DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

Jesteś za czy przeciw powstaniu takiego działu - zapoznaj się wcześniej z moim postem

Za
19
100%
Przeciw
Brak głosów
0%
Nie mam zdania
Brak głosów
0%

 #31399  autor: Skarpyta
 21 lis 2005, 20:55
WitekT pisze:Hmmm... Pomysł ciekawy. :)
Powiem więcej - jeżeli test będzie na prawdę ciekawy, nie będzie go u nas w bazie, to jesteśmy skłonni rozważyć jego umieszczenie w dziale ARTYKUŁY w głównym portalu i nawet dać na pół litra (jak się jest pełnoletnim). ;)
nawet jednego kieliszeczka nie da cie to przynajmniej lizaczek :-D

Obrazek
Obrazek

 #31414  autor: kubako
 21 lis 2005, 22:12
jesito pisze:Panowie, też jestem za, ale tylko w przypadku jesli testy będą robione przez odpowiednie osoby. Przed opublikowaniem takiego testu, będzie go musiał oczywiście zaakceptować Admin.
No właśnie też tak uważam, dlatego myślę, że można robić tak - ktoś publikuje swój test w dziale np. Nokia i daje tytuł "Nokia 6020 - opinia (test) użytkownika" no i pod tym postem będzie dyskusja czy przerzucić do działu "Testy użytkowników". Ostateczną decyzję podejmie admin po zapoznaniu się z opinią walnego zgromadzenia forumowiczów :-)
Co do tego, żeby robiły to odpowiednie osoby, to chyba nie będzie tych testów tak wiele żebyśmy mieli kłopoty z zauważeniem i odrzuceniem "plew".

 #31454  autor: Sirmark
 22 lis 2005, 01:20
WitekT pisze:Hmmm... Pomysł ciekawy. :)
Powiem więcej - jeżeli test będzie na prawdę ciekawy, nie będzie go u nas w bazie, to jesteśmy skłonni rozważyć jego umieszczenie w dziale ARTYKUŁY w głównym portalu i nawet dać na pół litra (jak się jest pełnoletnim). ;)
taa, jestem za..
juz dawno kiedys myslalem o czyms takim, jeszcze za czasow tworzenia tylko dla WP.pl
ale tak pomysl umarl z powodu przeszkod prawno-technicznych.
nie bylo tam tez forum.

tutaj jest i forum a i inne mozliwosci sie moga znalezc :)
Ciesze sie ze z tym pomyslem sie przypomniales. bo ja go odlozylem na polke i inne sprwy go przysypaly ;)

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #31579  autor: kubako
 22 lis 2005, 21:06
Aha - mam jeszcze jedną myśl. Strasznie mnie irytuje kiedy przeglądam posty i zamiast odpowiedzi na temat widze różne bzdury w stylu
czemu tylko na pół litra???
normalnie kpiny!!!!!!!
(pawelek32 - nie miej do mnie pretensji - chciałem tylko podać przykład postu offtopic).
No i moim zdaniem moderatorzy powinni w nowoutworzonym dziale takie posty po prostu wycinać, żeby pod testem znajdowały się tylko opinie na temat danego modelu, co zapobiegnie bałaganowi...

 #31583  autor: kalin
 22 lis 2005, 21:15
Offtopikowo dodam od siebie ze z calego forum takie posty powinny byc usuwane.Wylaczajac oczywiscie HP.

Co do tematu to mysle ze prosciej byloby poprostu wysylac je adminowi na meila.Gdy ten by go zaakceptowal link do testu pojawialby sie w nowo utworzonym temacie i dopiero wtedy zaczela by sie dyskusja.Na dobra sprawe jest to odwrocony pomysl kubako :wink:

 #31645  autor: piotrz
 23 lis 2005, 08:25
niektóre offtopiki są nawet ciekawe...
zresztą co to by było za forum, gdyby wszyscy pisali sztywno i bez żartów, humoru...

 #31654  autor: MarcinK
 23 lis 2005, 10:13
Testy uzytkownikow to swietna sprawa.
jestem jak najbardziej za.
sam moze cos napisze, heheh ( ostatnio mam xelibri 7, całkiem fajny fon)
a co do oftopikow, hmmm były,są i bedą, niestety :(

 #31656  autor: tytan
 23 lis 2005, 11:30
Ja również jestem jak najbardziej za tym !
Portal Telepolis jest już chyba najlepszy, na :arrow: 1 miejscu (newsy, forum, artykuły) !!! Tak trzymać koledzy :!: