DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:

 #31469  autor: piotrz
 22 lis 2005, 08:19
może witek niech pousuwa tych, którzy są obserwatorami i nie piszą od kilku miesięcy
bo niektórzy mają np.ważna sprawę i nie mogą wchodzić na telepolis... :)

re

 #31473  autor: Saracen
 22 lis 2005, 08:34
Shila pisze:Mozna by bylo zrobic porzadki, ale uwazam ze dopiero po nowym roku.. i pousuwac te osoby, ktore nic nie pisaly zalozmy od 2 miesiecy.

Trzeba bylo screena zrobic i upamietnic te chwile 1000 osob ;-)
shila ma rację-co do porzadku też sie zgadzam z koleżanką..
ps.
Zawsze pojawia się temat nieaktywni -nawet i u mnie na forum...co robić ano patrzeć robic listy wysłać 2 razy powiadomienie że konto staje sie nieaktywne...

[email protected]
Obrazek

 #31563  autor: Frasio
 22 lis 2005, 19:48
Shila pisze:Mozna by bylo zrobic porzadki, ale uwazam ze dopiero po nowym roku.. i pousuwac te osoby, ktore nic nie pisaly zalozmy od 2 miesiecy.

Trzeba bylo screena zrobic i upamietnic te chwile 1000 osob ;-)
I tu się nie zgodzę, a nawet zacytuję Witka który mówił coś takiego:
"Nie będę usuwał tych, którzy napisali choć jednego posta bo przecież posty też trzeba by było usuwać".
Może nie tak samo ale podobne znaczenie to miało.

Obrazek

 #31567  autor: Shila
 22 lis 2005, 20:33
Frasio, no tak! Ale chodzi mi o takich co NIE NAPISALI ANI JEDNEGO POSTA, a sa zarejestrowani :) i tylko robia "sztuczny tłum" :P

Telepolis.pl

 #31578  autor: Frasio
 22 lis 2005, 21:03
No o takich to ja własnie mówiłem.
;)
Witek już robił na wiosnę tamtą porządeczki ;)
Będą zimowe porządki?

Obrazek

 #31580  autor: WitekT
 22 lis 2005, 21:11
No będzie trzeba... :)

 #31586  autor: kubako
 22 lis 2005, 21:19
piotrz pisze:może witek niech pousuwa tych, którzy są obserwatorami i nie piszą od kilku miesięcy
bo niektórzy mają np.ważna sprawę i nie mogą wchodzić na telepolis... :)
a może niech Witek usunie mnie... serio mówie - chcę stać się symbolem walki z adminami - będę później na koszulkach jak Che Guevara :-)

 #31591  autor: WitekT
 22 lis 2005, 21:23
Oj Kubako... Tobie to się chyba nudzi, skoro do głowy przychodzą Ci takie pomysły... :-D

 #31596  autor: kubako
 22 lis 2005, 21:48
WitekT pisze:Oj Kubako... Tobie to się chyba nudzi, skoro do głowy przychodzą Ci takie pomysły... :-D
Dementuję plotkęjakoby mi się nudziło - właśnie spędziłem kupę czasu na stawianiu systemu na kompie i musiałem odreagować :-D

 #31641  autor: piotrz
 23 lis 2005, 08:21
kubako pisze:
piotrz pisze:może witek niech pousuwa tych, którzy są obserwatorami i nie piszą od kilku miesięcy
bo niektórzy mają np.ważna sprawę i nie mogą wchodzić na telepolis... :)
a może niech Witek usunie mnie... serio mówie - chcę stać się symbolem walki z adminami - będę później na koszulkach jak Che Guevara :-)
dlaczego dałeś MÓJ cytat???? :shock:
ja pisałem o obserwatorach, którzy nie piszą od kilku miesięcy...a nie o ostrożnych rozmówcach, którzy piszą codziennie :-D

p.s masz zły pomysł :wink:

 #31835  autor: kubako
 24 lis 2005, 19:58
piotrz pisze:dlaczego dałeś MÓJ cytat????
to był tylko taki żart :-)