi, i nie wyglada to ladnie, czytajac cos takiego...
pomyslcie troche nad tym....

Lights are blinding my eyes...

 #35686  autor: Vin
 18 gru 2005, 14:52
Daniel daj jakiś przykład bo ja niczego takiego nie zauważyłem :wink:
albo nie czytałem dobrze wątków :roll:

 #35699  autor: daniel
 18 gru 2005, 16:52
WitekT pisze:Ty akurat, Tankian, jesteś złym przykładem w kontekście tego, co powiedziałeś. ;)
Tankian pisze: :oops: ooops, racja :lol: :-D
dziwnie mi to zabrzmiała... takie wazelinowane przyznanie racji...
no ale bez obrazy chłopaki ;>

Lights are blinding my eyes...

 #35705  autor: WitekT
 18 gru 2005, 17:03
Jesteś przewrażliwiony. ;)
Tankian mówił to raczej z lekką nutką ironii.

 #35720  autor: daniel
 18 gru 2005, 17:48
Możliwe iż jestem :)
No ale nie dziwcie się, w szkole widze to na codzień, i aż gotuje się we mnie ;/

Lights are blinding my eyes...

 #35725  autor: WitekT
 18 gru 2005, 18:21
A po co tu ludzie mieliby się komuś podlizywać? Nic z tego nie mają. Podlizywać to powinienem się ja im - za to, że zechcieli pomóc mi prowadzić to forum. :)