DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
 #24663  autor: Saracen
 13 paź 2005, 06:50
wszelkie podane tutaj sufgestie są moim prywatnym odczuciem..za co nie biore odpowiedzialanosci :D ukłony w kierunku administracji.. :wink:

- jakos trzeba ozywic szatę graficzna..a jakieś style do wyboru..
- moze jakiś ruchomy banerek na górze...cos co de fakto pokaze profil forum...w Flash
- dodac dział mój komputer-przecież kazdy go ma i ma jakies tam problemy sugestie co do rozbudowy itd...
- dodanie działu telefony stacjonarne co warto kupic a dlaczego nie...itd

to narazie tyle cos jeszcze dodam niech pomyslę...bo to mi ise nasuneło w dniu pierwszych odwiedzin..

[email protected]
Obrazek

 #24671  autor: Shila
 13 paź 2005, 10:21
dodanie działu telefony stacjonarne co warto kupic a dlaczego nie...itd
istnieje juz takowy dzial, Sieci Stacjonarne i Internet
dodac dział mój komputer-przecież kazdy go ma i ma jakies tam problemy sugestie co do rozbudowy itd...
w sumie to jest forum o komorkach i mozna takie rzeczy dodawac w hydeparku
jakos trzeba ozywic szatę graficzna..a jakieś style do wyboru..
Tutaj sie wchodzi zeby pisac posty, a nie zeby sie bawic w zmiany szaty graficznej i zachwycac nimi oko.
moze jakiś ruchomy banerek na górze...cos co de fakto pokaze profil forum...w Flash
chyba tylko z tym sie zgodze :)

Telepolis.pl

re

 #24674  autor: Saracen
 13 paź 2005, 10:42
do shila...

- niewiesz jaki kupic aparat do sieci analogowej..który najlebszy...siemens,panasonic,alcatel,pomijam wszelkie sprawy komórek!!!!!!!-bo tego temat nie dotyczy...

piszesz mi-pisać posty SHILA..ale o czym..o pogodzie???

nie ulega watpliwości prowadze swoje Forum ale tu tez jestem i sadze4 ze pomoge bardzo wiele..

Forum to nie GG pamietaj o tym shila
ps
SHILA,...obserwuje ciebie ostatnio-jako moderatorkę ...zero działania..nic.. a moderator to taka osoba ze ma zawsze na dobro Forum -jego interesy i jak racjonaliatorstwo..a tego nie moge o Tobie moderatorze powiedzieć....
czasem warto skorzystac z oporad osób doswiadczonych...

dobrze jest kiedy Forum ktos sponsoruje zadarmo ale kiedy pewne działania musza byc wymuszone brak pomysłów...zabraknie dobrego wujka który nie pokryje kosztóow co wtedy???

ps2
obserwuję wszystko w taki czy inny sposób-naprawdę widzę wielkie mozliwości...

[email protected]
Obrazek

 #24675  autor: WitekT
 13 paź 2005, 11:09
PICIA - wiesz, fajnie że dajesz pomysłu racjonalizatorskie, ale moim zdaniem zbyt daleko idące. Co do dbania o ludzi - myślę, że dbamy. Przede wszystkim swoją pomocą. Tego nam chyba nie odmówisz...

Dział komputery nie jest niczym związanym z komórkami. Nie jest naszą polityką tworzyć community ogólne, tylko niszowe, specjalistyczne - na temat telefonów komórkowych.

Moderatorzy nie są od tego, żeby zmieniać szatę graficzną, której nie da się zmienić, bo forum jest zintegrowane z serwisem. Oni mają pilnować porządku i merytoryki dyskusji. Ja tam na Shilę nie narzekam. :) Choć być może niedługo będzie tak, że każdy moderator będzie miał po prostu oddzielnie działy do pilnowania, a nie całe forum jak teraz.

Trochę chyba nie rozumiesz naszej polityki - jest serwis (z wiadomościami, promocjami, artykułami, itp.) i forum, a nie forum i serwis...
 #24694  autor: piotrz
 13 paź 2005, 15:16
PICIA pisze: - jakos trzeba ozywic szatę graficzna..a jakieś style do wyboru..
wg mnie każdy powinien miec tak samo wyglądającą strone, żeby od razu było widać że to jest telepolis, a nie kółko różańcowe... :wink:
PICIA pisze:- moze jakiś ruchomy banerek na górze...cos co de fakto pokaze profil forum...w Flash
no to by się przydało... tylko, żeby nie ruszał się za myszką, tylko był w jednym i tym samym miejscu...
PICIA pisze:- dodac dział mój komputer-przecież kazdy go ma i ma jakies tam problemy sugestie co do rozbudowy itd...
to jest forum o KOMÓRKACH, a nie o KOMPUTERACH..
PICIA pisze:- dodanie działu telefony stacjonarne co warto kupic a dlaczego nie...itd
w telefonach stacjonarnych nie ma raczej żadnych rzeczy, które by decydowały o wyborze...
nie wieszają się, mają wygodną klawiaturę, problem baterii nie istnieje, bo jak się rozładuje, to zawsze można podłączyć do postawki ładującej, która jest w drugim pokoju... :-D

 #24715  autor: Przemek
 13 paź 2005, 18:15
Mi obecny wygląd się podoba zwłaszcza jeżeli chodzi o układ kolorów itp. a co do bannerków to według mnie wcale nie są tu potrzebne...

re

 #24737  autor: Saracen
 13 paź 2005, 19:43
dobra nie bede zawracał juz gitary....patrz mój poziom nad avtarem...
chciałem deko ruszyć ...aby było lepiej ...a może faktycznie sie myle co do kiepskich moich pomysłów....

[email protected]
Obrazek
 #24739  autor: mol
 13 paź 2005, 19:48
PICIA pisze:dobra nie bede zawracał juz gitary....patrz mój poziom nad avtarem...
chciałem deko ruszyć ...aby było lepiej ...a może faktycznie sie myle co do kiepskich moich pomysłów....
Nie martw się ja Cie popieram w niektórych pomysłach :-D
 #24741  autor: WitekT
 13 paź 2005, 19:51
PICIA pisze:dobra nie bede zawracał juz gitary....patrz mój poziom nad avtarem...
chciałem deko ruszyć ...aby było lepiej ...a może faktycznie sie myle co do kiepskich moich pomysłów....
Pomysły masz niegłupie - ale nie pasujące w tej chwili do naszej filozofii, a także pod względem technicznym nie zawsze dają się zaimplementować...

Prawda jest taka - forum nie tworzą skórki, grafika i dodatkowe działy... Tworzą ją ludzie.

re

 #24744  autor: Saracen
 13 paź 2005, 19:55
proponuję zamknąc temat...

[email protected]
Obrazek
 #24746  autor: mol
 13 paź 2005, 19:57
PICIA pisze:proponuję zamknąc temat...
Picia musisz walczyć ... :-)

 #24753  autor: Dragon
 13 paź 2005, 20:35
jesli chdozi o kolorsytyke to jak juz zmienaic to calego serwisu, a nie tylko forum, a to znowu troche pracy :P
a reszta pomyslow to tez odpada, i nie zniechecaj sie, podrzuc czasem jaksi pomysl, mzoe sie wykorzysta :P
 #26464  autor: Sirmark
 22 paź 2005, 02:41
PICIA pisze: - jakos trzeba ozywic szatę graficzna..a jakieś style do wyboru..
- moze jakiś ruchomy banerek na górze...cos co de fakto pokaze profil forum...w Flash
styli sie nie da zmieniac, bo wyglad forum i serwisu jest zwiazany z "imidzem" ktory tworzymy
co do banerkow ja jestem zwolennikiem nie przeciazania serwisu,
nie lubie zbednych wodotryskow, ja sie wychowalem na modemie ;)

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #26640  autor: Skarpyta
 22 paź 2005, 19:53
ja też sie wychowałem na modemie i wiem cos o tym jak to jest cięzko :twisted:

Obrazek
Obrazek